Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: limit 25 jednostek w koszarach po raz n-ty

  1. #51
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam się z tym co zostało napisane w pierwszym poście. Bardzo często z tego powodu odechciewało mi się grać i wyłączałem grę
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Norma, to taki element pozerajacy czas i nie dajacy zadnej satysfakcji, jak duzo innych w tej grze, nie warto sie meczyc.
    Juz dawno chodzilo mi po glowie dopisywanie do przygod ilosci klikniec w koszarach ktore trzeba odwalic zeby przygode wykonac, np.:
    dzieci sawanny = 230 klików w koszarach
    dzielny maly krawiec = 620 klikniec w koszarach

    to pokazuje jak bezsensownie tracimy czas w tej grze, a życie ucieka
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #53
    Osadnik Awatar Miesiączka
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tak samo by można dodać do magazynu prowiantu - popieram

    Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  4. #54
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I kolejna aktualizacja i nadal nie będzie zwiększonego limitu.... I trzeba klikać i klikać i klikać....

  5. #55
    ursus88
    Im więcej klikamy tym dłużej siedzimy w grze,im dłużej siedzimy tym wiecej kożystamy z ich serwerów=wiecej zarobią od dostawców internetu.

  6. #56
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ursus88 Zobacz posta
    Im więcej klikamy tym dłużej siedzimy w grze,im dłużej siedzimy tym wiecej kożystamy z ich serwerów=wiecej zarobią od dostawców internetu.
    Raczej chodzi o to aby na kleje wydać i mniej klikać przy polach/studniach itp
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  7. #57
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A jaki oni mogą mieć zarobek od dostawców internetu? Przecież w dzisiejszych czasach każdy płaci stały abonament za internet a ogromna większość komputerów chodzi 24h z włączonym netem więc nie wiem co to ma do tego. To samo z klejami, moja długość siedzenia w grze wcale się nie przekłada na kupno klejnotów.

Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.