Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Settlers Online w Wersji 3D ?

  1. #1
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Settlers Online w Wersji 3D ?



    Tak sobie z nudów obejrzałem pewien materiał dotyczący 20-lecia serii The Settlers, aż do samego końca i co widzę ? Jakiś typ tak jakby daje do zrozumienia, że jest planowana wersja 3D Settlers Online, ponieważ wersja na przeglądarki ich w znacznym stopniu ogranicza.

    Co to za gościu ? Wie ktoś ? Jest to możliwe ? Zapraszam do dyskusji
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hmm, jeśli będą ewoluować w tym tempie co do tej pory to za 20 lat pogram z wnukami w settlers 3D)

  3. #3
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możliwe, że teraz rozwijają się powoli z powodu ograniczeń jakie mają wykorzystując flash i przeglądarkę. W całym tym filmiku z którego wyciąłem ten fragment było widać jak koleś miał w programie do grafiki 3d otwarty cały budynek. Może teraz się tak wloką ze względu na to iż skupiają się na tej wersji 3d właśnie. Ja mam taką nadzieję.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  4. #4
    Osadnik Awatar Cziczaki
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A to nie jest przypadkiem tak, że jak tworzą jakiś budynek i animację do niego to właśnie w grafice 3d? Car Tycoon, Indrustry Giant czy Transport Giant też mają budynki i pojazdy robione w 3D, a później przerabiają na zdjęcia klatka po klatce.
    "Wchodzi MOD do sklepu, a tam same konserwy"
    6 VI 2013 Pamiętamy,
    Settlersy Walczące

  5. #5
    daveandnokia
    jak przerobią grę na 3D to rezygnuję z niej. Bo to będzie podobnie już jak w kolejnych odsłonach Settlersów powyżej IV to już naprawdę nie są ani ciekawe, a tym bardziej staną się bardziej wymagające, co niektórych graczy może martwić przez słabe łącze chociażby... Najlepiej by było zrobić ankietę dla graczy i dowiedzieć się, czy warto to robić...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.