Zobacz wyniki ankiety: Czy chcieli byście czegoś takiego????????

Głosujących
183. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    159 86.89%
  • Przeciw

    11 6.01%
  • Rybka mi to

    15 8.20%
  • rozwinę temat- dopiszę")

    5 2.73%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Schowek ":))

  1. #1
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Schowek ":))

    Proponuję nowa zakładkę w "Menu gwiazdy" o nazwie "Schowek"/"śmietnik"
    Polegało by to na tym: każda rzecz w gwieździe ma taki "x" na kasacje po prawej stronie, a po lewej miała by kropeczkę, po jej wciśnięciu dana rzecz uciekała by do schowka - dodatkowej zakładki w gwieździe i tak samo wyskakiwała by z powrotem na swoje miejsce, znając życie w "schowku" znalazło by się dziesiątki takich przygód jak eksperymenty, czy dzieci, pełno dekoracji i cokolwiek co kto sobie nie życzy, aby nie było wyświetlane w dotychczasowym menu, co wy na to?????
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 27.08.2013 o 15:11
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Przydaloby sie z segregacja surowcow w gwiezdzie bo to potem denerwuje jak sie dropa chce dodac i trzeba szukac ;p

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teraz jest problem z segregacją w gwieździe, kosze nie wracają na miejsce po użyciu, surka skacze z miejsca w miejsce, dekoracje zalegają pod przygodami których często nie chcemy kasować a nie warto ich sprzedawac, a aby to odciążyć, wystarczy to czego się nie potrzebuje, nie używa na co dzień wrzucić do czarnej dziury zwanej "schowkiem"
    1: zniknie "x" niepotrzebnych nam przygód z podstawowego menu
    2: zniknie "x" dekoracji na które nie chcemy patrzeć co wejście w gwiazdę, ale chcemy je zachować , no i
    3: jak chcecie zostawić coś na później, sru do schowka i nie przeszkadza
    4: e/w zakładka dodatki zmienia nazwę na "Przygody", a wszystkie dekoracje lądują w "Schowku"
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 27.08.2013 o 15:15 Powód: dodano pkt 4
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fajny pomysł. Choć generalnie jestem zwolennikiem teorii, że towary nie są po to żeby je magazynować tylko np. sprzedawać nadwyżkę, to mimo wszystko mam porobione w gwieździe drobne zapasy różnych surowców na wypadek np parodniowej nieobecności żeby przed wyjazdem móc zarzucić magazyny i utrzymać produkcję. Taki schowek by się przydał bo w tym momencie trzeba przewalać całą gwiazdę żeby dopchać się np do rzeczy z dropa i na dodatek uważać żeby przez jakieś lagi nie dodać do władyki nie to co trzeba.

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Taki schowek by się przydał bo w tym momencie trzeba przewalać całą gwiazdę żeby dopchać się np do rzeczy z dropa i na dodatek uważać żeby przez jakieś lagi nie dodać do władyki nie to co trzeba.
    Właśnie o to mi chodzi"=)))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #6
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Fajny pomysł.
    Co do wielu przedmiotów i przygód, to nigdy nie wiadomo, czy nie przydadzą się w jakimś przyszłym evencie Patrz - dzieci i zakazane w ostatnich kryzysowych... A chwilowo lepiej byłoby na nie nie patrzeć

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.
    Jestem za. Dowolna opcja pozwalająca zwiększyć kontrole na stanem magazynowym, produkcji itd. Jest, jak dla mnie mnie, bardzo mile widziana.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem przeciw bo czekam na porzadny filtr w menu gwiazdy

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post43735

    na samym dole posta zapowiedz jako
    PLANY: KONIEC ROKU 2012 / POCZĄTEK ROKU 2013
    Filtry w menu gwiazdy – pozwolą one uporządkować zawartość gwiazdy oraz ukryć te przedmioty, które Cię nie interesują.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Moozle Zobacz posta
    jestem przeciw bo czekam na porzadny filtr w menu gwiazdy

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post43735

    na samym dole posta zapowiedz jako

    Przeciez juz ma te pozal sie boze filtry...
    Chodzi o to ze jak masz 1 przygode ktora chcesz zrobic a dookola niej pelno dzieci sawanny, zakazanych eksperymentow, wiedzm, kaplanow, tropikow, czaszek itd to sie szukac odechciewa tej jednej jedynej przygody...
    A tak po prostu wszystkie dzieci do innej zakladki i juz ^^

  10. #10
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie, to kto za???
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.