Zobacz wyniki ankiety: Czy podobają ci się moje propozycje

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obie są dobre

    29 78.38%
  • Pierwsza jest dobra druga zła

    1 2.70%
  • Pierwsza jest zła druga dobra

    4 10.81%
  • Obie są do kitu

    3 8.11%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Paczki produkcyjne, łączenie przygód

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem czy wiesz, ale twój stosunek do graczy który mają dodatkowe patenty, grają od parunastu miesięcy itp. jest zły.

    Wracając do tematu, każdą wioskę można robić według swojego uznania, i nie możesz mówić że twoja wioska jest jedyna i nie powtarzalna, a innych albo na patentach masowych lub złym myśleniu. Dla tego mam dla ciebie taką małą propozycje, daj w ankiecie według siebie odpowiednią odpowiedzi i skończymy ze spamowaniem.
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  2. #12
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Juby018 Zobacz posta
    Nie wiem czy wiesz, ale twój stosunek do graczy który mają dodatkowe patenty, grają od parunastu miesięcy itp. jest zły.
    Wracając do tematu, każdą wioskę można robić według swojego uznania, i nie możesz mówić że twoja wioska jest jedyna i nie powtarzalna, a innych albo na patentach masowych lub złym myśleniu. Dla tego mam dla ciebie taką małą propozycje, daj w ankiecie według siebie odpowiednią odpowiedzi i skończymy ze spamowaniem.
    - Po pierwsze czemu uważasz, że mój stosunek do graczy, którzy płacą jest zły? Ująłbym to inaczej jest inny od Twojego. Bawią mnie właśnie tematy tego typu, że ktoś ma za dużo i teraz nie ogarnia. Działanie w stylu "zrobię, a potem pomyślę". Jak się zachłannie kompletowało patenty na mega premium ekonomię i się teraz nie ogarnia to do kogo trzeba mieć pretensje? - do siebie. Teraz jak trzeba klikać setki razy, żeby uruchomić produkcję bo budynki stoją przez pełny magazyn to przyszedł czas na refleksję i tematy w takim właśnie stylu - błagalnym o pomoc. Nic bardziej mnie nie śmieszy, a najlepiej pewnie by było jakby gra sama za siebie wszystko robiła i nawet logować by się nie trzeba było, prawda?
    - Po drugie wskaż mi miejsce, w którym napisałem, że nie można robić wioski po swojemu albo, że moja jest niepowtarzalna i trzeba budować wioskę tak jak ja mam zbudowaną.
    - Po trzecie nie uważam, aby ta dyskusja była spamowaniem. Przedkładam Ci argumenty, które możesz kontrargumentować, co w tym przypadku może być trudne, gdyż musiałbyś się przejechać po graczach F2P, którzy z nadmiarem surowców i klikania akurat nie mają problemów. Zakładam, że wkrótce kawaleria premium przybędzie Ci z odsieczą i wspomogą Cię w tej wymianie zdań

    P.S. To jest forum dyskusyjne więc używam tego forum zgodnie z przeznaczeniem - uczestnicząc/prowadząc dyskusję.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Unkown Zobacz posta
    Zapewne masz nadmiar patentów, o którym pisałem. W moim przypadku zasilenie złoża za 25k (10 paczek) wystarczy na tydzień (mam 4 rybaków przy tym złożu) i uwierz mi wykonanie 20 kliknięć w 1 minutę to nie jest wysiłek. Tak jak pisałem, jeżeli ktoś nakupował patentów i ma nadprodukcję bądź jak przedmówca chce bić rekordy w ilości narybku w złożach ryb czy mięsa to owszem - dla takich osób klikanie jest problemem.

    Większość w tym temacie jest na tak, a chciałbym wiedzieć jaka ilość tej większości ma ekonomię opartą na podstawowych patentach?
    widać pewnie jesteś graczem low-lvl gdyż ja mam dokładnie ten sam problem jeśli chodzi o przygody (nawet nie liczę ile)
    a by nie było mam tylko 3 odkrywców zwykłych + 1 za pisanki... którego każdy mógł też za darmo sobie kupić
    a już zupełnie jeśli chodzi o łowiska i łowców zwierzyny... obecnie max mogę dać do produkcji 2500 doładowania które w przypadku rybek starczy mi na 4h? jeśli chodzi o złoże dziczyzny jeszcze gorzej to wygląda bo mam sporo łowców i jeszcze szybciej zjadają złoża...
    tutaj jest kwestia nawet nie ilości patentów a rozplaniowania wioski... ja np w przeciwieństwie do 90% graczy nie mam
    praktycznie gospodarstw... (mam dokładnie 3) za to mam więcej łowców i rybaków na 5 poziomie...

    dodatkowe patenty mam owszem, ale jak ktoś wydawał diamenty na duperele to pewnie ich nie ma
    ja wszystkie diamenty uzyskane z awansowania na kolejne poziomy i jako nagrody za logowania etc ładowałem tylko w patenty

    osoby płacące za grę są zawsze potrzebne bo gra nie jest robiona dla satysfakcji ale dla zysku, bez osób co za nią płacą po prostu by jej nie było
    tak więc nawet chociażby dla tych osób powinno się jakieś udogodnienia wprowadzić... by wręcz nie karać ich za to że kupowali diamenty...
    ale do rzeczy bo to nie problem tylko osób płacących ale penie wielu innych mających gospodarkę nie wszechstronną ale własnie jak np ja
    specjalizującą się tylko w pewnych dziedzinach ekonomicznych...

    jeśli chodzi o grupowanie i łączenie to bym zrobił to trochę inaczej...
    przede wszystkim to od gracza by zależało czy chce jakieś pakiety połączyć
    byłaby to dodatkowa opcja magazynu prowiantu i można byłoby w niej dowolnie łączyć różne doładowania np z dropów
    chociażby chcemy doładować sobie kopalnie żelaza a mamy w gwieździe 10x1,000 i 3x2,000 doładowania
    mielibyśmy możliwość połączyć te pakiety w jedną całość doładowania 16,000 złoża jednym kliknięciem
    oczywiście NIE działałoby to w 2gą stronę (czyli nie można by było podzielić nawet połączonej paczki)

    analogicznie oczywiście wprowadziłbym też możliwość produkowania większych paczek niż 25...
    powiedzmy do 400 (ukochana liczba programistów od handlu ;P) wtedy doładowania zamiast po 2,500 złoża miałyby po 40,000
    i każdy sam mógłby zadecydować czy chce sobie wyprodukować 40,000 czy może tylko 100

    ale grupowanie przygód / zasobów etc i tak byłoby automatyczne...

    łączyłoby w grupy np do 50 szt albo 100 to już kwestia programistów (wg mnie 50 jest w sam raz)
    przykładowy obrazek z ludkami załóżmy że mamy 57 paczek ludków po 400 szt i 55 paczek ludków po 300 szt
    pogrupowałyby się one wtedy w ten sposób:

    zajęłyby tym samym tylko 2 pola zamiast 112... a nadal mielibyśmy je po paczkowane...
    zużywając jedną paczkę ludków po 300 po prostu liczba 5 zmniejszyła by się do 4'rech...


    wg mnie to rozwiązanie powoduje iż wilk jest syty i owca cała...
    Ostatnio edytowane przez Booryss ; 18.08.2012 o 18:08

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.