Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Marmur i kamienie

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia

    Marmur i kamienie

    Marmur i kamienie wydobywa się z bloków kopalnianych, a miedź, węgiel, złoto i żelazo z kopalni.

    Moja propozycja jest taka, aby wprowadzić możliwość usuwania danego bloku kamiennego w taki sposób jak kopalnie miedzi itp. aby można było odszukać nowe złoże, przykładem jest częsty problem z upadającym wydobyciem które możesz odnowić dopiero jak się surowiec skończy.

    Co by to dało??. A daje to dużo.
    Jest godzina np. 1.00 w nocy i chce iść spać, ale widzę że marmur mam 21 sztuk i nie odnowię surowca, i tym sposobem zaczyna się problem.
    Mając taką scenę mamy 2 opcje:

    1- olewamy marmur i idziemy w kimono
    2- czekamy aż surowiec padnie aby go odnowić

    Posiadając możliwość rozwalenia bloku surowcowego kamienia i marmuru, możemy postawić szybko i sprawnie nowe miejsce z surowcem

    Proszę o ocenę mojej propozycji
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  2. #2
    Osadnik Awatar Baranicomber
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    Moim zdaniem bardzo dobra propozycja bo sam mam często ten sam problem, czekać czy olać.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Propozycja calkiem fajna. Mozna tez oddac ze dopiwro od 5% bloku mozna uzyc tej opcji "zniszczenia bloku" albo przy np 5% jest mozliwe odkrycie tego samego zloza. czyli np masz marmur na 320, zjezdzasz go do 16 i jezeli ponizej 16 Twoj odkrywca odnajdzie marmur to jest mozliwe ze w tym samym miejscu.

  4. #4
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oj przydałoby się... Zwłaszcza, że jakoś tak nierówno oni to kopią Ja w zasadzie mam po 2 złoża na kopalnię, ale czasem jak jedno się zawali, kamieniarz idzie na drugie. jak to w nocy się dzieje, to nie rano jak odkryję znowu złoże to tamto w jakimś stopniu jest zdegradowane. w końcu dochodzi do sytuacji, gdzie najbliższe ma sie skończyć w nocy a tamto drugie ma np. 6 jednostek i nic nie jestem w stanie z tym zrobić. Rano mam pusto. Więc jestem jak najbardziej za. myślę, że taką możliwość mogliby ustawić nawet przy 10% a złoże można by burzyć jak zwykły budynek (niech trwa to nawet 30 minut a i tak wielu osobom się przyda)
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    jak najbardziej pomysł doskonały no bo przecież czekanie do 2 w nocy na wyczerpanie złoża jest masakrą skutek taki że mi często w nocy kamieniarze nie pracują.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Dokładnie. Popieram propozycję autora!

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    surowce powinny sie kończyć i tyle, jak wykopiesz wszystko na wyspie, po to powinny być inne wyspy, aby je wyeksploatowac i prywiesc do domciu co sie da.

    aktualnie innych wysp nie ma, jak i pvp i wlasnie dlatego zloza mozna znajdowac w tym samym miejscu.

    ale jak się pojawią, to na co wam ten proponowany feature?
    chyba, ze lubicie perpetum mobile - w taki wypadku dlaczego nikt nie zaproponowal niekonczacych sie złów ;d

  8. #8
    Osadnik Awatar Baranicomber
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    Kończące się złoża są po to aby gracz musiał się zalogować i wysłać geologów, inaczej produkcja stoi. Niekończące się kopalnie byłyby dodatkowo na 5 poziomach :P bo opłaca się ulepszyć nawet za dużą cenę, skoro masz nieograniczone złoże.
    Nie sądzę aby zrobili całkowicie wyczerpywalne złoża. Gra jest zrobiona tak, żeby grać w nią miesiące czy lata, potrzebne są ogromne ilości zasobów, co niesie za sobą ogromne ilości złóż. Niepotrzebne rozbudowywanie bazy danych.
    Tak jest zrobiona ta gra i już, może nie wszystko jest tak jakbyś mógł się spodziewać w rzeczywistym królestwie, ale taki jest urok gier przeglądarkowych.
    Inteligentni ludzie robią inteligentne rzeczy żeby głupi ludzie mogli być jeszcze głupsi...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    no, nie prawda. nieskonczona ilosc złóż jest na nieskonczonej ilosci wysp, co wcale nie powoduje nieskonczonej ilosci wpisow do bazy danych na jeden moment.
    O kwestie techniczne sie nie ma co martwić

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    popieram dobry pomysl

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.