Zobacz wyniki ankiety: Czy uwazasz, ze powinni to zmienic?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!

    46 85.19%
  • NIE!

    8 14.81%
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Sklep [ceny!!!]

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat

    Sklep [ceny!!!]

    Witam,

    Przegladajac ceny sklepu gry TheSettlersOnline uwazam, ze jest to lekka przesada. Nie wiem czy to tak zostanie, czy zostanie niedlugo zmienione, ale ktos powininen cos z tym zrobic. Mam zamiar niedlugo kupic 17,000 krysztalow ale patrzac na cene (200PLN) zastanawiam sie czy warto...
    Dlaczego? Dlatego, ze na upartego moglbym te krysztaly wypackac w pare minut, gdzie wcale tak naprawde super duzo rzeczy nie zyskam, a 200PLN to nie jest, az tak mala kwota. Pracuje, ucze sie, zarabiam i nie jest to dla mnie super duzy wydatek, ale bez przesady... Uwazam, ze za cene 200PLN powinno byc minimum 22tys krysztalow (jak nie wiecej..).

    Dodatkowo dowiedzialem sie, ze nie ma zadnych bonusow.. Nie jest to przesada? Jest... Do takiego zakupionego pakietu powinno byc pare dobrych bonusow (premie i nie premie). Powinna byc tez mozliwosc kupienia wiekszej ilosci krysztalow, ale nie przesadzajac juz tak z cena jak tutaj...

    Licze na wypowiedzi wszystkich uzytkownikow tej gry. Pisze w swoim i ich imieniu dlatego bo wiem,ze oni rowniez ucieszyliby sie z roznych bonusow i promocji przy zakupie krysztalow.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Porównywałem koszt do innych państw - w przeliczeniu euro czy dolarów wychodzi mniej wiecej tyle samo. Problem w tym ze Polacy mniej zarabiają i dlatego jest drogo, w gildii mam osoby które mieszkają w UK więc sobie pozwalają na zakup kryształów bo po prostu więcej zarabiają.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bardziej oplacalen jest kupowanie pudełka bo masz w nim dość dobre bonusy w przystepnej cenie,

    A jeśli ktos mysli o zakupie kamyczkow przez skelp to moze niech sie wstrzyma, czasem są promocjie +50%, zawsze to coś

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja rowniez nie mieszkam w PL, ale tez nie w Anglii (Nie w EUROPIE). Nie wazne gdzie.. Widzisz.. My piszemy teraz o Polskich serwerach, wiec to co dzieje sie tam za granica to nie powinno nas bardzo interesowac. Ceny powinny byc duzo nizsze wzgledem ludzi, ktorzy pracuje w Polsce i dlatego jak dla mnie.. po winni to zmienic.

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby ceny byly duzo nizsze, to istnieje bardzo duza szansa, ze hordy Niemcow i innych europejczykow rzucilyby sie na polskie serwery, majac mozliwosc kupienia tego samego 2-3x taniej. Potem po wejsciu pvp bylyby placze, ze nie da sie z tymi ludzmi walczyc, bo sa obkupieni do granic mozliwosci ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Gdyby ceny byly duzo nizsze, to istnieje bardzo duza szansa, ze hordy Niemcow i innych europejczykow rzucilyby sie na polskie serwery, majac mozliwosc kupienia tego samego 2-3x taniej. Potem po wejsciu pvp bylyby placze, ze nie da sie z tymi ludzmi walczyc, bo sa obkupieni do granic mozliwosci ..
    Wiesz.. Niemcy, ktorzy graja w takie grzy to nie milionerzy... Moze i zarabiaja wiecej.. jest tak i masz racje, ale nie zarabiaja nie wiadomo ile i nie maja nie wiadomo jak dobrze.. To jest jak dla mnie tylko takie gadanie Polakow (bez obrazy). Dodam tez, ze ja chyba nawet cieszylbym sie jakby doszly do nas takie Niemcy, zalozyly swoje gildie i toczylibysmy z nimi dlugie wojny. To nawet lepsze niz walczenie ze swoimi . Zreszta... moim zdanieom nawet jakby przeszli to w bardzo malych ilosciach.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Samir69 Zobacz posta
    Wiesz.. Niemcy, ktorzy graja w takie grzy to nie milionerzy... Moze i zarabiaja wiecej.. jest tak i masz racje, ale nie zarabiaja nie wiadomo ile i nie maja nie wiadomo jak dobrze..
    Zarabiaja wiecej, i to 4x mocniejszej waluty. Jesli chcesz dostosowac ceny do realiow typowego niepelnoletniego gracza z PL, to Niemcy beda miec jakies 5-6x wieksza sile nabywcza...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Dobra, gadacie że zmieniając walutę przyszli by do nas, a ja powiem że się mylicie.... mylicie się bo jest coś takiego jak wybór kraju (waluty) oraz coś takiego jak ip. dzięki któremu da się bardzo łatwo sprawdzić z którego kraju jest dany gracz.

    Dzięki tym 2 czynnikom można zrobić automatyczne ustawianie waluty oraz wyznaczyć względem ip. cenę dla klejnotów oraz ich ilość, to jest możliwe ale patrząc na support się po prostu nie zgodzi ze względu strat oraz tych osób które już cokolwiek kupiły.

    PS: moim zdaniem powinno być taniej i to sporo (kopalnia klejnotów, dodatkowe sloty itp szajsy są śmiechu warte względem ceny)
    PS2: może paść też tekst że obcokrajowiec dogada się z polakiem aby temu kupił klejnoty, jest taka możliwość ale 70% obcokrajowców na bank nie znają polskiego (u nich nie jest obowiązkowy obcy język Polski) do tego Polacy w mniejszej lub większej mierze musieli by znać obcy język aby się dogadać, co prowadzi do nieopłacalność względem takiego trudu dla głupiej gry.
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Juby018 Zobacz posta
    Dobra, gadacie że zmieniając walutę przyszli by do nas, a ja powiem że się mylicie.... mylicie się bo jest coś takiego jak wybór kraju (waluty) oraz coś takiego jak ip. dzięki któremu da się bardzo łatwo sprawdzić z którego kraju jest dany gracz.
    pytanie, czy w perspektywnie nowych dochodow od graczy ktorzy przenosza sie i kupuja hurtem diamenty ktokolwiek w ogole bedzie probowal to powstrzymywac..

    70% obcokrajowców na bank nie znają polskiego (u nich nie jest obowiązkowy obcy język Polski) do tego Polacy w mniejszej lub większej mierze musieli by znać obcy język aby się dogadać, co prowadzi do nieopłacalność względem takiego trudu dla głupiej gry.
    nie powinno byc problemu w dogadaniu sie po angielsku.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 12.08.2012 o 17:20
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Poki co to wiecej osob jest na tak.. I tak decyzja nalezy do tworcow, ale jest za drogo. Czekamy na wypowiedzi innych uzytkownikow i w tym supportu.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.