Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czas podroży generała miedzy strefami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Czas podroży generała miedzy strefami

    Czy tylko ja zauważyłem ze czas podróży generała czasami jest inny niż powinien? Zamiast 30 minut czasami jest więcej, czasami mniej (co mi akurat nie przeszkadza ) jako dowód załączam screena

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem jak daleko stawiałeś generała od magazynu, ale jeżeli przestawiasz go z mapy wyspy na przygodę to do magazynu musi przejść, a co do sektorów to nie wiem, nigdy problemu nie miałem (może z s1,s3,s7 i s9 przestawiałeś do przekątnych sektorów, wtedy jest daleka droga bo nie przejdzie przez s5 tylko kółeczko robi :P)
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    No własnie nie, garnizon stal niedaleko domu władyki, i ten czas wziąłem z menu gwiazdy otworzonym w przygodzie, wiec jakby nie patrzeć był już "w drodze"

    EDIT
    Dostałem odpowiedz z supportu ze problem faktycznie występuje i pracują już nad tym, temat do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez ziela474 ; 19.07.2012 o 14:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.