Zobacz wyniki ankiety: Myslisz ze opcja bedzie przydatna ?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jak najbardziej ,sam korzystam z buffow

    20 60.61%
  • Nie wole nie tracic tej 1h

    6 18.18%
  • Mi to obojatnie

    7 21.21%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Buffy a mozliwosc łaczenia

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Do zgredów które mają czas i nie osiągają nic w tej grze itp. (np:Avila)
    Bardzo proszę, mój drogi, łaskawie odwal się ode mnie z takimi tekstami

    Pozdrawiam

    Weźmy pod uwagę że szukam kogoś na wymianę półtorej godziny (często znajdowałem kogoś w 30 min a czasem 3-4 godziny), [bla bla bla] Biorąc na fatalne warunki to średnia jest 2.30 - 3.00 a więc dziennie wychodzi 5 do 6 godzin
    Co w związku z tym? Mamy cię żałować? Współczuć? Poklepać po główce, bo nikt się z tobą nie wymienia i "musisz" tracić tyyyyle czasu? To nie jest żaden argument za tym, żeby firma szła ci na rękę. Chcesz tracić czas, to trać.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Juby018 Zobacz posta
    Biorąc na fatalne warunki to średnia jest 2.30 - 3.00 a więc dziennie wychodzi 5 do 6 godzin
    Gry w przeglądarce mają to do siebie, że gracze którzy mają czas zyskują na tym (np takie gdzie po ataku czekasz 5-10minut na kolejny atak), każda gra w przeglądarce jest skierowana głównie na osoby które poświęcają swój czas a nie zaglądają raz dziennie na 15minut i myślą że wszystko będzie pięknie. 15minut dziennie to możesz na pasjansa poświęcić a nie na taką grę.

    Cytat Zamieszczone przez Juby018 Zobacz posta
    Weźmy pod uwagę że szukam kogoś na wymianę półtorej godziny (często znajdowałem kogoś w 30 min a czasem 3-4 godziny), do tego czas na wbijanie tych koszy to około pi razy oko 40-50 min, biorąc pod uwagę że często są lagi i błędy a wtedy czas wrzucania kosza jest większy to około godziny do półtorej godziny.
    A jak masz problem z szukaniem osób to wystarczy przystąpić do gildii - tam zawsze znajdzie się ktoś chętny na kosze, no może nie w takiej ilości bo mało kto bufuje całą wyspę, zazwyczaj ludzie wymieniają sie 2razy dziennie po 10-40koszy ale nie 180. Mi wymiana 15-25 koszy zajmuje max 15 minut (licząc z szukaniem osoby chętnej)

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Chyba się nie zrozumieliśmy chłopcy, ja w tą grę nie gram, ja wchodzę tylko tutaj dla znajomych których zostawiłem po swojej kadencji... niestety zmartwić was muszę mam widać więcej doświadczenia niż wy bo nic nowego i ciekawego mi nie powiedzieliście

    Nadal ponawiam że kosze za dużo czasu zabierają, nie wspominając o handlu

    Cytat Zamieszczone przez Avila
    Co w związku z tym? Mamy cię żałować? Współczuć? Poklepać po główce, bo nikt się z tobą nie wymienia i "musisz" tracić tyyyyle czasu? To nie jest żaden argument za tym, żeby firma szła ci na rękę. Chcesz tracić czas, to trać.
    jest to bardzo dobry argument aby firma poszła mi na rękę, w miedzy czasie mogę zrobić 3-4 przygody, sprzedać sporo towaru, wybudować pół wiochy lub coś bardziej ciekawego zrobić

    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord
    Gry w przeglądarce mają to do siebie, że gracze którzy mają czas zyskują na tym (np takie gdzie po ataku czekasz 5-10minut na kolejny atak), każda gra w przeglądarce jest skierowana głównie na osoby które poświęcają swój czas a nie zaglądają raz dziennie na 15minut i myślą że wszystko będzie pięknie. 15minut dziennie to możesz na pasjansa poświęcić a nie na taką grę.
    W połowie się z tobą zgodzę, ale nie do końca napisałeś dobrze. Ataki itp. zgodzę się że można a wręcz powinno się robić, handel z braku laku też się zgodzę (chociaż nie powinienem bo to nie handel a rzeźnia), ale buffy to inna baja która jest sprzeczna z logikom gry (poświęcanie 1/2 czasu przebytego w grze, a drugie pół na handel).

    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord
    A jak masz problem z szukaniem osób to wystarczy przystąpić do gildii - tam zawsze znajdzie się ktoś chętny na kosze, no może nie w takiej ilości bo mało kto bufuje całą wyspę, zazwyczaj ludzie wymieniają sie 2razy dziennie po 10-40koszy ale nie 180. Mi wymiana 15-25 koszy zajmuje max 15 minut (licząc z szukaniem osoby chętnej)
    Mógłbym się zgodzić z tobą gdybym nie wiedział że g7 to lepsze miejsce na szukanie koszy, ale niestety i ma wady, a mianowicie dużo osób chce wymieniać po 2-5 koszy i mnie to wnerwiało, więc zaprzestałem z takimi osobami wymieniać.
    50-70 koszy/2= 25-35 osób
    50-70 koszy/5= 10-14 osób
    Więc samo dogadanie się z minimum 5-6 osobami o innych wioskach, innym toku myślenia, innym doświadczeniu i logicznemu myśleniu jest ciężkie, a patrząc się na 30-50% ludzi grających i piszących swoje ładne wypowiedzi na g1 i pomocy na wstępie się odechciewa (przez całą kadencje miałem ze 40 jak nie 60 pytań na szepcie co to są kosze i co dają, lub 10 razy ludzie chcieli wymienić się kuszami a nie koszami :P)
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    jest to bardzo dobry argument aby firma poszła mi na rękę, w miedzy czasie mogę zrobić 3-4 przygody, sprzedać sporo towaru, wybudować pół wiochy lub coś bardziej ciekawego zrobić
    A dlaczego firma miałaby czerpać zysk z tego, że ty zrobisz sobie przygodę albo sprzedasz jakiś towar?

    niestety zmartwić was muszę mam widać więcej doświadczenia niż wy bo nic nowego i ciekawego mi nie powiedzieliście
    Zupełnie jakbyś ty mówił jakieś ciekawe rzeczy, poza oczekiwaniem, że ktoś będzie za darmo ułatwiał ci życie Chcesz dłużej trwającą premię? Kup jakąś za klejnoty, czyli za realne pieniądze. Tym firma jest zainteresowana, a twoja propozycja właśnie by ograniczyła ich popyt, "doświadczony graczu"

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    [QUOTE=Avila]A dlaczego firma miałaby czerpać zysk z tego, że ty zrobisz sobie przygodę albo sprzedasz jakiś towar?
    [/quete]

    Odpowiedź jest prosta, mi się gra podoba to w nią gram, jeżeli gram to prawdopodobnie wydam kasę, a jeżeli wydam kasę firma zarobi.
    Teraz weź sobie odwrotny tok rozumowania i powiedz co im się bardziej opłaca.
    Cytat Zamieszczone przez Avila
    Zupełnie jakbyś ty mówił jakieś ciekawe rzeczy, poza oczekiwaniem, że ktoś będzie za darmo ułatwiał ci życie Chcesz dłużej trwającą premię? Kup jakąś za klejnoty, czyli za realne pieniądze. Tym firma jest zainteresowana, a twoja propozycja właśnie by ograniczyła ich popyt, "doświadczony graczu"
    Van-de-Lord, przetłumaczysz temu chłopakowi aby nauczył się czytać ze zrozumieniem i nie stawiał na swoim za wszelką cenę ??

    Niestety Avilla muszę cię zmartwić, w tej grze jest sporo rzeczy nieopłacalnych do kupowania, w tym buffy itp. badziewia jak surowce, ozdoby auto upy, kopalnia diamentów i niek. kopalnia miedzi.
    Jeżeli cię stać aby wywalić codziennie albo co półtora dnia kasę, to proszę bardzo, ale niestety płaca zwykłego polskiego szaraka jest niewystarczająca aby utrzymać się i jechać codziennie na buffach w tej grze (licząc że będzie ich 50 na dzień bo jak bym miał policzyć ze 150-200 to mało kogo by było stać :P)

    PS: buffy za klejnoty mają to do siebie że dają x3 produkcje, a nie tak jak w koszach x2 :P
    Ostatnio edytowane przez Juby018 ; 18.07.2012 o 13:12 Powód: dodanie PSa.
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak bardzo bronicie swoich racji ze zaczynam myśleć w sposób irracjonalny i ze jesteście podstawieni aby siać zamęt ,masz kase masz kryształy to sie wymądrzasz ,nie kazdy ma tak fajnie jak wy wiec nie rozumiem co sie tak irytujecie wręcz jak byście mieli w tym jakiś interes, może ten pomysł właśnie by zachęcił do grania a nie zniechęcać do gry z powodu marnowania czasu na buffy

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo tu tylko kasę liczą ,chcesz mieć coś to kup w sklepie,a reszta się nie liczy.I tak w kolo macieja.Ludki się żalą ze to i tamto,oni niby coś tam zrobią że niby lepsze a i tak wszystko do bani jest.I tak to jedna wielka beznadzieja. Jak bym miał wywalić np 200zeta na kryształy to wole sobie np litra dobrej voody kupić i jeszcze mi zostanie hajcu,a na drugi dzień to przynajmiej będe czuł efekt tego,a tu co pyk 2stoovy i co ...no coment -hehe Gierka jest free to za takie extra manewry w sklepie powinny być extra dodatki -jak ktoś korzysta z niego.
    Ostatnio edytowane przez koolee ; 18.07.2012 o 22:26

  8. #18
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oczywiście ze tego nie wprowadzą. Ale byli by bardzij skłonni wprowadzić taką fukcje że jak kliknę np na półmiski to jest okienko w którym zaznaczam jaki typ budynków chcę zbuffować w danym momencie i jednym kliknięciem buffuje np wszystkich drwali iglastych albo kamieniarzy marmuru czy co tam kto woli.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odsłon: 258 a tylko 22 osoby oddały głos w ankiecie ,ludzie kliknijcie to nic nie kosztuje

  10. #20
    SzaroBrody
    Trochę subiektywne te opcje w ankiecie. Ale w temacie: nigdy nie byłem graczem typu premium ale dając zwykłym graczom opcje zbliżone do tych premium powoduje że nie opłaca się być graczem premium a to zmniejszy wpływy finansowe BB wiec i tak tego nie wprowadzą.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.