Zobacz wyniki ankiety: Myslisz ze opcja bedzie przydatna ?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jak najbardziej ,sam korzystam z buffow

    20 60.61%
  • Nie wole nie tracic tej 1h

    6 18.18%
  • Mi to obojatnie

    7 21.21%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Buffy a mozliwosc łaczenia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Buffy a mozliwosc łaczenia

    Tematów podobnych było kilka ale wpadłem na pomysł aby była możliwość łącznia buffow tego samego rodzaju zakładając przy tym ze :

    Mamy 25 koszyków cioci irmy i jego czas działania to 6h od znajomego 9h ,każdy wie ze strasznie irytujące jest pilnowanie czasu końca buffa i tu nasunął mi sie pomysł aby było można łączyć takie same buffy kosztem skracania działania np:

    1 kosz cioci irmy 6/9h działania

    I tak możliwość łączenia buffa miała by pozytywne działanie i negatywne :
    Pozytywne : możliwość dodania kilku buffow tego samego rodzaju na 1 budynek co za tym idzie zwielokrotniony czas buffa
    Negatywne : czyli cos za cos ,zakładając ze dajemy sobie sami buffa czyli mamy 6h premi mamy zamiar dodac kolejnego buffa czyli teoretycznie czas trwania byl by 12h a w praktyce otrzymali byśmy zamiast 12h tylko 10 i tak z każdym kolejnym buffem czyli odpowiednio 3x koszyk 15h 4x koszyk 20h

  2. #2
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie pójdą na to, wtedy stracily by byt buffy ze sklepu

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę ze jest to ciekawy pomysł i jak większość graczy była by pewnie za takim lub troszkę zmodyfikowanym pomysłem ^^ sam wiem coś o tym rano 50 koszy wieczorem kolejne 50 koszy a czasami muszę szukać kilkanaście minut kogoś czy się zemną nie wymieni np na kosze ^^ normalnie irytujące to jest ^^

    ps.Czekać aż się znajdzie kogoś z kim będzie można kosza wymienić bezcenne ^^

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat
    Za nic tego nie wprowadzą.. Lepiej jakby tylko to trochę zmodyfikowali.. Np. dałeś premię (kosz) na jakiś budynek i zostało 2h do końca jego trwania.. Dodanie następnego kosza by powodowało "wyzerowanie" licznika, czyli stara premia przestałaby działać, zaś nowa by ruszyła.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tego i tak nie wprowadza tak jak i 99% propozycji w tym dziale

    te topicki z ankietami to tylko wylewnie żalu tego co nas irytuje, a o to i tak przez developerów zostanie olane ciepłym moczem

    ma to stwarzać wrażenie ze niby gracz bierze udział w rozwoju gry, co jest bzdurą

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest kiepski pomysł, już widzę graczy co sobie rzucają po kilkanaście koszy żeby co 2-3 dni tylko zaglądać, a nie o to w tej grze chodzi, albo się logujesz regularnie i doglądasz wyspy lub robi to inny gracz rzucając Ci buffy jak nie możesz grać albo grasz bez bufek.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    To jest kiepski pomysł, już widzę graczy co sobie rzucają po kilkanaście koszy żeby co 2-3 dni tylko zaglądać, a nie o to w tej grze chodzi, albo się logujesz regularnie i doglądasz wyspy lub robi to inny gracz rzucając Ci buffy jak nie możesz grać albo grasz bez bufek.
    Buffy za kryształy co chodzą po 24/36h sa OK ? a możliwość łączenie już NIE ?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Buffy za kryształy co chodzą po 24/36h sa OK ? a możliwość łączenie już NIE ?
    Dokładnie tak.
    Kryształy w dużej ilości kosztują cię realną kasę. Zwykłe buffy - jakąś godzinę pracy wirtualnych budynków, które nie kosztują cię nic.

    Pomysł oczywiście bez sensu. Ludzie rzucaliby po 20 koszyków i mieli tydzień z głowy.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Kryształy w dużej ilości kosztują cię realną kasę. Zwykłe buffy - jakąś godzinę pracy wirtualnych budynków, które nie kosztują cię nic.
    lolo84: tu masz odpowiedź dlaczego nie wprowadzą tego. Jeśli gracze proponują coś co zmniejszyłoby wpływy finansowe za kupowane kryształy to z miejsca jest to odrzucane. Żeby nie było to sam nie kupuję kryształów ale uważam, że jeśli ktoś już kupuje to należy mu się coś extra od gry.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Ogólnie pomysł dobry, ale nie wprowadzą go.

    Do zgredów które mają czas i nie osiągają nic w tej grze itp. (np:Avila) myślcie czasem o innych oraz czy by się dało dać 20 koszy na jeden budynek....,
    Swojego czasu grałem i wrzucałem po 160-180 koszy dziennie, dwa razy w jeden dzień.

    Weźmy pod uwagę że szukam kogoś na wymianę półtorej godziny (często znajdowałem kogoś w 30 min a czasem 3-4 godziny), do tego czas na wbijanie tych koszy to około pi razy oko 40-50 min, biorąc pod uwagę że często są lagi i błędy a wtedy czas wrzucania kosza jest większy to około godziny do półtorej godziny.

    No to wychodzi na oko że przy dobrym farcie mam średnią 2 godziny i 10 min do 2 godziny 20 min, biorąc to na 2 razy dziennie wychodzi że 4.20 - 4.40 min spędzam na samych koszach.
    Biorąc na fatalne warunki to średnia jest 2.30 - 3.00 a więc dziennie wychodzi 5 do 6 godzin

    Jeszcze jakieś pytania ??
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.