Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Przenoszenie budynków

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar AirHawk
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dali ceny takie aby gracze sobie po uatrakcyjniali wyspę. Bo jak na niektórych graczy wyspy wchodzę to urbanistyka terenu wygląda tak jakby ich co chwilę nawiedzały trzęsienia. Ogólnie jestem miło zaskoczony że tak szybko się z tym uporali - gdyż przypuszczałem że najprędzej to w 2013. Z drugiej strony to tylko podstawowa czynność i powinna być darmowa jak budowa drug.

    Niech jeszcze dodadzą funkcje dla drogi np. chodzenie poza drogą czas o połowę dłuższy na kratkę nie 2s a 4s, to każdy zacznie bardziej planować.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez daveandnokia Zobacz posta
    Z ciekawości sprawdziłem cennik przenoszenia budynków. Zrobię to na przykładzie mennicy. Budynki z levelem 1 i 2
    mają ciekawe surowce do przenoszenia: kamień i deski iglaste. Aby przenieść mennicę wychodzi odpowiednio: za lvl 1: 1000 kamieni i 1000 desek. Zaś na drugim levelu to: 1000 kamieni i 1500 desek iglastych. Za budynki lvlu 3 będziemy musieli zapłacić kamieniami nadal, lecz deski iglaste zostaną zamienione na deski liściaste. I tak chcąc przenieść mennicę lvlu 3: 1250 kamieni oraz 1500 desek liściastych. Za lvl 4 trzeba będzie już zapłacić marmurem i deskami liściastymi (bez zmian), i tak oto wygląda cena przeniesienia mennicy: 2000 marmuru jak i 2000 desek liściastych. Najgorzej jest na z najwyższym lvlem, zapłacimy marmurem oraz monetami. Koszty przeniesienia mennicy wyglądają odpowiednio: 2000 marmuru i 1500 monet.
    Mam nadzieje że to jest jako pogratulowania twórcą za tak niskie ceny, a nie narzekanie za bardzo tanie koszty.

    Moim zdaniem trafili w 10 pierwszy raz od bardzo dawno, nawet widok czasu buffow byl niewypałem przy tych cenach i czasie
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    no to niezla kara, dobrze ze nie mam zamiaru przenosic mennicy

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    ale narzekacie, stać was na mennice to i stać was na przeniesienie jej, woleli byście większe koszty albo tylko za tys. klejnotów ??
    4 Propozycje - Propozycja na zastępstwa, urlopy, dzielenie łączem i stały dostęp do konta.
    Surowce Kopalniane - Propozycja zmiany surowców kopalnianych
    Marmurem i kamieniem - Propozycja wbudowana możliwości usuwania tymczasowego bloku surowca marmuru i kamienia
    Paczki produkcyjne, łączenie przygód - Propozycja mająca na celu zwiększenie paczek produkcyjnych i łącznie przygód w gwiazdce.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    a jak wejść na ten serwer ? zaczołem grać dopiero wczoraj i stawiając budynki nie myślałem że nie pójdzie ich przestawić :/ wydawało mi sie że przestawianie budynków to rzecz oczywista w tego typu grach.

  6. #16
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kilka słów o testowym serwerze masz tu:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...er-Testowy-FAQ

    A wracając do tematu, skoro grasz od wczoraj to dużo budynków jeszcze nie nastawiałeś, więc nie martw sie i planuj swoja mapę z głową.

  7. #17
    Osadnik Awatar SZYNSZYL
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy posiada ktoś wiedzę kiedy przenoszenie budynków trafi na normalne serwery?

  8. #18
    Poznańczyk
    Pewnie za 2-4tygodnie znając życie

  9. #19
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Polacy, to naród malkontentów, wiecznie tylko na coś narzekają, tak jak i w tym przypadku.
    Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przetestowałem te przesuwanie budynków i powiem, że to chyba pierwsza zmiana (nie za klejnoty), która mi się bardzo podoba. Mam tylko nadzieję, że po przeczytaniu tego wątku i opinii graczy BB nie zmieni zdania. Bardzo przydatna i dobrze skalkulowana ta zmiana.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.