Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Aktualizacja w rozmiarze XXL - Elitarne jednostki: Nowe łańcuchy produkcyjne

  1. #61
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już grałem w betę The Settlers Kingdoms of Anteria i wiem na co czekam
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Naito Zobacz posta
    Już grałem w betę The Settlers Kingdoms of Anteria i wiem na co czekam
    A gdzie można się zapisać na tą betę ?

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Naito Zobacz posta
    Już grałem w betę The Settlers Kingdoms of Anteria i wiem na co czekam
    Ta beta skończyła się w styczniu 2015 i od tego czasu nie było żadnego odzewu ze strony developerów - owocnego czekania

  4. #64
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Wejdź sobie na GryOnline i tam wstukaj, premiera w 2016 jako singiel/multiplayer a nie jak było w zamyśle massive multiplayer online

  5. #65
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Nie psujcie mu dziecinstwa ;p
    Chce czekac to niech czeka tylko jesli to produkcja ubi/bb to bedzie mial niezla niespodziewanke

  6. #66
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    BB wydało 2 dobre wersje setków, 1 na amigę, miałem 6 lat i grałem jak szalony aż brakło dyskietek a póxniej 3 odsłona wyglądała fajnie, 4 w sumie też nie najgorzej, a od 5 miała wiecej wspólnego z emipre earth

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety gra Settlers 3 miała jedną fatalną cechę. Atakując wieże strażnicze AI jednostki broniące przeciwnika najpierw podchodziły pod samą atakowaną wieże i dopiero wtedy walczyły. Często wystarczyło wysłać masę łuczników i kilkunastu mieczowych do ataku na wieże, to powodowało, że jednostki komputera zostawały w 90% wytłuczone zanim w ogóle podjęły walkę.

  8. #68
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Fakt, poziom trudności przeciwników AI był straszny, natomiast w grze LAN ze znajomymi wyglądało to już całkiem inaczej. Niestety trzeba było używać małych mapek, później się robiła desynchronizacja Mimo wszystko gra miała dużo lepszy klimat niż wszystkie kolejne odsłony od części 5.

  9. #69
    EX_Dante
    Aktualizacja XXL została wprowadzona kilka miesięcy temu. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Dante

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.