Zamknięty wątek
Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 380

Wątek: Tak sie nie da grac!!!! Ciagle problemy z serwerem!!!!

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Niebieski ekran po chwili komunikat o serwerze .

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Witam

    mam pytanie - w dniu wczorajszym nie mogłem się zalogować. Tak jak zostało napisane w pierwszym poście przerwa techniczna z dopiskiem, że może potrwać nawet 12 godzin. Dziś dane było mi zalogować się (specjalnie dałem na tacę , ale niestety ku mojemu zaskoczeniu musiałem wykupić otwarcie drzwi w kalendarzu oraz przerwany został łańcuch codziennych logować.
    I tu pojawia się moje pytanie.

    Czy szanowny support zechce w jakikolwiek sposób przeprosić (mam nadzieję) i wypłacić należne zadośuczynienie?
    Może jest ktoś (z graczy) kto ma doświadczenie w takich sytuacjach?

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Zapewno juz mozna smiala odpowiedziec ze nie przeprosza a za zadoscuczunienie dadza 1 dzien premium (ktory ci zabiora problemami i oddadza w godzinach nocnch) + jakies smieci

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    od godziny walcze aby wejść do gry i dochodzi do okienka z ostatnimi zmanami i szary ekran ....

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    u mnie to wygląda tak że pasek się nie wczytuje pierwszy a drugi (ten z eventem) w ogóle nie wskakuje, czyli znów identyczne błędy które były 17tego czerwca po konserwie a naprawiła to konserwa z 24 czerwca i dziś po dodaniu durnej listy zwycięzców znów te same błędy wyskoczyły no i pograne :-( czyli co znów mam tydzień czekać, aż suport łaskawie to naprawi??? a co z logowaniem, a co ze znajdkami, znów będę do tyłu a zostały dwa trudne mecze do zrobienia i skąd ja nazbieram skórek bananów, sprężyn i butów? nawet po ostatnim nie dostałam niczego w zamian za bycie poza grą przez tydzień, teraz też nic, mam zacząć grać w inna grę a settlersy olać??? bo mnie nie bawi przepychanka czyść to, zmień przeglądarkę, wgraj to, bo to nic nie daje :-( bo to wina serwera a nie gracza !!!!!!!!!!!!!!! a z tego co widziałam na pewnym portalu nie podam nazwy ale wszyscy wiemy o jaki chodzi nie tylko ja mam problem z dostaniem się!!!!!!

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie piszą, że problemy występują tylko na polskich serwerach, można więc domniemywać, że po prostu BB ma w głębokim poważaniu graczy z naszego kraju i nie mają zamiaru zmodernizować serwerów (bo chyba nie trzeba być geniuszem informatycznym, żeby się zorientować, że serwery zwyczajnie nie wyrabiają).
    Ostatnio edytowane przez mar_uda ; 28.06.2014 o 22:29

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A moze to nie ich serwery tylko wasze komputery niewyrabiaja?
    U mnie wszystko ladnie smiga bez zadnych problemow

  8. #18
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cała noc bez reloga, bach zawiecha przy wejściu do kogoś na wyspę i niebieski ekran z okienkiem "wczytywanie mapy" 30 min i nic, ehhh...,
    Edit:
    Wyskakuje co raz :Serwer przeciążony" ehhh niedziela, deszcz za oknem i nie ma co porobić"((((
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 29.06.2014 o 09:33
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    A moze to nie ich serwery tylko wasze komputery niewyrabiaja?
    U mnie wszystko ladnie smiga bez zadnych problemow
    Niestety to nie komputery , mi też ładnie śmiga ale 2x wyskoczyło serwer przeciążony .

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    U mnie wyskakuje serwer przeciazony jak mi komputer przejdzie w stan uspienia ;p

Zamknięty wątek
Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.