Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: BB_xaar odchodzi z TSO

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2014
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Xaar wiadomo ze nie miales z Nami latwo . Dostales szanse na rozwoj zawodowy wiec moge zyczyc Ci tylko powodzenia na nowym stanowisku pracy. Dzieki ze tyle z Nami wytrzymales .

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gratuluje lepszej pracy (stanowiska , funkcji), tutaj pobyłeś kawałek czasu , nasłuchałeś się epitetów , hmm ode mnie też . Niestety posadka CM nie jest lekka , ale szanuję Cię za to że potrafiłeś z nami czasami pogadać, wpadałeś na g1 na naszym serwerze i to było mile widziane . Twój następca BB_Telesfor jak na razie jest ....a to nie na temat . Trzym się w nowej pracy, aby Ci lepiej było niż w tej . Pozdrawiam

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Żeby nie było wątpliwości, posty niezwiązane z tematem zostały usunięte. Zapraszam do wypowiadania się zgodnie z tematem.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Wielkie dzięki Xaar za pomoc i powodzenia Ledwo odszedłeś i w TSO już grać się nie da...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 03.07.2014 o 20:37

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Wielkie dzięki Xaar za pomoc i powodzenia Ledwo odszedłeś i w TSO już grać się nie da...
    No cóż, nic dodać nic ująć

    A swoją drogą Dziękuję Ci xaar, że tu byłeś i nas informowałeś o wszystkich rzeczach. Życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej

    Mam ochotę pogratulować Modowi_Ziva za rewelacyjne poprawienie mojego posta. Wreszcie trzyma się kupy, a swoją drogą BB_T. Zacznij coś robić (nie piszę co ale każdy to wie)
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 03.07.2014 o 20:54 Powód: Nie to chciałem zacytować

Zamknięty wątek
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.