Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: System Osiągnięć (27.03 serwer testowy)

  1. #51
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Idho Wielu graczom nie spodoba się pomysł, zwłaszcza w zadaniach gildyjnych, gdzie masz ukończyć 2 przygody, z Tym Twoim warunkiem, że wymiana lotów nic nie daje, to gildie by się posypały. Ja mam 50 lvl i wiem, że bez sensem jest posiadanie 286 rezydencji na 5ce, jak w tych miejscach można mieć tylko 143 bydynki i właśnie z popem 20k, (mam 8k popa, żeby mieć 10- muszę wymienić silosy na upg silosy bo nie mam miejsca, a jadę na samych lodówkach i każdego innego budynku dodającego popa mam tylko po jednej sztuce- rezydki 2 do zadania mi zostały na 5ce) ale gdzie pomieścisz budynki produkcyjne??????????? Na 13 piekarń, 3 stajnie, 2 opactwa, (tu wszystko na 4kach- czekam na upg silosy, co by podnosić razem z gospodami na 5ki) 3 zwykłe papiernie9%lvl), 2 dobre(5lvl) i jedną najlepszą(3lvl), potrzeba 46 (5lvl) młynów wodnych, a gdzie pozostałe budynki, bo nie problem, na premium nażucić tepo i wbić 50lvl, po czym wykupić pare patentów i jechać do przodu, ale wykupić wszystkie patenty, postawić wszystkie budowle i mieć zbalansowaną gospodarkę, nie po to by tylko zaliczyć zadania, ale po to, żeby to się jakoś kupy trzymało.
    Ja uważam, że w 21 urodziny ewent się powtórzy, więc golem będzie.
    i Noobem, a raczej hejterem jesteś ty, ale gacek ładny artykół na ten temat Ci wkleił, może wreszcie się na jakisz czazs uspokoisz z hejtowaniem
    EDIT:
    80% serwera Nowa Ziemia będzie miało w 80-90% zaliczone zadania, bo system osiągnięć jest skonstruowany pod nowych graczy, nie pod 50ki, więc dodanie do zrobienia kilku przygód więcej tego nie rozwiąże, zwłaszcza jak by trzeba było je zaliczyć puszkami czy czymś takim, jak dla Ciebie 10k popa to nie problem to i takie zadanie zaraz byś zrobił, więc się lepiej nie wypowiadaj za wszystkich.
    Masz problem z rozumieniem tego co przeczytałeś?? Temat dotyczy systemu osiągnięć a nie zadań gildyjnych.
    Słabo poukładałeś budynki, bo ja przy podobnej gospodarce (wydajniejszą mam od ciebie) mam 17k populacji bez problemu. Młynów wodnych mam więcej od ciebie i spora produkcję węgla aby pociągnęła moją produkcję monet >12k. Wszystko poziom 5.
    Jakby mieli powtórzyć na 21 urodziny, to pomyśl by zrobili także na 18 czy 19 urodziny, a zrobili na 20-lecie.
    Jak dla mnie ty jesteś hejterem i noobem, ponieważ nie przedstawiłeś żadnej argumentacji na poparcie swoich wypocin, baaaa ty nawet nie przedstawiłeś argumentów na obalenie moich tez. Co do nooba przykro mi ale jeżeli to co pokrótce napisałeś jest wyznacznikiem dobrego konta to cie muszę zmartwić, na Słonecznym Grodzie byś został wyśmiany z taka gospodarką.

    Jeżeli 80% Nowej Ziemi przedstawia twój poziom muszę cie zmartwić, wtedy może będzie miało 50% systemu osiągnięć bo znając życie sam sobie nie poradzisz z wykonywaniem zadań przygód, tylko będziesz płakał na handlu aby od kogoś kupić miejsce w przygodzie aby zaliczyć zadanie.

    btw. I tak moja wypowiedz opiera się o moje własne doświadczenia, a nie doświadczenia lamek, więc możliwe ze sporo graczy będzie niezadowolonych bo nie będzie w stanie spełnić wygórowanych założeń zaproponowanych zadań.

    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Serio? Ja juz 2 lata na bialy zamek poluje i go dostac nie moge robiac 2-3 okradajki tygodniowo


    Anael golem byl na halloween Na urodziny bylo dmuchanie balonow
    Mogę to zrozumieć, może nie polowałem jak ty 2 lat, ale też zeszło mi się sporo ze zdobyciem tego zamku, nie zapominajmy że szansa na ten zamek wynosi 3%. Uważam czym trudniejsze zadania tym więcej frajdy, sporo osób przykładowo narzekało na ceny za fasolki/łodygi na kwatermistrza lub majora, i co niektórzy po niecałym miesiącu nie mieli co kupować. Rozumiem że ludzie którzy lubią zaliczać zadania za klejnoty, by chcieli mieć zadania które można przejść od razu przy pierwszej próbie.
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 28.04.2014 o 23:17

  2. #52
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tornados jemu nie przetłumaczysz, to Idho mnie wprowadził w błąd z ewentem, fakt na urodziny były balony (a to, że nie było wcześniej- na 18 i 19 urodziny to nic dziwnego, bo z czego robić ewent jak się nie ma do tego przygotowania), golem na halloween, więc pewnie znów będzie na następne halloween, więc raczej pod niego miejsca nie można zająć.
    Idho, to, że ty masz 17k popa, nie znaczy, że w zadaniach ma być do 20k aby je zaliczyło, ja nie produkuje węgla, za to wytwarzam wszystko inne, węgiel tanio idzie kupić, a skoro pobieżna wiedza o mojej wyspie w postaci 46 młynów i 13 piekarń jest dla Ciebioe wyznacznikiem, mojego rozbudowania gospodarczego, to jesteś nobem, hejterem i lamką. Co z tego, że temat dotyczy systemu osiągnięć, skoro jak w kooperacyjnych wprowadzili regułę na rozmieszczenie wojsk i weszła ona na inne przygody, to wprowadzenie reguły do zadań z przygodami, żeby je zaliczyć trzeba zacząć przygodę, odbije się echem na zadaniach gildyjnych i głównych, co zaowocuje wywalaniem z gildii, odejściem graczy z gry, mniejszymi zyskami dla BB i w sumie upadkiem gry, albo eliminacją zadań z 2ma przygodami z zadań gildyjnych, rozciągnięciem czasu i znudzeniem graczy na zadania z książki zadań (te ze zdobyciem czegokolwiek z przygody- wg Twojej reguły tylko zadanie z przygodą zalicza tej osobie która ją zaczęła- to jak wydropić w co po niektórych zadaniach trzeba było 10, czy 30k monet, może doprowadzić do odejścia graczy, bo nie będą widzieli w tym sensu, tym bardziej przyjemności- inni odchodzą z mniej zagmatwanych powodów).
    I ja nie muszę przedstawiać żadnych argumentów na obalenia twoich tez bo dla mnie nie masz racji i tyle- wszystko co piszesz na forum jest pod Ciebie i Twoją gospodarkę, wszystkie "+ i -" są pod Ciebie, nigdy nie potrafisz nikomu racji przyznać, tylko co chwila cytujesz swoje wypowiedzi i bronisz się że jak ktoś cie cytuje, to było to wyrwane z kontekstu, obrażasz innych non stop, wyzywasz i co najgorsze, uważasz, że ty masz najlepiej ze wszystkich, wszystko co w grze jest robione powinno być robione pod graczy - czyli pod Ciebie, bo nie pomyślisz, że BB robi wszystko pod nowych graczy i nic tego nie zmieni (nowy usiądzie do gry i wszystko od początku ma mieć ułatwione, Ci z niższymi poziomami też mają mieć cacy bo mają co zrobić) a jak widać Ciebie czeka END GAME i na siłę starasz się to wszystkim pokazać-
    mam 17k populacji bez problemu. Młynów wodnych mam więcej od ciebie i spora produkcję węgla aby pociągnęła moją produkcję monet >12k. Wszystko poziom 5.
    Uwierz byłem na kilku set wyspach 50k u siebie na serwerze i nie wiele ponad 60% graczy ma zapchaną wyspę podobnie do mnie. Jenak żeby u mnie coś postawić, trzeba coś wywalić. Na 5ki do podniesienia została mi linia chleba (skupuje upg silosy i podnosze silosy i gospo dopiero po wykupieniu wszystkich) i co poniektóre mistrzowskie, więc nie hejtuj, że mam kiepsko poukładane budynki, jak ode mnie można zrzynać ustawienia budynków, bo mam je w takich miejscach, że byś się zastanawiał jak je tam wstawiłem
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #53
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Tornados .... bla bla bla bla...
    Zastąpiłem twój tekst , innym tekstem o takiej samej wartości merytorycznej. Wiesz czemu jesteś lamką, noobem, swieżakiem i hejterem bo nie dość że zacząłeś płakać to jeszcze nie na temat. Przykro mi ale zboczyłeś juz dawno z tematu oraz nie użyłeś żadnej argumentacji. Chcesz się pochwalić wyspą załóż oddzielny temat, a z chęcią ci zamieszczę swoje screeny aby ośmieszyć twoją niewiedzę.

    Jednym słowem koleś się oburzył, gdyż stwierdziłem że ma słabą wioskę (stwierdziłem na podstawie tego jak bardzo płakał, ponieważ zaproponowane zadania prze zemnie są za trudne dla niego xD) zaczął "hejtować" (jak to nazwał) i "chwalić" (pffff też że śmiechu nie wyrobiłem jak napisał że jeszcze nie ma budynków na 5 poziomie) swoją wioską co jest kompletnie nie na temat.

  4. #54
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kubeł zimnej wody, drążek zmiany biegów na LUUUZ i dwa głębsze oddechy dla obu panów proponuje
    Co się kłócicie jak i tak ja mam najlepszą wyspę :P
    Dobra zamykamy piaskownicę dzieci idą do domu a starzy na piwo !

    Dla rozluźnienia zapraszam do neverwintera online
    Pomachacie mieczem jak ja i od razu stres wam zejdzie

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podoba mi się tutaj

    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    (...)Młynów wodnych mam więcej od ciebie i spora produkcję węgla aby pociągnęła moją produkcję monet >12k.(...)
    Przykro mi ale jeżeli to co pokrótce napisałeś jest wyznacznikiem dobrego konta to cie muszę zmartwić, na Słonecznym Grodzie byś został wyśmiany z taka gospodarką.(...)
    To ja mam dwa pytania:
    1. W czym gospodarka z produkcją 12k+ monet (czy 50k+) jest lepsza od gospodarki bez produkcji monet?
    2. Jaka jest definicja dobrego konta?

  6. #56
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Podoba mi się tutaj



    (...)
    2. Jaka jest definicja dobrego konta?
    Jeżeli jestem z niego zadowolony to jest dobre konto.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.