Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 140

Wątek: Zmiany w grze - 04.08.2021 - Dyskusja

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tradycja podtrzymana, konserwa która nic nie dała. No dobra może ciut płynniej chodzi przy wysyłaniu geologów,
    Ale cała reszta bez zmian, wczytywanie wyspy to katorga, odebranie wiadomości z poczty to relog bo wywala error, kuźnia dalej nie wróciła do tego ci miała wrzucone.
    Przejście na wyspe do znajomego to loteria,
    Penelopa weźcie kogoś niech wam przeczyta i napisze w wersji obrazkowej nawet jakie sa błędy, albo sami to zróbcie. Bo od 2 tygodni wszyscy trąbią jakie błędy a tu dalej nic, po za poprawą opisu gienka czy innego badziewia
    To jeszcze czekać na promo na klejki za super konserwe. W końcu miała być konserwa w sierpniu - była, więc zadanie wykonane. A że bez zmian - kto by się tym przejmował ..

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zmiany i to na pewno na coraz gorsze... w jakim to idzie kierunku? gra przestala w ogole wygladac od strony graficznej interfejsu - problem ze skalowaniem bo nawet na monitorze 27'' wyspa nie miesci sie w calosci, a wczesniej wszystko bylo ok! lepszy juz byl poprzedni sposob grania, a nie przegladarkowy... no ale pewnie za malo czasu bylo od ogloszenia o wycofaniu flesza z przegladarek... czas skonczyc z tak gra widze.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Zmiany w grze - 04.08.2021 ? jakie zmiany ? Wcześniej długo się logowałem, następnie po jakimkolwiek kliknięciu było buforowanie (klepsydra długoooo się kręciła) i mnie wywalało, a teraz nie mogę się zalogować i zrywa się połączenie z serwerem. Od wprowadzenia Unity nie gram - jest to niemożliwe.

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wam nie jest wstyd wypuszczać takie gówno pod nazwą "aktualizacja" - poprawa płynności w grze?
    wyspa się nie zdążyła załadować a było ZONE REFRESHED

  5. #65
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    W przypadku problemów  z czatem lub jeśli ikony nie pokazują właściwych przedmiotów, wystarczy wylogować się i zalogować ponownie.  
    Jeżeli występują jakiekolwiek inne błędy, zapraszam do przedstawienia raportu tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47895

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Wpadasz na forum kasować posty i klepać trzy po trzy??
    Ludzie mogą być sfrustrowani tym bagnem które nam zafundowaliście, a mój post nie był wulgarny ale szczery..

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    a co ona ma ci powiedziec jak na niczym sie nie zna... pisze tylko te bzdety co jej góra kaze... zero pojecia o czymkolwiek... mam nadzieje ze i msie odechcce jak nikt tu nawet grosza nei wyda na ten badziew

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    a mój post skasowany hahaha

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2020
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam. po jakiej szkole sa nasi informatycy?? w ciagu 6h moga zepsuc a naprawiac uj wie ile. dajcie se siana z ta gra jesli tak ma byc. konserwacja 4 sierpien wiecej zepsuliscie niz naprawiliscie.

  9. #69
    Początkujący Osadnik Awatar Sykaczowy
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Gra dalej niegrywalna. Menu gwiazdy niegrywalne. Jedyne co zauwazylem to podczas przewijania mapy szybciej doczytuje elementy grafiki. Poza tym dalej ta sama tragedia, wysyłanie specjalistów jest absolutnie niegrywalne - dla mnie to już chyba koniec niestety. Grałem od 2012. Szkoda.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    W przypadku problemów  z czatem lub jeśli ikony nie pokazują właściwych przedmiotów, wystarczy wylogować się i zalogować ponownie.  
    Jeżeli występują jakiekolwiek inne błędy, zapraszam do przedstawienia raportu tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47895

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ja od ponad 2 tygodni nie mogę wejść do gry. Gra nie ładuje się, cały czas jest brązowy pasek. Czyszczenie nic nie pomogło.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.