Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2018 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pierwsze informacje - Wydarzenie Wielkanocne 2018 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opinią na temat Pierwszych informacji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powierzchownie przeleciałem co tam jest, i to samo co rok temu +1 budynek który daje wątpliwe korzyści.

    Na chwile obecną Spring Park daje tak beznadziejne bonusy że szkoda gadać. Buff leśnikom i silosom? Poważnie ?
    Buff na szkółki i uniwerek jako tako może być, aczkolwiek osobiście borykam się z "problemem" wybijania populacji, żeby szkoły pracowały, po prostu mi się nie chce przygód robić, nie wiem jak u innych. A ostatni buff a'la Płomień wróżki ani ziębi ani grzeje, każdy zbiera kolekcje na "swój sposób".
    Cooldown 2 dni, troche za dużo, powinno być jak na boisku.

    Reszta przedmiotów to powtórka z przed roku, odkrywcy, generałowie, zawłaszcza kolejny mma na plus.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Powierzchownie przeleciałem co tam jest, i to samo co rok temu +1 budynek który daje wątpliwe korzyści.

    Na chwile obecną Spring Park daje tak beznadziejne bonusy że szkoda gadać. Buff leśnikom i silosom? Poważnie ?
    Buff na szkółki i uniwerek jako tako może być, aczkolwiek osobiście borykam się z "problemem" wybijania populacji, żeby szkoły pracowały, po prostu mi się nie chce przygód robić, nie wiem jak u innych. A ostatni buff a'la Płomień wróżki ani ziębi ani grzeje, każdy zbiera kolekcje na "swój sposób".
    Cooldown 2 dni, troche za dużo, powinno być jak na boisku.

    Reszta przedmiotów to powtórka z przed roku, odkrywcy, generałowie, zawłaszcza kolejny mma na plus.

    Dzięki wielkie set2g za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Na chwile obecną Spring Park daje tak beznadziejne bonusy że szkoda gadać. Buff leśnikom i silosom? Poważnie ?
    To jest dalszy ciag robienia nowego contentu na zasadzie tworzenia kombinacji wszystkiego ze wszystkim, niezaleznie od tego jaki to ma sens.

    Wcale nie bylbym zaskoczony jakby sie za rok w grze pojawil Epicki Rybak.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja był bym za tym żeby był Epicki warsztat kamieniarza kamienia
    Poradniki Generał 200,WETERAN oraz Major

    NOWOŚCI Z Testowego

    Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, dziś jest darem...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Event podobny do poprzedniego. Dla slabszych graczy duzo do kupienia. Nie rozumiem tej nowej budowli. Pewnie pozostanie jako ozdobnik. Już wolałbym aby zwiększała np. plony czy ścinkę drzew
    Co do Epickiego kamieniarza przydałby się Taki kamieniarz, marmurowiec i granitowiec

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    Co do Epickiego kamieniarza przydałby się Taki kamieniarz, marmurowiec i granitowiec
    szczegolnie jesli bedzie w takim rozmiarze jak inne i nie bedzie sie go dalo blisko zloz postawic
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    po prostu mi się nie chce przygód robić, nie wiem jak u innych.
    a u innych jest tak samo, osobiście nic nie widzę ciekawego co mnie skusi męczyć przygody które pochłaniają drogo cenny czas a nic nie dają w zamian

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Event najbardziej pasjonujący będzie dla nowych graczy bo tradycyjnie ciekawe fanty do kupienia. Dla reszty graczy, którzy mają już wszystko- no cóż... szału nie ma. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, więc nie ma co specjalnie się wywnętrzniać co do oferty sklepiku wielkanocnego. Oczywiście fajnie by było jakby bb dało coś fajnego, tchnącego nowością i świeżością, ale poszli po najmniejszej linii oporu.
    Nowy budynek podoba mi się wizualnie- o wiele ładniejszy niż jajeczna chałupka. Co do jego użyteczności- to podobnie jak z boiskiem- po pewnym czasie zapomnę, że w ogóle mam takie coś na wyspie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Event dla nowych graczy też raczej różowy nie będzie, bo z tego co widziałem, to obcięte zostały ilości przynoszonych pisanek przez zwiadowców. Jeszcze zobaczymy ile i z jakich przygód będą sypać pisanki. Dla mnie osobiście nie ma kompletnie nic ciekawego, kolejny mma, kolejni zwiadowcy itd.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.