Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Drobne zmiany okienek handlu i wysyłania wojska na przygodę.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra

    Drobne zmiany okienek handlu i wysyłania wojska na przygodę.

    1. Okienko handlu powinno być przystosowane do wyświetlania wszystkich filtrów...:

    2. Podobnie okienko wysyłania wojska na przygodę, powinno być dostosowane aby wyświetlić informacje dotyczące wojska dla 9 generałów, teraz 3 dolnych ucina, jest to mocno irytujące podczas przewijania...

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem na tak"=P
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm... Mam coś koło 20 generałów, raczej nie upchną mi ich na jednej stronie, z resztą, do tego etapu dochodzi w pewnym momencie każdy gracz. Także z gienkami nic bym nie zmieniała. Za to popieram kwestię poprawienia okna kantoru, niby to parę kliknięć ale wygodniej było bez suwaka. Pole "Szukaj" spokojnie można nieco zmniejszyć tak by wszystko się mieściło.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Niby kazdy dochodzi do etap 20 gienkow ale 6 na widoku poczatkowym by sie moglo miescic A nie ucinac najwazniejszy szczegol tych 2 dolnych

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Dokładnie bo teraz muszę myszką przed przewijaniem najechać na dwóch dolnych i sprawdzić czy to przypadkiem nie ten którego szukam, na myszce mam ustawione przewijanie 3 linijek i jednym obrotem dolni mi znikają...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    dodaj ankietę Jestem za
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Ja wiem czy tu ankieta jest potrzebna, ja z dobrego serca zgłosiłem im coś co powinno być bezapelacyjnie poprawione. Pierwsze jest błędem po aktualizacji (dodanie przedmiotów elitarnych do filtra, przez co pojawił się scroll i nie wszystkie filtry się mieszczą). Drugie jest niedopatrzeniem i tyle. Co sobie z tym BB zrobi to już nie moja sprawa

    BTW ta ankieta była by tak samo bezsensowna jak ostatnie referendum...

  8. #8
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    ankieta musi być bo inaczej zamkną wątek

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    A niech sobie zamykają, ja swoje powiedziałem, a co z tym zrobią to ich sprawa

  10. #10
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Wiesz, pomysł jest dobry. Tylko żeby nasza CM mogła przekazać dalej musi być głosowanie. Zrób ankietę (zajmuje to może 5 minut, jak chcesz to poszukaj opisu dodawania zrobionego przez MOD_Natalcia)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.