Zamknięty wątek
Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 205

Wątek: Nowe funkcje

  1. #171
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rosadamascena Zobacz posta
    (...)
    Expa powinni trochę zmodyfikować. Ok, niech wbicie 75 lvlu (licząc od 50) zajmuje 2-2,5 roku. Ale nie 5 lat, to za długo i ludzie będą się w większości zniechęcać

    (...)
    Czysty optymizm te 5 lat.
    Osiągnięcie jednego miliarda punktów w pięć lat to konieczność zdobywania średnio CODZIENNIE prawie 550.000 punktów.
    Z tego co wiem, w jednej nowej przygodzie jest drop w wysokości 500.000 plus premia oznacza konieczność zrobienia około 1.300 tej przygody.
    Taki sobie jak dla mnie pomysł. Musza albo zmienić progi punktowe albo zmienić dropy.
    Pomijam to, że do 56 poziomu punkty trzeba będzie uzbierać starymi przygodami (czytaj Wikingami)

    Z innej beczki.
    W związku z nowymi surowcami do znalezienia przydałaby się możliwość zresetowania drzewa umiejętności u geologa.
    Oczywiście za darmo albo przynajmniej za symboliczną opłatą.
    Na przykład w formie żetonu u kupca.
    Koszt 100 kleju, możliwość użycia 1 raz na konkretnym geologu.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 20.08.2015 o 15:28

  2. #172
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Z tego co wiem, w jednej nowej przygodzie jest drop w wysokości 500.000 plus premia oznacza konieczność zrobienia około 1.300 tej przygody.
    Uscislajac : w paru sposrod nowych przygod sumaryczny exp waha sie pomiedzy 150 a 300k. 500k i wyzej jest zdaje sie tylko w dwoch, z czego jedna (najtrudniejsza) ze wzgledu na straty jest obecnie do zrobienia po jakis 2 tygodniach przygotowywania sie.

    Jesli czegos w tym wzgledzie nie zmienia to najszybszym sposobem wbijania expa pozostana krawce, a kazdy sobie latwo moze policzyc ile tych krawcow trzebaby zrobic zeby wbic 75.

    Konkurencyjny moze byc pierwszy Ali-baba bo straty sa na tyle male, ze w teorii da sie zrobic jednego dziennie. Ale to nawet z premium jest 200k expa, a nie 500
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 20.08.2015 o 16:31
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #173
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Z innej beczki.
    W związku z nowymi surowcami do znalezienia przydałaby się możliwość zresetowania drzewa umiejętności u geologa.
    Oczywiście za darmo albo przynajmniej za symboliczną opłatą.
    Zapodałem kiedyś taki wątek:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...odkrywc%C3%B3w

    Trzeba go odświeżyć. Zachęcam do głosowania
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  4. #174
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale przecież drzewko geologa nie obejmuje w żadnym stopniu nowych surowców do znalezienia, jedynie jakiś wpływ mogą mieć um. Dar natury i urodzony kopacz, reszta tyczy sie wyłącznie "starych" złóż, więc reset umiejętności dużo nie wniesie. A wątpie żeby dali łatwy sposób na resetowanie drzewka bo wtedy w prosty sposób by można było zakończyć całkiem powalone osiągnięcia

  5. #175
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    ale przecież drzewko geologa nie obejmuje w żadnym stopniu nowych surowców do znalezienia
    No nie obejmuje, ale po wprowadzeniu tych nowości spodziewać się można wprowadzenia takich zmian.
    Na przykład umiejętność "Geolog specjalista" mogłaby przyspieszać też wyszukiwanie granitu albo też saletry. "Zbieracz rudy" mogłaby działać też na złoża rudy tytanu. "Urodzony kopacz" jest opisany jako działający na wszystkie złoża, więc na nowe też powinien działać.
    To z tych które są obecnie na drzewku.
    Myślę, że po wprowadzeniu tych nowości drzewko wymagałoby również zmian, takich jak wyrzucenie umiejętności niepopularnych i wprowadzenia czegoś na nowe złoża.
    U odkrywców "Buty górskie" w opisie mają, że działają na wszystkie poszukiwania skarbów. I ogólnie to drzewko też wymagałoby zmian
    I z tego właśnie powodu przydałby się darmowy reset.

    A wątpie żeby dali łatwy sposób na resetowanie drzewka bo wtedy w prosty sposób by można było zakończyć całkiem powalone osiągnięcia
    To nie byłoby złe. Niektóre osiągnięcia, jak napisałeś, są powalone.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  6. #176
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy jest możliwość zresetowania konta. Nie mogę wykonać jednego zadania gdyż spóźniłem się z jego wykonaniem. Usiłowałem pisać do suport'a jednak bez oddźwięku. I na tym moja gra stanęła. Stąd moje pytanie.

  7. #177
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jan99 Zobacz posta
    Czy jest możliwość zresetowania konta. Nie mogę wykonać jednego zadania gdyż spóźniłem się z jego wykonaniem. Usiłowałem pisać do suport'a jednak bez oddźwięku. I na tym moja gra stanęła. Stąd moje pytanie.
    po pierwsze, a co to ma wspólnego z tym tematem??

    po drugie, sprawdź w spamie, bo tam lubią wpadać wiadomosci z suppa

    po trzecie, chcesz resetować całe konto przez jedno, głupie zadanko, serio? no cóż, napisz do supportu z prośbą o uaktywnienie funkcji kasowania konta, skasuj, załuż nowe

  8. #178
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    jan99 kiedy napisałeś maila do supportu? Dostałeś odpowiedź automatyczną, że zgłoszenie zostało przyjęte? Przypominam, że support pracuje od poniedziałku do piątku. Jeśli pisałeś w piątek, to prawdopodobnie odpowiedź dostaniesz w poniedziałek. Sprawdź jeszcze folder spam, bo możliwe, że tam jest mail.
    Ponadto Twój problem nie dotyczy tego wątku i na przyszłość proszę pisanie postów w odpowiednich działach i wątkach.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  9. #179
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Niedobrym pomysłem jest zrobienie z zaprawy surowca podobnie zdobywanego jak fasolę głównie ze specjalnych przygód. Szczególnie że zaprawa już od jakiegoś czasu zagosciła na rynku.
    W dodatku naprawy wymaga zanjdywanie przygód przez odkrywców, ile jeszcze czasu beda nam znoscic przygody do skasowania ? Już raz wypowiadałem się co nalezało by zrobić (zmienić szanse znajdywania, zmienić dropy, a nawet wprowadzić je rotacyjne, lub tak samo jak z targowiskiem gildii zmieniane, tak by był sens grać takze w inne przygody).
    Pozostaje też pytanie otwarte co dalej z umiejętnościami odkrywców i geologów, czy ulegna zmianie po wprowadzeniu nowych kopalń, nowych przygód, surowców? Czy dadzą darmowe resetowanie?
    W dodatku dlaczego 3 nowe wyspy są tylko za klejnoty, jak chcą zarobic to niech znajda lepszy sposób, bo utrudnianie graczom rozstawienia kilku garnizonów by atakować nowe obozy na nowych wyspach tylko zniechęca.
    Nowe jednostki w starych przygodach pewnie blokowały by dłużej obozy ;], dla tego pewnie nie dadzą nowych do starych, chyba że by potrafili zablokować w starych przygodach blokowanie nowymi jednostkami.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 24.08.2015 o 19:58

  10. #180
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    [...]chyba że by potrafili zablokować w starych przygodach blokowanie nowymi jednostkami.
    Jak pobyc sie blokowania obozow? Proste - po pokonaniu obozu przywodcy, inne podlegle mu obozy w danym sektorze NIE ZNIKAJA!!!

Zamknięty wątek
Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.