Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Receptury do specjalnego magazynu prowiantu

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Receptury do specjalnego magazynu prowiantu

    Przy zgłoszeniu braku receptur do specjalnego magazynu prowiantu otrzymałam wiadomość, że były one dostępne tylko podczas eventu swiętojańskiego za żetony a po zakończeniu eventu zniknęły.
    Receptury były do kupienia za klejnoty u kupca już nawet rok temu gdyż istnienie specjalnego magazynu prowiantu nie ma sensu bez receptur. Podczas eventu świętojańskiego zmieniono możliwość zakupu receptur zamiast za klejnoty to za żetony. Po zakończeniu eventu receptury znikły i nie ma już możliwości zakupu ich za klejnoty.
    Mam więc pytania:
    - czy osoby odpowiadające na zapytania z problemem technicznym mają pojęcie jakiekolwiek o grze? pytam gdyż mam wrażenie, że nie.
    - czy powróci możliwość zakupu receptur za klejnoty?
    - jeśli powróci taka możliwość to kiedy?
    pozdrawiam

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Receptury do Specjalnego Magazynu Prowiantu prawdopodobnie będą dostępne podczas eventu zimowego, analogicznie do zeszłego roku.
    Podczas Nocy Świętojańskiej również były dostępne - wiąże się to z tym, że ten event był szczególny - dostępny był cały asortyment z lat 2012-2014.

    Cytat Zamieszczone przez Rena690 Zobacz posta
    (...)istnienie specjalnego magazynu prowiantu nie ma sensu bez receptur.
    Nieprawda . W SMP bez receptur są odblokowane funkcje podstawowe, czyli np.: wytwarzanie fragmentów map lub Odznak Pracownika Miesiąca.
    Dostęp do funkcji rozszerzonych otrzymuje się właśnie po zakupie receptur Jeśli ktoś nie kupił ich w evencie letnim musi niestety poczekać na kolejną okazję.
    Pozdrawiam
    Mod Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.08.2015 o 18:55

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czemu więc receptury były za klejki przed eventem świętojańskim?

    gram od kwietnia 2015 i nie było eventu a za klejki receptury były więc jakim cudem uważacie, że były tylko podczas eventów?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 06.08.2015 o 15:51

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pierwszy raz receptury pojawily sie w evencie bozonarodzeniowym 2014 (rok po wgraniu smp)
    Potem byly za klejki na 100%
    I znowu w evencie swietojanskim
    Dopiero po nim zniknely

  5. #5
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    były, ale już nie ma. nie ma co płakac, tylko trzeba zaczekać do eventu, a nastepnym razem kupować, jak jest okazja

  6. #6
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Tornados, zdjęli te za klejki parę tygodni przed Świętojańskim, na czas eventu przywrócili ale za żetony. A wygląda na to, że obecnie receptury będą jak Ponury - dostępne wyłącznie w 1 evencie. Tyle, że Żniwiarz ma zamiennik za klejki w postaci Doświadczonych...

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak masz rację Tornados były za klejki bo ja kupiłam dwie za klejki u kupca poza eventami, dlatego zadałam to pytanie ale tu nikt nic nie wie a wręcz uważa, że receptury były jedynie powiązane z eventami.

    Moim zdaniem jeśli ktoś kupuje magazyn to powinien mieć dostęp do wszelkich receptur. To ważne dla niższych lvl'i, które nie mają przedmiotów eventowych bo za krótko grają. Czemu mają być pozbawieni funkcjonalności pełnej magazynu i czekać nie wiadomo jak długo na jakiś event by kupić receptury. Dla mnie to absurd.
    Nie rozumiem też tego, że tu nie ma możliwości otrzymać konkretnej informacji więc pozostaje chyba tylko kontakt z główną siedzibą UBI Soft i może oni wiedzą więcej.

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pamietaj ze na forum w wiekszosci pisza gracze

    A nasi CM co najwyzej moga przekazac to pytanie do gory lub polecic ci pisanie do supportu

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Rena690
    Dołączył
    09.04.2015
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    support właśnie mnie poinformował, że w specjalnym magazynie mogę sobie produkować "rzadki pokarm dla ryb" jakby zwykły magazyn tego nie robił.
    Mam wrażenie, że osoby z supportu nie znają gry a tym samym nie pozostało mi nic innego jak tylko napisać do głównej siedziby UBISoft w Warszawie z zapytaniem na ten temat, na który tu nie otrzymam konkretnej odpowiedzi.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Tak jak wcześniej MOD_Victoria napisała, na receptury trzeba będzie prawdopodobnie czekać do eventu, w którym będą one dostępne.

    Rena690 jeśli chodzi o kontakt z główną siedzibą Ubisoftu, to siedziba polskiego oddziału Ubisoftu, która znajduje się w Warszawie nie zajmuje się TSO, więc i tak raczej odeślą Cię do siedziby w Niemczech.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.