Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [Dyskusja] Nie ma Cię na gamescom 2015? - W dalszym ciągu możesz zgarnąć łupy!

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Agnieszka_N nie koniecznie została usunięta. Może jeszcze nie została zaakceptowana.
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa
    Uwaga: Wątki na forum są moderowane (posty są niewidoczne do czasu ich zatwierdzenia/aktywacji przez nasz Community Team)
    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    Nie dla psa kiełbasa.I tyle co do "kokursu"

  3. #13
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Ziva Zobacz posta
    Agnieszka_N nie koniecznie została usunięta. Może jeszcze nie została zaakceptowana...
    Wczoraj wisiała a dziś już nie, ale była być może niewłaściwa bo zrobiona pod wpływem błędów w PVP.
    Ale się dzisiaj poprawiłam i też zrobiłam własną wersję "Happy Hour" którą się tu pochwalę, bo nie liczę na szczęście że zostanie opublikowana.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 10.08.2015 o 13:34 Powód: wycięto grafikę

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    Wczoraj wisiała a dziś już nie, ale była być może niewłaściwa bo zrobiona pod wpływem błędów w PVP.
    Ale się dzisiaj poprawiłam i też zrobiłam własną wersję "Happy Hour" którą się tu pochwalę, bo nie liczę na szczęście że zostanie opublikowana.

    (*) tu była grafika (*) - ale mnie ostatnio wycinają z forum
    Agnieszka - ale grafiki to w dziale konkursy i eventy nie tutaj.
    Wiem, trochę źle to oznaczone ale można odszukać

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Agnieszka_N grafikę konkursową należy zamieszczać TUTAJ
    Przy tworzeniu grafik należy pamiętać o zasadach, które obowiązują w grze i na forum, i nie naruszać ich.
    Każda praca zanim trafi na forum musi być zatwierdzona przez Community Team. Prace, które naruszają zasady nie zostaną zatwierdzone.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.