Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Grupowanie w gwiezdzie

  1. #1
    Lipek

    Grupowanie w gwiezdzie

    @BB_Teromort
    Czy moglbys nam odpowiedziec na pytanie czy grupowanie w gwiezdzie jest w planach, czy pracujecie nad tym pomyslem, czy tez moze nie da sie go wprowadzic w zycie. Prosze o odpowiedz w imieniu swoim i calej spolecznosci TSO.

    U mnie w gwiezdzie mam juz chyba kilka setek kazdej z pojedynczych premii (zajac z czekolady, kosz egzo, rytual drzewa-matki, latajacy osadnik itd itp). Szlag mnie trafia gdy musze przewinac kilometr (chyba doslownie) premii by znalezc ta jedyna.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    I spodziewasz się odpowiedzi?

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mniej więcej takiej:
    Wszystkie sugestie graczy są analizowane i część jest wdrażana do gry.
    Informacja o grupowaniu również trafiła do BB
    Na razie nic mi nie wiadomo, żeby zostało to w najbliższym czasie wprowadzone ale nie można wykluczyć że prace nad tym są w toku.
    pozdrawiam BB_Maruda

  4. #4
    Lipek
    Ooo...! Dzieki Red. Nie widzialem takiej odpowiedzi. To wiele wyjasnia. Czyli dalej maja nas za zwieraczem. Widac zamek na wodzie o wiele wazniejszy jest.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Wątek na ten temat już był http://forum.thesettlersonline.pl/th...ht=grupowanie\
    Następnym razem proponuję skorzystać z opcji szukaj, żeby nie dublować tematów.

    Zamykam
    Pozdrawiam
    Mod Ziva

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.