Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Żetony i po żetonach

  1. #1
    Yankes555

    Żetony i po żetonach

    Coś tu jest nie tak kupiłem 150 szt żetonów za 300 diamentów przeniosłem to do domu władyka i co widzę niema 100 żetonów zostało 50 szt to już nie pierwszy raz coś ginie

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Yankes555 w tym przypadku pozostał tylko kontakt z supportem.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    i jak wyjaśniło się coś ? moje dzisiejsze zakupy pakietów wyglądały podobnie, kupione 3x150 i nie ma ich nigdzie . ale oczywiście klejnoty pobrało.
    Ostatnio edytowane przez Zeeuss ; 11.07.2015 o 01:02

  4. #4
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez Zeeuss Zobacz posta
    i jak wyjaśniło się coś ? moje dzisiejsze zakupy pakietów wyglądały podobnie, kupione 3x150 i nie ma ich nigdzie . ale oczywiście klejnoty pobrało.
    Pisałeś już do Supportu?

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja w ulepszonym magazynie prowiantu ustawiłem 10k prezentów na produkcję 15k żetonów... Przełączyłem na zwykłu magazyn ustawiłem produkcję pisanek i dyń... zajęło gdzieś 30 sekund znowu przełączyłem się na ulepszony magazyn a tam produkcji, niema, prezentów niema, żetonów niema. Pisałem do supportu to zgonili wszystko na moją przeglądarkę.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Bo w ulepszonym nie zmienisz, tylko w specjalnym, i nie w zwykłym tylko tym od prowiantu xD

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.