Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Pytanie odnośnie klejek

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra

    Promocje na klejnoty - zapytanie

    witam, zainteresowalem sie oferta promocyjna na klejnoty. Przebywam zazwyczaj w UK, ale gram "po polsku". Czy jesli zakupie tutaj w UK klejnoty za sms (10 GBP), to znajomy w polsce bedzie mogl skorzytac z takiego kodu? nie jest on przyspiany do kraju/serwera/usera?

    I kupa, szlag trafił promocje
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 07.03.2015 o 01:34 Powód: połączenie postów

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Jeszcze nie jedna będzie i radził bym ci poczekać na triple happy hour, a co do pytania nie znam odpowiedzi ale myśle że kod działał by jak trzeba. Zapytaj w pomocy technicznej w dziale problem z płatnością lub klejnotami.
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 09.05.2014 o 14:30

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja tam bym kasy dla bb nie dawal...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Już zapytałem i bedzie dzialal. Niestety odpowiedzieli juz po promocji. Swoja droga myslalem ze ona ma dluzej potrwac.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Interek_78 Zobacz posta
    Już zapytałem i bedzie dzialal. Niestety odpowiedzieli juz po promocji. Swoja droga myslalem ze ona ma dluzej potrwac.
    Zawsze trwała 1 dzień, bywa 1-2 razy w miesiącu

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Happy Hour klejnotów

    Dośc dlugo gram i zauważyłem że kiedys bylo nawet tak że byly happy hour nawet X3 co bylo oplacalne teraz weszla oferta 50% klejnotów więcej i zauważyłem że hh zaczelo pojawiać się coraz rzadziej czy to oznacza że wiekszych promocji już nie będzie czy jak ?

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    +200% było dokładnie 2 razy.
    Częściej bywa +100% ale bywa i po 50% a pamiętam na początku (bo już bardzo dawno nie było) bywało +20%.
    Czyli na promocję +200% możesz liczyć maksymalnie 1 raz w roku a na +100% musisz poczekać, będzie

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    +20% bywa przeważnie w czasie ewentów
    +50% bywa 2-3x w roku
    +200% było w sumie 2 razy po wielkim oburzeniu, że inni mają, my nie
    +100% bywa 2x w miesiącu koło 10-15 i koło 25-31
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raz mieliśmy 300%

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    +200% i 300% to to samo i było 2x i nie po wielkim oburzeniu tylko pewnie wg planu, nie wszystkie wersje językowe miały w tym samym czasie, ale jak najpierw pojawiła sie na niemieckim to polscy krzykacze odrazu naspamowali kilkanaście stron że Polska jest pomijana, po czym po kilku dniach promocja była i u nas, i wątpliwe żeby to był efekt wielkiego oburzenia a tego że na naszą wersje przyszedł czas aby BB sięgnęło do naszych portfeli

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.