Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: ataki na obóz przywódców

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    ataki na obóz przywódców

    Witam
    Nie wiem czy wszyscy tak maja a le ten system to poroniony pomysł
    atakujac oboż przywodcy za kazdym razem mam tak ze atakuja przywodce ktory ma duzo zdrowia i ginie mi 200 jednostek a oboz nie traci nic
    dlaczego najpierw nie atakuja wojska?????
    nie jest wazne czy mam 100 rekrutow i 100 zolnierzy bo i tak atakuja wlasnie jego a wojsko czysci mnie do zera
    Zatem czym najlepiej takie obozy atakowac bo juz mnie cos trafia jak 4 general i 200 jednostek idzie w piach i nawet jednego nie ubija bo skupiaja sie na przywodcy

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    kr1985 proponuję korzystać z poradników. Takie znajdują się na forum w dziale "Poradniki i wskazówki" http://forum.thesettlersonline.pl/fo...wskaz%C3%B3wki oraz w subforum "Propozycje poradników" http://forum.thesettlersonline.pl/fo...oradnik%C3%B3w.

    W razie dodatkowych pytań odnośnie przygód możesz pytać na czacie "Pomoc" tam na pewno szybciej dostaniesz odpowiedź i będą one dokładniejsze.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Dzieje się tak właśnie jak ci mod doradził, nie korzystasz z poradników, więc nie wiesz dlaczego czasami potrzeba kilku fal nawet po 200 jednostek idących na straty, a czasami nie potrzeba, cała sztuka w składzie, wyślesz nieodpowiednich stracisz ich, bo np. zamiast rekrutów i żołnierzy miałeś posłać 200 konnych, szczególnie to widać w obozach z Krwawą Maryną. Każda jednostka z osobna jest słabsza także w obozie wroga, ale razem łączą siły, dlatego trzeba skorzystać z poradników lub symulatora by się dowiedzieć co trzeba posłać na 1 falę. Przeważnie rekrutów/łuczników z konnymi, albo samych rekrutów lub łuczników lub samych konnych w zależności od składu obozu bandytów.

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kr1985 Zobacz posta
    Witam
    Nie wiem czy wszyscy tak maja a le ten system to poroniony pomysł
    atakujac oboż przywodcy za kazdym razem mam tak ze atakuja przywodce ktory ma duzo zdrowia i ginie mi 200 jednostek a oboz nie traci nic
    dlaczego najpierw nie atakuja wojska?????
    nie jest wazne czy mam 100 rekrutow i 100 zolnierzy bo i tak atakuja wlasnie jego a wojsko czysci mnie do zera
    Zatem czym najlepiej takie obozy atakowac bo juz mnie cos trafia jak 4 general i 200 jednostek idzie w piach i nawet jednego nie ubija bo skupiaja sie na przywodcy
    Czesc bossow tak ma, ze jest atakowana jako pierwsza po to zeby utrudnic walke i aby uniknac sytuacji w ktorej bez problemu bossowi wybija sie obstawe zeby potem jego samego latwo dobic.

    Jak masz z tym problemy to albo sie zastanow co tam sie faktycznie w srodku dzieje, albo idz po najmniejszej linii oporu i graj zgodnie z poradnikiem.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No Maryna to wredne babsko, Piekielne pomioty z Mrocznego Bractwa też paskudne, trzeba spooro konnicy, lub ataków MSW aby obstawę wybić

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2015
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród

    atak

    witam jak atakować przywódce bandytów sektora 8 bo coś chyba żle robie już dwukrotnie próbowałem i porażka

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przywódca - (Żelaznozębny, 149 Łowca, 50 Oprych)
    1 fala 119 Rekrut, 81 Konny
    2 fala 100 Rekrut, 30 Ochotnik, 35 Konny, 35 Wyborny Łucznik

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2015
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to wiem ale jak te fale przeprowadzać dwoma generałami czy jednym czy dopuszczalne są modyfikacje rodzajów wojska czy nie?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poczytaj troszkę o atakach na settlers wiki albo na tym forum. Możesz zrobić to jednym generałem, ale będziesz musiał czekać aż dowódca powstanie po porażce. Jeśli masz dwóch generałów to pierwszemu (1 fala) przydzielasz odpowiednią ilość wojsk i atakujesz, po zakończonym ataku wysyłasz drugiego generała (2 fala).
    Co do modyfikacji składu wojsk - są do tego odpowiednie symulatory (poszukaj na google) choć te z settlers wiki zazwyczaj są optymalne.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2015
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    moja ostatnia próba wyglądała tak wysłałem pierwszego generała ze 120 rekrutami i 80 żołnierzami przegrał bitwe następnie drugiego generała z 70 rekrutami 50 ochotnikami i 80 żołnierzami i też porażka czy ta modyfikacja wojska była powodem ogólnej przegranej?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.