Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za grupowaniem specjalistów wg ich nazw?

Głosujących
48. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    46 95.83%
  • nie

    0 0%
  • obojętne

    2 4.17%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Porządek w gwieździe.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra

    Porządek w gwieździe.

    Pewnie można to wprowadzić w ciągu tygodnia, góra dwóch. Chodzi o to, że specjaliści w gwieździe są posegregowani wg daty nabycia. Czy nie byłoby lepiej, gdyby obok siebie byli np. odkrywcy z tawerny, potem tubylczy i również obok siebie "szczęśliwi odkrywcy"? To samo dotyczy geologów, generałów oraz marszałków. Wiem, że to detal na pozór tylko estetyczny. Jednakże w praktyce byłoby również przydatne, bowiem wielu z nas - graczy - wybiera określone specjalizacje dla swoich specjalistów, które są determinowane ich bazowymi umiejętnościami (czasami powrotów z poszukiwań czegoś, pojemnością jednostek bitewnych oraz podróży na wyspy przygód, na to trzecie oczywiście jesteśmy jeszcze bez wpływu).

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Porządek zdecydowanie by się przydał, razi mnie generał (a właściwie marszałek) między poszukiwaczami.

  3. #3
    Pat_
    A propos porządku w gwieździe. Można jeszcze dodać grupowanie. Mam ponad 50 szt. przygody Banici. Mogłaby być jedna ikona z ich liczbą. Podobnie kosze irminki, itp.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    O tym zapomniałem, słuszna uwaga!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.09.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dokładnie, grupowanie (dodawanie/dzielenie) to wręcz podstawa... gwiazda to okrutny bałagan... poza tym umozliwiłoby to ciekawsze transakcje na handlu w postaci hurtu (przygody, paczki koszy itp).

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tematów o grupowaniu jest już kilka. Tylko kogo z Ubi one interesują?

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież już raz wprowadzili grupowanie koszy. I to był tak wielki niewypał, taki ogromny bug, że szybko go pozamiatali pod dywan.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Czarci Gaj
    ciekawy pomysł >>do zrealizowania pół roku i 20 poprawek konserwacyjnych, kończącymi się błędami krytycznymi

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram,
    dodam, że sam pisałem też już taki temat:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...cjalist%C3%B3w
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo proszę, przed założeniem nowego wątku, o skorzystanie z opcji "szukaj". Dzięki temu nie będzie kolejnych wątków na taki sam temat.
    Wątek zamykam


    Pozdrawiam
    Mod Ziva

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.