Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Liczenie osadnikow

  1. #11
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Na angielskim serwerze, po wtorkowej zmianie obiecali poprawe ale nic sie nie zmienilo.
    Na rosyjskim serwerze - tez sknocili

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodatkowo, obliczana całkowita liczba jednostek została zmniejszona o połowę. Spokojnie, żadna jednostka nie przepadła.
    Jako że limit populacji uwzględnia także liczbę jednostek, odjęta ilość zniknie również stamtąd.

    Jak tylko realna liczba posiadanych jednostek zmniejszy się i zostanie wyświetlona, liczenie zostanie przeprowadzone ponownie, po czym wszystkim wyświetlą się poprawne ilości jednostek i populacji.
    Czy może mi to ktoś przetłumaczyć na język polski? Dodam że nie robiłam żadnej ekspedycji. Limit jednostek podaje mi 4941/10000, a samego wojska mam ponad 5k

  3. #13
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ło bossie BB to naprawdę koszmarni matematycy, takich cyrków to nawet dzieci z przedszkola nie robią.

    Nie dawno wklejałem inny obrazek, od tego czasu do teraz nie dotykałem się rzeczy przez które traci się osadników.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 11.12.2014 o 11:20

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chyba taka sytuacja się powtarza. Już miałem bilans ujemny w tej grze przy czym nie było to związane z moim celowym działaniem:-).

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie też jest ten błąd. Nie wiem czy mam budować wojo, bo nie wiadomo skąd pojawiło mi się ponad 2 tyś wolnych slotów na ludzików... Podbuduję wojo, stracę surowce na ich budowę a zaraz się okaże, że wojo zniknie bo nie mam tyle domków. Dodatkowo nie mogą skorzystać ze 100 kuszników, bo są przydzieleni... ale gdzie oni są przydzieleni tego nie wie nikt

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Wszyscy mają ten sam błąd z populacją. Ten problem został już zgłoszony do działu technicznego.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To jak to liczy w końcu? Mam w sumie 6426 wojska (obu rodzajów). Pokazuje mi, że mam 7926 wojska. W koszarach mam, nie licząc premii, zarzuconego wojska na 3 dni. Może liczy z tym co jest w produkcji?

    Właśnie sprawdziłem. Tak, liczy.

    Z tym, że nie wiem jak to było przed konserwacją, ale wygląda na to, że u mnie jest ok.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 14.12.2014 o 22:38

  8. #18
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Nikt nie wie, jak liczy teraz.

    Problem w tym, ze nie wiadomo co sie stanie jesli teraz dorzucimy ludzikow do domu wladyki, wyszkolimy ich na wojsko a pozniej okaze sie ze grubo przekroczylismy licznik.
    Czy Ci osadnicw/wojsko - zniknie? A moze BB przeniesie je do gwiazdy ?

    A moze wszyscy z tym problemem dostana BANA - bo "wykorzystali" buga w grze ?

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podejrzewam, że będzie tak samo jak podczas wyburzenia budynków mieszkalnych. Wojsko będzie nadprogramowe np 16k/14k dopóki jego nadmiar nie padnie w boju. Oczywiście mogę się mylić lub dostać bana:-)

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    stawiam na bana
    Ostatnio edytowane przez wredniejszy ; 14.12.2014 o 23:19 Powód: a tak se klikłem a co ?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.