Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: problemy z zalogowaniem i wejściem na wyspę

  1. #11
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem czy to ma coś na rzeczy, ale może ma coś z tym wspólnego aktualizacja do flash player ? Wczoraj tez się u mnie info pojawiło, bym zaktualizował flasha. Co prawda przed aktualizacja spokojnie grałem ,ale może tym co nie mogą się zalogować pomoże aktualizacja do najnowszej wersji.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wersja Flash player'a nie jest związana z tym problemem. Ja mam starszą wersje, inni mają najnowszą i wszyscy mamy problem z załadowaniem mapy

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar heroxhell12345
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Ta gra się sypie... Jeszcze trochę to nic tu nie będzie działało tak jak mam działać

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Pirx66 nie omijamy tematów związanych z problemami z grą, tylko my się tym nie zajmujemy. Wszelki zastrzeżenia, problemy, błędy związane z grą należy zgłaszać bezpośrednio do Zespołu Wsparcia Technicznego (support).

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o ile takowy dział istnieje. i o ile producent gry nie ukrywa wszelkich niezgodnosci i zamiata pod dywan pokazujac jak to rózowe i piekne jest to wdzianko.

    moze chcesz sie ludzi zapytac na face co z hirołsami bb zrobiło , usłyszysz wielki skowyt z radosci.

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar heroxhell12345
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Pytanie do Ciebie Ziva, możesz Mi wytłumaczyć jak w przeciągu ponad 2tyg Mam znowu ten sam problem z wejściem do gry - czy w tym suporcie nie potrafią naprawić czegoś dobrze tylko fuszerki odwalać .
    Już mam dość czytanie maili od suportu bo brzmią ciągle tak samo " twój problem jest analizowany " lub " proszę się uzbroić w cierpliwość "

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A co ma do tego pytania zwykly mod?
    Pytaj Teromorta albo Inaocha to ci moze odpisza

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar heroxhell12345
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    A myślisz, ze nie pisałem do BB T jak narazie czekam na odp , ale pewnie będzie ta sama śpiewka , którą My wszyscy znamy ....

    Szczerze już mam tego po dziurki w nosie , człowiek ładuje kasę w tą grę a w zamian ma ???
    Ostatnio edytowane przez heroxhell12345 ; 20.10.2014 o 01:19

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    heroxhell12345 na prawdę nie wiem na jakich zasadach działa support, nie pracuję tam, więc ciężko jest mi na ten temat się wypowiedzieć. Jedyne co mogę Ci poradzić, to żebyś jeszcze raz napisał do nich maila.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I co z tego że napisze maila, ba nawet kilka jeśli i tak nie odpisujecie. Jeśli jakimś dziwnym sposobem uda wam się to zrobić to zazwyczaj wychodzi na to, że nic konstruktywnego nie wnosicie do całej sprawy. Mnie zablokowaliście w piątek rano, wszystkie kopalnie arktyczne,specjalne,wybiegi poszły się ....
    Reasumując to już nie jest wersja BETA, bierzecie pieniądze za pracę więc chociaż wykonujcie ją należycie.
    Widzisz co support robi ? sprawdź forum i to przekaż supportowi.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.