Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problem przy zmianie mapy i znikajace bufy

  1. #1
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród

    problem przy zmianie mapy i znikajace bufy

    od konserwacji 9.10 występuje często problem przy zmianie mapy np wchodząc na przygodę lub czyjaś wyspę ( ekran sie wyciemnia i gra zawiesza) drugi problem to znikające bufy po daniu komuś bufów rano okazało ze ze np z 8 rytuałów 3 zniknęła zarówno z gwiazdy jak i z budynków kolegi pyzatym po bufnieciu i ponownym wejściu na czyjaś mapę często sie okazuje ze budynki które świeciły jednak nie maja premii bardziej niemiłe to jest kiedy odkryjemy to rano po wejściu na grę np na kop złota to występowało już dawniej sporadycznie ale teraz jest standardem powodu dużej ilości premii w gwieździe akurat na rytuałach mam pewność znikających premii nie udało mi się wyłapać jak to jest z innymi

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Brak kropek, przecinków jest gorszy niż błędy w grze, naucz się pisać bo to co stworzyłeś to brak szacunku dlla czytających.

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niom, czytać się nie da, ale ma racje, mam to samo, ehh...
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Niom, czytać się nie da, ale ma racje, mam to samo, ehh...
    U mnie to samo, trzeba rzucac bufy 2-3 razy nim zadziała, za każdym razem się przelogowując

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.