Zamknięty wątek
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 80

Wątek: Nowe wyspy

  1. #41
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Szkoda, że na tych wyspach nie ma obozów do podbicia jak w przypadku wcześniejszym. By zdobyć nowe tereny trza je było podbić, proponuje i do tych nowych wysp dodać obozy wrogów, które by trza podbić! Było by to czasochłonne jeśli by odpowiednio o to zadbali

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    ... Ten kto wymyślił że to mają być wyspy chyba zapomniał o samej mechanice gry. Teraz ustawiając jakikolwiek garnizon na wyspie mogę go przenieść w dowolne miejsce, gdy dojdą 3 nowe wysepki raczej go tam nie przestawię bo po prostu tam nie dojdzie, bo jak, przez wodę ? nawet jeżeli wejdzie do magazynu na głównej wyspie żeby wyszedł z magazynu na tej dodatkowej to głupi pomysł.
    Inna sprawa niektóre linie produkcyjne, postawię jakiegokolwiek drwala na wyspach dodatkowych i co ? wyrąbie wszystkie drzewa i na wyższe sektory już nie dojdzie bo jak, przez wodę ? nawet jeśli będą to dodatkowe 3 wysepki do głównej wyspy, to jednak dalej będzie to główna wyspa, więc dostęp powinien być do całej wyspy, nie do jej fragmentów.
    rpzestan biadoli.
    po pierwsze... po co masz stawiac generała na wyspach ? co za idiota roznosi generałów po całej wyspie a co dopiero stawiac ich na nowych sektorach ? po co ? przenies budynki z pierwszego sektora na wyspe i masz luzy kolo wladyki, szybciej i sprawniej bo i tak musza wejsc/wyjsc z wladyki.

    po drugie, przyklad drwali, mozesz sobie niezależne ekosystemy zrobic. nikt Ci tam drwali nie każe robić. jest mnóstwo innych galezi dobrze produkujacych niezależnie.

    po trzecie, mi sie podoba opcja ze jak mam proporcje nie do konca dobre to nie gloloci mi calej wyspy tylko sektor dany. tak samo jak gdzies sie okaze ze gospodarstwo za duzo zgarnia w stosunku do silosow to nie rozwali mi innych zrownowazonych pól bo nie dootrze. bardzo dobre rozwiazanie.

    co wiecej, tutaj na wyspach, masz sklady drewna wieksze po 100-400 sztuk wiec sprawniej to dzialac bedzie.

  3. #43
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez petowa Zobacz posta
    co wy ANNO chcecie zrobić. Jak wam się takich wysp zachciewa to macie ANNO i tam musicie sobie towary powozić miedzy wyspami.
    Kolego szanowny to forum to tylko nasze gdybanie a nie że chcemy lub ja chcę zrobić z tego ANNO.
    Mam do kolegi pytanie: czy tylko w ANNO są wyspy, stocznie, statki itp ? Lub weźmy przykładowo kultową serię Settlers którą ja uważam za rewelacyjną czyli "SETTLERS III".
    Czy tam nie ma statków, stoczni, wysp, przewozu towarów itp ?
    To co mam tutaj na ONLINE jest super ekonomicznie i fajne graficznie więc sobie w to pykam, ale czy to jest kultowe SETTLERS ? Moim zdaniem nie.

    Szybciej nazwałbym to ANNO 1602. Grałem w to kiedyś i dla mnie jest to też fajna gierka.
    Zainstaluj sobie kolego ANNO 1602 i pograj a zobaczysz niezwykłe podobieństwo tych produkcji. Warsztat ślusarza i smolarz są niemal idealne. Generał jadący na koniu jest taki sam jak wojak konny w ANNO 1602.

    A wracając do naszych trzech nowych wysp to wcale nie musi być statków itp, ale niech będzie trochę realizmu. Jeżeli bez statków to niech to będzie po prostu półwysep jako całość z wyspą macierzystą i wtedy nie potrzeba statków, portów, dowiezienia na wyspę towaru od zera. A tak niema nawet żadnej przyjemności w zajęciu i zagospodarowaniu tych wysp.

    Pozdrawiam

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Wystarczylby nowy lancuch zadan do kazdej wyspy by zbudowac pomosty i problem z glowy wysepki polaczylyby sie z glowna wyspa bez zbednych stoczni i statkow :P
    Wyslij odkrywcow na poszukiwania nowych ladow czas poszukiwan 7 dni, wydaj 100k desek egzo 200k bali lisciastych i 200k narzedzi z magazynu by zbudowac most do nowo odkrytego ladu itd :P

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Wystarczylby nowy lancuch zadan do kazdej wyspy by zbudowac pomosty i problem z glowy wysepki polaczylyby sie z glowna wyspa bez zbednych stoczni i statkow :P
    Wyslij odkrywcow na poszukiwania nowych ladow czas poszukiwan 7 dni, wydaj 100k desek egzo 200k bali lisciastych i 200k narzedzi z magazynu by zbudowac most do nowo odkrytego ladu itd :P

    Nie przesadzasz z tymi ilościami ??
    Mam jeszcze sporo miejsca na wyspie i tak nic nie postawię narazie na tych wyspach

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Myślę, że są zdecydowanie za małe. Gracze, którym już brakuje miejsca na wyspie zwykle kupują lodowe rezydencje by pomieścić na wyspie więcej budynków produkcyjnych. Takie 100k dech egzo to równowartość około jednej lodówki, a zyskuje się ponad 30 miejsc na nowej wysepce więc teoretycznie minimum 30x za tanio :P

  7. #47
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Mam jeszcze sporo miejsca na wyspie i tak nic nie postawię narazie na tych wyspach
    A ja nie mam ani grama wolnego miejsca, dlatego mi jak najbardziej się przyda.

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Będą czy ich nie będzie......? tak ładnie się zapowiadały

  9. #49
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby nie lodówki, nie miał bym miejsca daaaaaaaaaaaaaawno temu, gdyby nie 3xsilosy, też.
    W czasach w których wbicie 48 graniczyło z wytrzymałością nerwową, a 50 z cudem (czyt. bez premium), wyspy graczy były bardziej rozwinięte.
    Teraz byle by do 50 potem się zobaczy.
    Wcześniej- rozwiń wyspę, wykup patenty, zadziałaj, miej produkcję wszystkiego na wyspie, to było minimum.
    Premie x3 - WOW!! teraz x4 standard.
    Koszary jak stoją (prowiant też) w miejscu tak stoją!!! A co dopiero z grupowaniem w gwieździe!!!!!!!
    Nowe dropy sprowadzą wycofanie się z gry wielu graczy, ba większości tych którzy grali regularnie.
    Teraz dla rozwiniętej 50ki w standardzie jest mieć 17 złóż żelaza non stop pracujących, 12 marmuru, może jakieś złoże miedzi by się ujawniło nowe na nowych mini wysepkach + wojsko do pokonania, aby je przejąć!!
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  10. #50
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chodzą słychy że jednak pracownicy BB czytają forum, prosiłabym w takim razie o przeczytanie tego postu i odpowiedź na pytanie: czy te dodatkowe wyspy się pojawię czy BB wycofało się z pomysłu?

    Teraz jesteśmy tak trochę w próżni, nie wiem chociażby czy pozbywać się rezydencji na rzecz innych budynków czy jednak czekać na wyspy gdzie się miejsce na rezydencje znajdzie.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.