Zamknięty wątek
Strona 69 z 88 PierwszyPierwszy ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 871

Wątek: Ulepszone magazyny z eventu

  1. #681
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jutro ostatni dzień? Konserwa jest we czwartek nad ranem?

    Czyli do środy do 24:00 gramy potem konserwa, potem przedłużenie konserwy i błedy z logowaniem po zabraniu magazynów. Kolejne błedy bo magazyny sie nie zabrały więc dopiero w piatek sie okaże co i jak.

  2. #682
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SUBGOKU Zobacz posta
    Jutro ostatni dzień? Konserwa jest we czwartek nad ranem?

    Czyli do środy do 24:00 gramy potem konserwa, potem przedłużenie konserwy i błedy z logowaniem po zabraniu magazynów. Kolejne błedy bo magazyny sie nie zabrały więc dopiero w piatek sie okaże co i jak.
    oby tylko te magazyny się nie pomnożyły w tej gwieździe bo z nimi to nigdy nie wiadomo

  3. #683
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szanowne BB,

    a co będzie w przypadku gdy np. mam oddać 7 magazynów a w gwieździe będę ich miał 25. Ile magazynów swoim "magicznym" skryptem zabierzecie ? 7 czy 25 ? Ja twierdzę że pójdziecie po łatwiźnie i weźmiecie WSZYSTKIE.

    To wynika po części z pisma od Was rozsyłanego, że w gwiazdeczce mają być wszystkie magazyny oprócz 1.

    Czekam na odpowiedź, przecież powinniście wiedzieć jak to zrealizujecie.

    Pozdrawiam

    ps. MOD_ZIVA i nie zamykaj tematów bo w piśmie od BB nic nie ma na taki rozwój sytuacji.

    KONKRET PYTANIE KONKRET MA BYĆ ODPOWIEDŹ a nie że gdzieś szukaj BO NIGDZIE NIE MA ODPOWIEDZI albo kontaktuj się z SAPORTEM.

  4. #684
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Manolo tak szczerze?

    Skoro przez 70 stron na watku BB nie wypowiedzial sie ani razu to myslisz ze teraz cos napisze??

  5. #685
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    napiszą na 100 stronie, że forum żeśmy zaśmiecili i oni nie mogli znaleźć odpowiednich postów kierowanych do nich

  6. #686
    Iw4nek
    Śmieszne jest podejście osób z BB którzy uważają osobę która skorzystała z bugu i wzbogaciła się o 4 magazyny za oszusta a ten co wziął 3, 2 czy 1 magazyn jest cacy i do niego nie ma żadnych pretensji i taką osobę nie straszą banem. A ja pytam dlaczego ??? Czy ten co wziął 3 magazyny nie jest takim samym oszustem jak ten co wziął 4 ??? Jak już będziecie banować to banujcie wszystkich "oszustów".

  7. #687
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    MANOLO_PL tamten temat został zamknięty, ponieważ nie ma sensu robić bałaganu na forum i ten jeden temat w zupełności wystarczy Wszystkie pytania dotyczące magazynów z eventu proszę umieszczać tutaj.

    Iw4nek tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie:
    Dlaczego gracze mogą zatrzymać sobie 3 lub mniej Ulepszonych magazynów?
    Nie chcemy zakładać, że każdy gracz, który zdobył w ten sposób 2 lub 3 magazyny, zrobił to, by wykorzystać buga na swoją korzyść. Przy liczbie 4 lub więcej jesteśmy pewni, że właśnie taki był powód.
    Pozdrawiam
    Mod Ziva
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 22.07.2014 o 21:12

  8. #688
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nadal BIJECIE PIANĘ !!!!!

    Podejście BB mnie nie interesuje i mam gdzieś pułap ustawiony na 3 czy na 7 wali mnie to. Ja po 70 stronach tekstów + ponad 100 stron z forum EN i DE nie wiem jak to będzie się odbywać dlatego ZADAŁEM KONKRETNE PYTANIE NA KONKRETNYM PRZYKŁADZIE i chciałbym uzyskać KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ a nie jakieś PITU PITU MODA czy kogoś innego :

    MAM oddać np. 7 magazynów a w GWIAZDCE mam ich np. 25 i te np. 25 będzie w chwili rozpoczęcia konserwacji.

    ILE MAGAZYNÓW MI ZABIERZECIE ?????????????????? 7 czy 25

    Moim zdaniem poleci 25 i zacznie się wtedy CHRYJA bo zabierzecie coś co się WAM nie należy. Chciałbym usłyszeć zdanie BB. Uprzedzam NIC SPECJALNIE na mapie budować nie będę. 25szt w gwiazdce będzie czekać na konserwację.

  9. #689
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To zrob cos z tymi 18...
    Postaw na wyspie?
    Przenies do skrzynki pocztowej?
    Daj znajomemu zeby przechowal?

    POMYSL bo my wiemy tyle co ty
    A Teromort ma to gdzies jak widac

  10. #690
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tornados ale dlaczego mam coś z nimi robić ? Moja strategia przyjmuje że mają tam być dla bycia a SKRYPT ma tak działać żeby ich nie ruszyć. Ot i całość rozwiązania. Niech tak samo zrobi 15% pozostałych co mają oddać i co wtedy ? kto komu magazyny pozabiera ??

    przecież nie możemy przed każdą konserwacją spisywać co mamy w magazynach a co w gwiazdce.
    Ostatnio edytowane przez MANOLO_PL ; 22.07.2014 o 21:24

Zamknięty wątek
Strona 69 z 88 PierwszyPierwszy ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.