Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Nowa produkcja BB: Heroes Online

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Ale jednak w BB mają kilku speców od flasha - szkoda, że nie wykorzystują ich wiedzy w TSO. Szkoda bo mam takie smutne przeczucie, że ten projekt już nie zostanie godnie rozwinięty - już te studio prowadzi coś ok. 5 takich projektów + powstaje Anteria, co raczej nie zwiększy zainteresowania aktualną wersją Settlerswów Online opartej na już 4 letnej wersji PC TS 7 (heh już 2 lata to konwertują).

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Wyraznie mialem napisane ze prosba zostala zaakceptowana i niedlugo otrzymam klucz :/
    I guzik widze poki co...
    Dzień przed startem gry zarejestrowałem się i także poprosiłem o klucz. Dopiero po 2 dniach była odpowiedź na skrzynce pocztowej. Wcześniej wygenerowałem sobie z tych linków, które podali.

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam 2 klucze, nie wiem czy jeszcze dobre, ale 2 pierwsze osoby ktore napsza mi pw wysle im




    nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 05.07.2014 o 22:55 Powód: nieaktualne

  4. #14
    Lipek
    Gram właśnie i powiem że szału nie robi. Wiele rozwiązań zerżniętych żywcem z gry Nadirim (gra umarła, a szkoda bo miała super klimat). Także jak dla mnie to taka uboższa wersja Nadirim. Kto grał ten wie o co chodzi.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam ... ma ktoś może klucz ?

  6. #16
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już gram, ale rejestrowałem się jakoś pół roku temu. Wygląda nawet fajnie:
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 06.07.2014 o 17:36
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    z tym ze widze u ciebie napisy po angielsku a mowa raczej o polskiej wersji, która wystartowała bodjaże 2go lipca, chyba tak na głownej podali że ruszyły serwery

  8. #18
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ajtam, tak też idzie pograć.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #19
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tez juz troche na angielskiej pograłem, wątpie aby wersja pl była nagle ciekawsza;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    moze ktos posiada wolny klucz jak cos to prosze o wyslanie w pw

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.