Zamknięty wątek
Strona 13 z 38 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 380

Wątek: Tak sie nie da grac!!!! Ciagle problemy z serwerem!!!!

  1. #121
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    zróbmy ściepę serwerową, kupmy bombę atomową
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 125393_wybuch_bomba_atomowa_klaun.jpg, 
wyświetleń: 69, 
rozmiar: 100.7 KB, 
ID: 2080.  

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    A czy te niedołęgi wiedzą że taki problem jest? od wczoraj nie da sie grać,dziś p dnia zablokowana na przygodzie bo ludzi powyrzucało,teraz robie MM i takie lagi że nie da sie grac,ciekawe czy zwroca ludziom premium co maja powłączane a od paru dni nie można ich wykorzystać i nie pisz o 1 dniowym premium;/

  3. #123
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    problemy z grą są od piątku

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Mam odpalona przygode zaprosiłam gracza ale mnie wywaliło i od godz. 12:30 nie chce mi sie gra załadować to jakaś porażka a najlepszy jest komunikat : FILE LOADING FAILED. THE CLIENT WAS UNABLE TO LOAD A DATA FILE. DELETE YOUR BROWSER CACHE AND TRY AGAIN. Mam nowiutka przegladarke wersja z czerwca 2014 ledwo ja zainstalowałam i jedyna strona na która próbuje się dostać to settlersy jaka pamiec podreczna przecież jest pusta bo zadna inna strona nie zostala zapisana???Pięknie mnie teraz obsmarują na grze że jestem nieuczciwa i to z waszej winy bo nie mogę sie dostać na gre!!!!!!!!! Zróbcie coś z tym do jasnej anielki bo to już nie jest zabawne !!!!!

  5. #125
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    30.06.2014, godz. 17.22

    Kolonia - serwer przeciazony

  6. #126
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    wojowniczka0712 spróbuj wyczyścić cache tak jak masz napisane w komunikacie, albo spróbuj się zalogować z innej przeglądarki

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  7. #127
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Serwer przeciążony...
    Ładnie mi informacje napisało, po czym wywaliło z gry. Wrócić już nie można.
    Rewelacja.
    Jutro konserwacja. Panowie informatycy popsujcie coś nowego )

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    z innej sie nie da bo probowałam z opery jest to samo a firefox wczoraj wieczorem działał dzis go odinstalowałam zainstałowałam najnowsza wersje i przy pierwszej probie wejscia po nacisnieciu graj ten komunikat mi wyskakuje a przeciez pamiec jest pusta bo ledwo co przegladarka zainstalowana. Gracz ktorego zaprosiłam na czarnych mnie obsmaruje na czatach ze jestem nieuczciwa a to nie moja wina prubuje sie dostac na gre ale nie moge. Sciagam nowa wersje chrome zobaczymy co ona pokaże.
    Ostatnio edytowane przez wojowniczka0712 ; 30.06.2014 o 17:50

  9. #129
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Witam. Sytuacja na serwerach jest monitorowana na bieżąco, a technicy pracują nad rozwiązaniem problemów.

  10. #130
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Witam. Sytuacja na serwerach jest monitorowana na bieżąco, a technicy pracują nad rozwiązaniem problemów.
    Hi Hi , we Wrocławiu na bieżąco monitorowany jest Rynek, a spokojnie przejść nie można bo co chwila atak cygańskich , rumuńskich dzieci, a straż miejska pracuje od lat nad rozwiązaniem problemu

Zamknięty wątek
Strona 13 z 38 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.