Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: 9 czerwca - ka boom

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra

    9 czerwca - ka boom

    czy to dodatkowa przerwa techniczna, atak terrorystyczny czy serwer wyleciał?

    nie ma gry od rana.

    nawet główna strona jest dopiero od paru minut

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie jest taki sam problem od rana

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    no zielone ludziki i tu atakuja

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam to samo

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszyscy tak mają, mam i jaaaa

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli to problem wszystkich serverów...

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pewnie sprzątaczka zahaczyła o kabel w głównej serwerowi i wypiął się kabelek.... albo zapomniała zamknąć okna, przeszła burza i teraz serwerownia pływa...
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pierun pierdut, serwer kaput. Podobno z powodu burzy padły serwery.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    już działa

  10. #10
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś w nocy o 3:45 pojawił się problem:
    wojsko nie chciało się zapakować do gienków, to relogłem.
    Nagle pojawiłem się w kolejce logowania, byłem 1 z 33 czas zamiast maleć rósł, ilość osób do zalogowania też rosła.
    Kolejne relogi i widzę: "Połączenie z serwerem zostało przerwane. Prosimy nacisnąć [OK], aby odświeżyć połączenie".
    Standardowe czyszczenie ciastek, pamięci podręcznej, zmiana przeglądarki z Chroma na Foxa, po czym na Dragona, nic nie dały. Baa, nawet zmiana kompa nie pomogła - serwer TSO padł.
    Inne strony działają normalnie.
    Premka leci, zapro czeka na odebranie, a grać się nie da. No nie idzie!!!. Znów coś w nocy robią bez uprzedzenia.
    Massakra jakaś!!! Baa, nawet posta zamieścić na forum nie można było. Widać jak na obrazku poniżej fachowcy z BB/Ubi zajmują się serwerami. Blać PeReLowska.
    Taka oto seria obrazów pojawiała się przy próbie wejścia w grę:



    Przeglądarka (żadna) nie pobierała jakichkolwiek danych z Serwerów TSO.
    Czy w czasie ewentu też tak będzie???????
    A czas leci:
    15 minut... i nic...
    45 minut... i nic...
    godzina minęła i nic...
    5:11... Zgłoszenie do supportu o usterce wysłane pod adres: technical.support@thesettlersonline.pl
    5:30 i nic... Brak nawet potwierdzenia z automatu, o przyjęciu zgłoszenia (spam sprawdzony).
    6:00 i nic... Drugie zgłoszenie poszło pod adres ingame.support@thesettlersonline.pl (też brak odpowiedzi nawet z automatu o przyjęciu zgłoszenia)
    6:05dalej nic, kiedy naprawią tą "usterkę" ?!?!?!
    Ani forum, ani gra nie działały.
    Jeszcze żeby jakieś przeprosiny chodź raz napisali, a nie tekst w stylu: "Zła wiedźma sporządała miksturę", czy "Ciemne chmury spowiły Twoją wioskę" i kosz egzo za ponad 3 godziny straty w grze (kto wie ile ofek by zeszło przez ten czas - zwłaszcza z rana, ilu przeciwników na przygodzie bym pokonał!!! może i całych przygód zaliczył)!!!
    Na fejsie to samo, czyli brak jakiegokolwiek info, ehh...
    PS: i proszę bez takich:
    Xaar choć raz napisz prawdę, co się stało z serwerami w nocy, ze nie działały aż do rana!!!
    Co ważniejsze: czy takie prace nocne bez zapowiedzi macie zamiar przeprowadzać w czasie ewentu???????
    9:25 hahaha!! No lyypa po maxie!!! Dalej nie działa!!! Na poczcie 0 (słownie: "zero") potwierdzenia z automatu.
    BB wstydźcie się!!!!
    PS:2 http://www.thesettlersonline.com/ też nie działa!!!
    PS:3 Heroes-online tak samo padło!!! inne stronki BB/Ubi działają!!!
    Już 6 godzin mija od kąd zacząłem pisć tego posta w notatniku, ehh....
    To na fejsie od ludzi można sie dowiedzieć:
    ### www, gry i forum obecnie niedostępna
    Witaj, technicy zostały już poinformowane. Aktualizacje informacji można znaleźć tutaj, tak długo, jak strona nie jest dostępna.
    BB_Graubart
    informacji z niemieckiego fb- translator
    ### - Aktualizacja: Wydaje się, że centrum danych zostało dotknięte przez burze. Admini są na nim, ale nie mam ETA w tej chwili.
    9:52: info od Xaara: Problem z dostępem do gry jest nadal analizowany - gdy tylko pojawi się więcej informacji, dam znać.
    BB_xaar
    Nie wspominając już o tym, ze ksiązek nie można odebrać z introligatora, a na premce działa!! Przydało by sie za to chociaz po jednej książce każdego rodzaju Xaar!!
    7 godzin lyypa, ehh... jesazcze chwilka i kosze padną...
    Nowe info: Aktualizacja (10:50)
    Technicy nadal pracują problemem, czas zakończenia prac nie jest jeszcze znany. Jako pierwszy krok postaramy się przedłużyć czas trwania aktywnych przygód oraz dni Premium. Więcej informacji pojawi się wkrótce.

    A zastopujecie produkcje na te ponad 9h, żeby nic nam nie powyczerpywało się??????????
    (12:00) Technicy nadal pracują nad zaistniałym utrudnieniem. Niestety dokładny czas zakończenia prac nie jest jeszcze znany. Gdy tylko gra będzie znowu dostępna, opublikujemy tutaj informację.
    Aktualizacja (12:40)
    Strony The Settlers Online są już dostępne. Jako pierwszy krok, czas aktywnych przygód oraz dni Premium został przedłużony o 24 godziny. Strona główna gry może nadal ładować się z opóźnieniem - jeśli nie uda Ci się zalogować, odczekaj proszę 5 minut i spróbuj ponownie.
    Wreszcie!!!!
    Teraz odszkodowanie za straty moralne i czas i NERWY!!!!!!!!!!
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.