Zamknięty wątek
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77

Wątek: End-game ?

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jedyne co mogli zrobić, zamiast ograniczać wielokrotność uzycia mikstur i wsparcia poprzez wprowadzenie strzal i asasynow, to podnieść ich cene za gwiezdne i byłoby git. Np. do ceny malej katapulty albo cos pomiedzy mala a duża i w KZE zostawić jak było. Co do watku, mnie tez już ta gra nudzi, ale tak lubie serie settlers ze będę gral az serwer wylacza...

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak oferty skierowanej do graczy na najwyższych poziomach bije po oczach. Usunięcie mikstury i wsparcia z i tak żenującej oferty dla pięćdziesiątek było rzeczywiście pomysłem dość karkołomnym. Dziwi mnie całe to podejście tym bardziej, że od momentu zarejestrowania się wydawałem na tę grę średnio 150 złociszy miesięcznie (a i tak dojście do 50 zajęło mi kilkanaście miesięcy). Teraz wchodzę chyba już tylko z przyzwyczajenia, a choćby zrobili promocję x10, nie wydam ani grosza, bo po co. Raz że nie ma na co, dwa, że mam wrażenie, że deweloperzy mają to w okrężnicy.
    Dlatego też jedyne na co czekam w tej chwili to 24 lutego 2015.

  3. #63
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Dlatego też jedyne na co czekam w tej chwili to 24 lutego 2015.
    ???
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @up: Nie mogę więcej powiedzieć, Anael, bo to groziłoby konsekwencjami, ale wujek G z chęcią pomoże

  5. #65
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Proszę wypowiadać sie w temacie a wycieczki personalne zostawić dla siebie lub na pw. Obecnie wybrane posty zostały jedynie skasowane bez przyznawania ostrzeżeń, ale ostrzegam publicznie że każdy kolejny taki post będzie karany bez upominania.

    2. Odnośnie strzelb i mikstur to były one projektowane jako pomoc (tak jak katapulty), a nie jako szybki sposób na zakończenie przygody bez strat. Oczywiście można dyskutować nad tą zmianą bo wystarczyłoby ograniczyć ich użycie tak, aby zawsze w obozie pozostała minimum 1 jednostka co wymuszałoby dotarcie do obozu przez generała.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #66
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    2. Odnośnie strzelb i mikstur to były one projektowane jako pomoc (tak jak katapulty), a nie jako szybki sposób na zakończenie przygody bez strat.
    Bzdura. Zostaly zaprojektowane jako cos co zabija wrogie jednostki. Skoro zabija wrogie jednostki to logiczna konsekwencja jest to, ze uzyte kilka razy zabija oboz.

    W zwiazku z powyzszym problemem nie jest to, ze umozliwione zostaje zakonczenie przygody bez strat, tylko to, ze komus takie pomysly przychodza do glowy lub/ i nie ma umiejetnosci przewidzenia ich konsekwencji.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 06.06.2014 o 14:11
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    1. Proszę wypowiadać sie w temacie a wycieczki personalne zostawić dla siebie lub na pw. Obecnie wybrane posty zostały jedynie skasowane bez przyznawania ostrzeżeń, ale ostrzegam publicznie że każdy kolejny taki post będzie karany bez upominania.
    Mod Zakrecony
    MOD się obudził tak jak dzisiaj BB po kilku godzinach alarmów z całego świata, że nic nikomu niegdzie nie działa )) Podobno lepiej późno niż wcale.
    Jeszcze parę takich wątków było ale to ze 2-3 dni wcześniej trzeba było reagować.

    A kto miał dostać ostrzeżenie? I za co? Ja nie używałam niecenzuralnych słów.
    A czy jest przewidziane ostrzeżenie, nagana i zbanowanie za rozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji?

    W sumie po co dyskutować o "endgme" skoro namiastkę mieliśmy dzisiaj i to nie pierwszy raz. Ciekawa jestem tylko, czy jutro będzie konserwa, czy nie. I jeśli będzie, to o której godzinie zostaniemy o tym poinformowani. O tym jak się skończy to może lepiej dziś nie gdybać.

  8. #68
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    2. Odnośnie strzelb i mikstur to były one projektowane jako pomoc (tak jak katapulty), a nie jako szybki sposób na zakończenie przygody bez strat. Oczywiście można dyskutować nad tą zmianą bo wystarczyłoby ograniczyć ich użycie tak, aby zawsze w obozie pozostała minimum 1 jednostka co wymuszałoby dotarcie do obozu przez generała.
    Ciekawe stwierdzenie... tylko szkoda ze muszę się nie zgodzić. Gdyby taki był plan to zostałby on wprowadzony na samym początku. BB po prostu nie przewidziało że przygody będą robione tylko w okresach kiedy dostanie się darmowe konto premium od BB. Trudno takie są realia. Oczywiście na ich miejscu wprowadziłbym to samo ale przykro się robi kiedy ktoś taki jak MOD mydli ludziom oczy ze to było planowane... projektowane... i srele morele od samego początku... Ludzie nie są kretynami i widzą że to tania ściema...

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    Proponuję by mikstura i strzelby wróciły w dropie Dzieci sawanny dajcie chociażby 2% szansy i będzie git
    i drugie życzenie do złotej rybki o powrót kościanej katedry w dropie

  10. #70
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rumburak333 Zobacz posta
    Proponuję by mikstura i strzelby wróciły w dropie Dzieci sawanny dajcie chociażby 2% szansy i będzie git
    i drugie życzenie do złotej rybki o powrót kościanej katedry w dropie
    Nikt nie robi dzieci jeśli nie musi a kościana jest w dropie
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

Zamknięty wątek
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.