Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: event mistrzostwa świata w piłce nożnej

  1. #11
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poza tym dalej w SPM da się wytworzyć premki na mecze, a na czarnym rynku nie ma "nowego grubaska", czyli testy nie są zakończone. Pewnie jeszcze nie wyznaczyli ceny w klejach i ilości nowych grubasów dostępnych po ewencie.
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 01.06.2014 o 17:57
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Panowie, a może Panie - wyluzujcie.
    Testowy jest testowym i idzie swoim tropem.
    Może nowy odkrywca po evenie nie będzie dostępny !
    Poczekamy zobaczymy, a nikt nie pisał też, że event wycofują z testowego, więc pomówienia, że tak się stało są nie na miejscu.

    Cierpliwości

  3. #13
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Bzdura event nie został wycofany, po prostu proces testowania wydarzenia mistrzostw świata w piłce nożnej 2014 został zakończony, ile chcesz go testować? Niedługo zostanie wprowadzony na serwerach live.
    Nie mam zamiaru niczego testować, stwierdziłem fakt, który niewątpliwie nastąpił.

    Na forum testowego serwera BB_kaurkal napisałw temacie http://forum.tsotesting.com/threads/...football-event :
    We are sorry the changelog that have been posted inside the game is an outdated one the updated and correct one is here

    http://forum.tsotesting.com/threads/...0504#post30504

    Sadly we had to disable the summer event in Pre-staging in order to start preparing the testing servers for a new version with more fixes and features.
    oraz

    I'm sorry but most probably the summer event will not come back to testing server.
    A ewent zostanie wprowadzony na nasze serwery na dniach, co zresztą konkretnie w pierwszym poście napisałem.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 01.06.2014 o 19:30
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Nie mam zamiaru niczego testować, stwierdziłem fakt, który niewątpliwie nastąpił.

    . udowadnia, że się pomylił

    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    bla bla bla...

    Zauważcie, ze ewent został z nieznanych nam przyczyn wycofany z serwera testowego, wiec terminy jakie podałem wcale nie są pewne, ewentu może wcale nie być lub rozpocząć się w lipcu.
    Bzdura event nie został wycofany, po prostu proces testowania wydarzenia mistrzostw świata w piłce nożnej 2014 został zakończony, ile chcesz go testować? Niedługo zostanie wprowadzony na serwerach live.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tylko grzecznie zapytałam licząc na odpowiedź od osób wiedzących, bo gracze w gildii wybierają się na urlopy, a elementem eventu ma być kalendarz, lepiej żeby wiedzieli czy mają kombinować z Internetem czy coś, absolutnie nie chodziło mi o prowokowanie awantur. Może w poniedziałek ktoś odpowie, jak do pracy wrócą

  6. #16
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    ja tylko grzecznie zapytałam licząc na odpowiedź od osób wiedzących, bo gracze w gildii wybierają się na urlopy, a elementem eventu ma być kalendarz, lepiej żeby wiedzieli czy mają kombinować z Internetem czy coś, absolutnie nie chodziło mi o prowokowanie awantur. Może w poniedziałek ktoś odpowie, jak do pracy wrócą
    Jeżeli zależy ci tylko na kalendarzu to wiedz jedno, że jak przegapisz któryś z dni to możesz śmiało go później otworzyć za klejnoty. Ile klejnotów jest uzależnione jaki to dzień, ale jest to groszowa sprawa w porównaniu z nagrodą główną.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wiem o tym, ale lubię przekazać gildii rzetelną informację, ja jestem zawsze, chyba że mi Net ukradną
    ale czemu w was taki agresor się wlaczył

  8. #18
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I jest informacja:
    MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ W THE SETTLERS
    Start wydarzenia w grze: 12 czerwca 2014
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja doszukałem sie bardziej optymistycznej wersji

    Zmiany w grze - 03.06.2014

    Drodzy Gracze,
    czyli od jutra będziemy mieli wgrany event tylko nie uruchomiony... po co to ogłaszać? :>
    start 12 to 12...
    Ostatnio edytowane przez Obcy10 ; 02.06.2014 o 16:19

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poniżej prezentuję listę modyfikacji (tzw. change log), które zostaną wprowadzone podczas prac konserwacyjnych w dniu 03.06.2014.
    No to patrzę co to będzie

    MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ W THE SETTLERS
    Start wydarzenia w grze: 12 czerwca 2014

    Poniższe informacje przedstawiają tylko część nowości.

    • Surowiec eventowy: Futbolówki
    • Kalendarz: Umożliwia zdobycie wielu nagród, w tym budynków
    • Nowy odkrywca, który posiada specjalną zdolność
    • Nowe przedmioty kolekcjonerskie dostępne podczas wydarzenia
    • Wprowadzenie 6. poziomu ulepszenia dla Gospodarstwa, Warsztatu kamieniarza oraz Warsztatu kamieniarza (marmur)
    • 7 nowych przygód, do których ukończenia nie są potrzebne jakiekolwiek jednostki militarne
    Czyli co, pomylił datę?
    kolejne zdanie:
    Podczas konserwacji nastąpi także:(...)
    Także, czyli event startuje bo poza eventem nie ma mowy o żadnych innych zmianach?

    Edit
    Wpis na stronie głównej wyjaśnił wszystko.
    Tylko po co był ten wpis o evencie u xaara?
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 02.06.2014 o 16:27

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.