Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem premi Klej Do Skóry 12h x3

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za

    91 85.85%
  • Nie, nie podoba mi się

    8 7.55%
  • Obojętne mi to

    7 6.60%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Klej do skóry - 12h x3

  1. #1
    Lipek

    Klej do skóry - 12h x3

    Witam.
    Klej do skóry, czas działania 12h, zwiększenie/przyśpieszenie produkcji x3, koszt - tu do uzgodnienia (nie wiem, strzelam - 295 niebieskich) ewentualnie niech grubasy przynoszą z poszukiwań artefaktów.
    Dlaczego? Nie wiem jak u innych graczy, ale nie sądzę aby ludzie siedzieli po nocach i czekali aby odpalić produkcję manuskryptów (tomów, ksiąg) o określonej godzinie by nie marnować premii. 12h godzinna premia pasowałaby idealnie.

    Sugestie i krytyka mile widziana :P
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 26.05.2014 o 16:57

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lub do produkcji we władyce z kolekcji, doszła by np żywica na wyspie do zebrania, mieszana w kociołkach z brązu z dodatkiem ziół, aby się lepiej trzymała, z beczek palenisko pod nowość no i gorąca woda z czajników, co by dobrą konsystencję uzyskać"=P
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Lub do produkcji we władyce z kolekcji, doszła by np żywica na wyspie do zebrania, mieszana w kociołkach z brązu z dodatkiem ziół, aby się lepiej trzymała, z beczek palenisko pod nowość no i gorąca woda z czajników, co by dobrą konsystencję uzyskać"=P
    I recepta jest :P
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  4. #4
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Popieram, chociaż jeszcze lepsza byłaby kolejka u introligatora

    Inny pomysł na produkcję takiej premii - zamiast nowej kolekcji nowy budynek produkujący ją z drewna egzo+saletry

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Popieram.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście.
    Albo taka opcja.

  7. #7
    Lipek
    Larxand - racja. Już kiedyś głosowałem na oby dwie premie. Wątpię jednak aby pakiet medyczny pojawił się w jakiejkolwiek formie. Przy MSW i pakiecie medycznym (tworzonym z kolekcji) przechodzenie większości przygód obyłoby się prawie bez strat... To tak gwoli offtopa...

  8. #8
    Lipek
    podbijam

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Popieram. Jak na razie introligator u mnie na 3 lvl-u i tak jakoś mi pasuje, bo wszystko robi się po ok 1 dzień. Trochę to upierdliwe - bo długie, ale przynajmniej jak włażę rano to od razu mogę zlecić robotkę i nie cierpię męki z powodu braku kolejki.

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Orzeszkuwloski
    Dołączył
    15.02.2014
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    dario na levelu 5 introligatora, robisz manuskrypt co 12h, więc np. o 8 rano i o 20. Moim zdaniem fenomenalnie to działa i nie widzę innego tak optymalnego poziomu:-)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.