Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Gra niezgodna z Konstytucją RP

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    Gra niezgodna z Konstytucją RP

    Jak wiadomo Konstytucja RP gwarantuje wolność wypowiedzi: Art. 51.1 Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. A jak wiemy tutaj dzieją się różne rzeczy!!! STOP CENZURZE!!!!!!!!! I moja wypowiedź może jest niezgodna z regulaminem, ale z Konstytucją tak!! I tego będę się trzymał!!! Ludzie, powiedzcie BB, żeby przestali cenzurować forum!!!

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    To prawda zgadzam się z tym..... BB nie powinno ingerować w to co piszą ludzie..... Ale ten wątek i tak wywalą.....

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Alistar Zobacz posta
    Jak wiadomo Konstytucja RP gwarantuje wolność wypowiedzi: Art. 51.1 Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. !
    Masz całkowitą rację, prawo do swobodnej wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja, ale to nie znaczy że każdy i w każdym miejscu może prezentować dowolne treści.
    Prosty przykład:
    Kodeks Wykroczeń:
    Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych

    podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

    Podobnie w grze jest regulamin i jeśli umieścisz treści zabronione (nikt Ci tego nie zabroni) musisz się liczyć z reakcją administracji gry.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jednak w wypowiedzi na górze nie ma nic zakazanego.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakby nie patrzeć jakiś porządek powinien być i pisanie np o uprawie winorośli w dziale problemów technicznych nie do końca musi tam pasować.

    Wiedząc, iż temat nie ma za bardzo racji bytu i pewnie zostanie zamknięty - wtrącę odrobinę prywaty.
    Xaar, odbierz wiadomość prywatną na forum.

  6. #6
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja dostałem bana na forum na pół roku, za to, że opisałem na tym forum jak bb/ubi cenzuruje wszystkie swoje gry i fora w nich (piosenki M Jacksona, męskie organy w rysunku "Człowieka witruwiańskiego" – upowszechnionego przez Leonarda da Vinci). To jest walka z wiatrakami, puki ktoś tego nie zgłosi do odpowiednich organów wraz z potwierdzenie - screen shoty, ostrzeżenia o złamaniu regulaminu bez podania punktu regulaminu itp itd
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ja też dostane za chwile bana na forum, bo xaarowi nie podobają się moje wypowiedzi....... No cóż..... Może mi nawet założyć blokadę na IP, a i tak mogę mu zaspamować forum, bo to trudne nie jest. Tylko po co?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    idąc tym tropem, mogę wejść do Twojego domu czy mieszkania i na ścianie napisać, że nie podoba mi się Twoja fryzura lub poglądy które reprezentujesz

  9. #9
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja bym powiedzial wiecej to co robia moderatorzy/administracja jest niezgodne z prawami czlowieka nie rozumiem dlaczego np w tematach dotyczacych poradnikow sa wycinane po 2-3 strony postow dotyczacych poradnikow a zostaje 2-3 posty wyrwane z kontekstu ... przeciez jesli tamte posty usuniete byly na temat i byly na pewno nie lamaly regulaminu ... jesli tylko chca zmnejszyc wielkosc forum zeby oszczedzic na przesyle danych i udzwignieciu przez baze danych to moga drogo za to zaplacic .....

    PRZETO ZGROMADZENIE OGÓLNE ogłasza uroczyście niniejszą
    Powszechną Deklarację Praw Człowieka
    jako wspólny najwyższy cel wszystkich ludów i wszystkich narodów, aby wszyscy ludzie i wszystkie organy społeczeństwa mając stale w pamięci niniejszą Deklarację - dążyły w drodze nauczania i wychowywania do rozwijania poszanowania tych praw i wolności i aby zapewniły za pomocą postępowych środków o zasięgu krajowym i międzynarodowym powszechne i skuteczne uznanie i stosowanie tej Deklaracji zarówno wśród Państw Członkowskich, jak i wśród narodów zamieszkujących obszary podległe ich władzy.
    ...
    Artykuł 19

    Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.

    ps dla mod/adm ze wzgledu iz frodo wymiękł a support nie chcial sie wypowiedziec pytanie o regulaminy kategorii piata woda po kisielu czyli regualamin regulaminu ktorego uzytkownik nigdy nie dostal do zaakceptowanai a wymaga sie od niego jego przestrzegania

    dla jasnosci gdy zakladamy konto zaznaczamy dwie opcje ze zapoznalismy sie z

    1.Akceptuję Warunki i postanowienia.
    http://ubi.com/PL/Info/Info.aspx?tagname=TermsOfUse

    2. Akceptuję warunki i fakt wykorzystania moich danych przez firmę Ubisoft, zgodnie z regulacjami, które zawiera Polityka prywatności.
    http://ubi.com/PL/Info/Info.aspx?tagname=PrivacyPolicy

    gdzie w pierwszym podpunkcie pisze moze i "Korzystanie przez użytkownika („Użytkownik”) z jakichkolwiek lub niektórych Usług lub zawartości (zdefiniowanych poniżej) oznacza automatycznie akceptację niniejszych Warunków oraz innych mających zastosowanie warunków (w tym w nieograniczonym zakresie „zasad gry”) i jakichkolwiek informacji, które Użytkownik otrzyma w czasie korzystania z Usług oraz gier."

    ale nie ma sprecyzowanego co to znaczy zasady gry zadnego linka odnosnika odeslania np do forum ... mysle ze dla wiekszosci zasady gry jak w wiekszosci oznaczaja zasady fair play i akceptuja z ta mysla ten regulamin a nie miliard odnosnikow precyzujacych ze na czacie pomoc nie mozna uzyc slowa kupie przypadkiem bo dostaje sie ban .....

    a co wiecej po zalozeniu konta NIKT NIE KAZE NIE ZMUSZA ZEBY KIEDYKOLWIEK KLIKNAC W FORUM wiec gracz nie musi wiedziec o jakichs trzecich regulaminach ktorych nieakceptowal a musi przestrzegac ....

    wiec prosze o zmiane systemu karania z banowania na MAX upomnienia ustne ze nei nalezy tak robic i NIE CENZOUROWANIA FORUM Z POSTOW KTORE NIE LAMIA REGULAMINU KTOREGO NIKT NIGDY NIE musial czytac ani akceptowac !!!
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 22.05.2014 o 08:58
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Alistar Zobacz posta
    Jak wiadomo Konstytucja RP gwarantuje wolność wypowiedzi: Art. 51.1 Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. A jak wiemy tutaj dzieją się różne rzeczy!!! STOP CENZURZE!!!!!!!!! I moja wypowiedź może jest niezgodna z regulaminem, ale z Konstytucją tak!! I tego będę się trzymał!!! Ludzie, powiedzcie BB, żeby przestali cenzurować forum!!!
    Ale bzdura.
    "Ja chce wolnosc wypowiedzi" - chce malowac obrazilwe hasla na murach i budynkach, chce gloryfikowac zbrodniarzy wojennych i propagowac hasla rasistowskie.

    Wszystko zgodnie z twoim ulomnym rozumieniem wolnosci wypowiedzi.

    Czy wy myslicie zanim cos napiszecie na tym forum???!!!!
    Czy tak jak reszta jest to kloaka gdzie wrzucacie jad?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.