Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 120

Wątek: System Osiągnięć - Ukryte Zadania

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej, drobne pytanie. To zadanie z 20 budowlami specjalnymi, pojawia sie w wyspie macierzystej? Postawilem 12 krolikow 9 choinek i golema lecz nadal nie zmienia mi sie ilosc punktow.

    PS

    dobra robota, szkoda ze tak malo kleju w nagrode

  2. #62
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dostałam odpowiedz z supportu odnośnie zadań z kolejkami budowlanymi. Piszą że zadania zalicza w przypadku odpalenia dodatkowego slotu. Ponieważ wpisy tu na forum przeczą tezom z maila to prosiłabym aby odezwały się tutaj osoby które mają zaliczone zadanie "Dar Budowniczego" ze stałą kolejką budowlaną, a slot ten odpalili przed konserwacją z dnia 29.04.2014.

    Podobnie z czasowym slotem, powinno zaliczyć dopiero przy odpaleniu premium po konserwie z dnia 29 kwietnia.

  3. #63
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli jak ktoś ma slot za MG daaawno temu wykupiony jako stały, to nie zalicz?
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobra pytanie co zrobic zeby te punkty dostac??? jesli mam na maksa w podzadaniu i nie mam punktow i co to wogole sa za punkty gdzie one sie naliczaja o co tu w ogole chodzi????????? Proszę o wiadomość na priv

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    1 nie mam i co zrobić zeby sie pojawiła?

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    odn. pkt 2 - Infrastruktura drogowa
    Zadanie zalicza po zrobieniu jednej drogi łączącej wszystkie strefy.

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez mayum Zobacz posta
    odn. pkt 2 - Infrastruktura drogowa
    Zadanie zalicza po zrobieniu jednej drogi łączącej wszystkie strefy.
    mi zaliczyło 2 drogi przez 2 strefy( s3+ s6 oraz s6+ s9 ). Do tego mozaika na połowie s1 i zaliczyło

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystkie drogi mogą być nawet w jednej strefie. Musi ich być po prostu odpowiednio dużo.
    Wg opisu to 500 bloków.

  9. #69
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RollingYourHead Zobacz posta
    Hej, drobne pytanie. To zadanie z 20 budowlami specjalnymi, pojawia sie w wyspie macierzystej? Postawilem 12 krolikow 9 choinek i golema lecz nadal nie zmienia mi sie ilosc punktow.

    PS

    dobra robota, szkoda ze tak malo kleju w nagrode
    Muszą się wybudować. Nie wiem co robisz źle mi zaliczyło samymi choinkami. Ciężko ustosunkować się tym bardziej że nie widzę Twojej wyspy.

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Dostałam odpowiedz z supportu odnośnie zadań z kolejkami budowlanymi. Piszą że zadania zalicza w przypadku odpalenia dodatkowego slotu. Ponieważ wpisy tu na forum przeczą tezom z maila to prosiłabym aby odezwały się tutaj osoby które mają zaliczone zadanie "Dar Budowniczego" ze stałą kolejką budowlaną, a slot ten odpalili przed konserwacją z dnia 29.04.2014.

    Podobnie z czasowym slotem, powinno zaliczyć dopiero przy odpaleniu premium po konserwie z dnia 29 kwietnia.
    Możesz w jakiś jaśniejszy sposób wyjaśnić co rozumiesz przez "odpalenie dodatkowego slotu"??
    1) Chodzi ci o użycie go, czyli stworzenie kolejki budowy aby były wszystkie miejsca zapełnione ??? Jeżeli tak to sprawdzałem to i nie działa w moim przypadku.
    2) Chodzi o zużycie 60 klejnotów jak się ma premium i stałe miejsce w kolejce budowy ?? (Nie sprawdzałem)
    3) Chodzi o uruchomienie premium kiedy się ma stałe miejsce w kolejce budowy i zapełnienie wszystkich miejsc w kolejce budowy?? (sprawdzałem i nie działa)

    Jako ciekawostkę powiem ci że mam na serwerze osobę która nie ma stałego miejsca w kolejce budowy, tak ma 3 standardowo miejsca i ma zaliczone to zadanie Dar Budowniczego, jedynie co uruchamiane miał na koncie to premium. Wielką Budowę też ma zaliczoną.


    Cytat Zamieszczone przez Manateze Zobacz posta
    1 nie mam i co zrobić zeby sie pojawiła?
    Wszystko jest wyjaśnione w pierwszym poście.

  10. #70
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Jako ciekawostkę powiem ci że mam na serwerze osobę która nie ma stałego miejsca w kolejce budowy, tak ma 3 standardowo miejsca i ma zaliczone to zadanie Dar Budowniczego, jedynie co uruchamiane miał na koncie to premium. Wielką Budowę też ma zaliczoną.
    to mogę potwierdzić, 1sza uruchomiona 1dniowa premka zaliczyła zadanie "dar budowniczego", 2ga zaliczyła "wielką budowę"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.