Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: Nowy budynek: Szkółka drzew egzotycznych

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    I tak to wprowadza.
    Zgadzam się z Tobą - jak nigdy Kolejny dowód po pakiecie saletry i granitu za gwiezdne monety można być pewny, że ten kolejny nonsens zostanie wprowadzony do gry niezależnie od tego ile padnie tutaj komentarzy. Xaar tutaj nic nie pomoże bo developerzy bujają w chmurach

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pierwszy raz czuje sie rozczarowany. Na szczescie cierpie na brak powierzchni wiec chyba nie pozwole sobie na zakup tego budynku, chyba ze wujek z ameryki przyśle mi dolary ;]
    Nawet gdyby spadli ceną do 125 klejnotów i tak lepiej ten suroweic czerpac z przygód.
    Może bym się skusił nawet za ta liczbe klejek ale dziennie musiał bym z tego budynku miec bez premii 600 belek i musiał by ten budynek działać przynajmniej miesiac.

  3. #23
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Piotru70

    To, że wprowadzą jest raczej czymś oczywistym i nikt tego nie neguje, ani też nie chce również, aby nie wprowadzali Napisali, że funkcjonalność tego budynku nie jest jeszcze ostateczna i może ulec zmianie, więc mamy jakiś % szansy na ulepszenie tego co nam tu serwują.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Hehe ja osobiście zastanawiał bym się na zainwestowanie w to nawet 95 gemów - a mowa jeszcze o kosztach upgrade-u np. 1000 granitu na 5 lvl :P.
    W dodatku nie można wrzucić na to żadnej dopałki (w sensie "omniziarno"), chyba żeby zaproponowali coś do tego sprzętu :P Tyle że grafika nawet
    w porządku, dlatego w ostateczności mogła by pełnić funkcję ozdobną :P. Proponowałbym zoptymalizować koszt tego oto obiektu, bądź wcale
    go nie wprowadzać. Najlepiej było by gdyby po prostu produkował te bale - nawet w jakimś kosmicznym czasie, albo coś bardziej sensownego (TYLKO NIE TO).
    Wiadomo, że cały łańcuch produkcji jest prawdopodobnie projektowany czy też planowany wraz z elementem PvP - tzn. że raczej nie wprowadzą tego w wersji
    nie ograniczonej produkcyjnie :'(. Czyli tak przewidując - wprowadzą na testowy>kolejnie usuną bądź edytują>kolejnie wprowadzą nam coś nie logicznego na główne serwery a być może będziemy musieli o tym zapomnieć :/ Także, WESOŁYCH ŚWIĄT

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obejrzałem sobie na testowym to cudo. Mam nowy pomysł w związku z tym:
    Kopalnie saletry
    Zawartość: 100 saletry
    Cena: 5.000 klejnotów
    Czas wydobycia: 1 saletra na dobę
    Czy okazując swą wielką pomysłowość mam szansę na fuchę w BB?

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z takim pomyślunkiem to według mnie daleko zajdziesz

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Obejrzałem sobie na testowym to cudo. Mam nowy pomysł w związku z tym:
    Kopalnie saletry
    Zawartość: 100 saletry
    Cena: 5.000 klejnotów
    Czas wydobycia: 1 saletra na dobę
    Czy okazując swą wielką pomysłowość mam szansę na fuchę w BB?
    ...jak najbardziej, już w przedbiegach i to przez główne drzwi ) - pomysł iście z tego grona

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    A kiedy wprowadzą: chata leśnika (egzotyczne), chata drwala (egzotyczne)? Bo tartak już dawno jest dostępny czyli można powiedzieć, że zaczęli od d... strony

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Komuś najwyraźniej saletra mózg wyżarła. Lepiej niech dadzą to w tym kształcie, bo jak się będzie opłacało to cudo kupić, to za chwile nie będzie sensu przygód robić. Następna będzie wytwórnia granitu i mennica starcoinsów. Litości. Już lepiej przestańcie cokolwiek modyfikować, bo wychodzi z tego jedna wielka kicha. Gra robi się coraz łatwiejsza i przez to coraz nudniejsza.

  10. #30
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Popieram pet999
    Juz i tak za latwo sie gra jak mozna robic mapki, premie i zaciagi x3

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.