Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Fale przedmiotow kolekcjonerskich

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Fale przedmiotow kolekcjonerskich

    Wczoraj dostalem nowe zadanie, czyli nowa porcje kolekcji dokladnie o 16:30 (mialem wlasnie wlaczona gre).
    Dzisiaj - dokladnie o 14:30

    Jak rozumiem, godzina pojawienia sie nowej kolekcji jest LOSOWA.

    Bywalo juz tak ze w ciagu dnia mialem trzy takie zestawy - czyli ilosc kolekcji - tez jest LOSOWA.

    Moze by kolega Xar sie wypowiedzial na ten temat ?
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 20.10.2013 o 18:01

  2. #2
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Podejrzewam, że wczoraj zalogowałeś się pierwszy raz o 16.30, a dziś o 14.30 dlategp wtedy kolekcje sie pojawiła, kolejna kolekcja dziś pojawi się około 23-24

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolekcja pojawia się dokładnie co 8h, wystarczy że będziesz całą dobę przy kompie i to zauważysz, sprawdzone 3 dni pod rząd na premium przy robieniu CR"=PPPP a jak Cie chwile niema, to możesz mieć opóźnienia (czytaj jedna kolekcja Cię ominęła)
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Podejrzewam, że wczoraj zalogowałeś się pierwszy raz o 16.30, a dziś o 14.30 dlategp wtedy kolekcje sie pojawiła, kolejna kolekcja dziś pojawi się około 23-24
    Wczoraj, dzisiaj (podobnie jak w inne dni) loguje sie rano - okolo 6, pozniej jakos w poludnie i po poludniu.
    Chcialbym wiedziec dokladnie (jesli to nie jest kolejna TAJEMNICA BB) jak sie pojawiaja te kolekcje - czy co 8 godzin, o wyznaczonej porze, czy po 8 godzinach od pierwszego zalogowania sie danego dnia czy moze jeszcze jakos inaczej ?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie nie wiem o ktorej rano ale siedze po nocach i mozesz byc pewny ze okolo 3,30 w nocy pojawiaja sie.
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  6. #6
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Raz siedzialem w nocy - dokladnie o 4.30 "zaplumkalo" ze jest nowe zadanie - czyli nowy zestaw.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Wczoraj, dzisiaj (podobnie jak w inne dni) loguje sie rano - okolo 6, pozniej jakos w poludnie i po poludniu.
    Chcialbym wiedziec dokladnie (jesli to nie jest kolejna TAJEMNICA BB) jak sie pojawiaja te kolekcje - czy co 8 godzin, o wyznaczonej porze, czy po 8 godzinach od pierwszego zalogowania sie danego dnia czy moze jeszcze jakos inaczej ?
    Nie gram w nocy, ale w tygodniu mam po 2 razy dziennie i 2 jest po 8h od pierwszego czyli każda kolejna kolekcja pojawia się po 8h od poprzedniej pod warunkiem że jesteś online, jeśli jesteś offline to czas ten moze się wydłużyć i jest "resetowany" przykład:
    PN: 6:00 / 14:00 / tu zalogujesz sie później 23:00
    WT logujesz sie o 6, ale kolekcja dopiero o 7:00
    Tak to wygląda w teorii nie wiem jak praktyka bo sam mam zawsze 10-11 i 18-19

  8. #8
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    U mnie pojawiają się tak:
    rano loguję się koło 9.00 wtedy są kolekcje, później pojawiają się około 18,00, jest tak każdego dnia, także średnia to około 8 godzin.
    W nocy się nie loguję także o tej o której rano się zaloguję to dokłądnie po około 8godzinach mam kolejną kolekcję po południu.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  9. #9
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Z tego co piszecie wynika, ze dzisiaj powinienem zobaczyc kolejna partie dokladnie po 8 godzinach od 14:30 czyli o 22:30 - zobaczymy

    =============================
    22:45

    i nic nie ma . . . . .
    nawet sie wylogowalem i zalogowalem od nowa - i NIC

    Kiedys mialem nastepna fale po czasie krotszym niz 8 godzin, ale dokladnie nie zapisywalem godzin.
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 20.10.2013 o 22:47

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zawsze jest to 8h czy może jak się nie znajdzie wszystkich to się wydłuża ten czas? Bo mi się jednak trafiało że czekałem dłużej niż 8h

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.