Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Pytanie o golema (wydarzenie)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra

    Pytanie o golema (wydarzenie)

    (pytanie go graczy którzy już pokonali golema na wyspie)

    Ile poziomów ma ten golem i jaka jest nagroda za jego pokonanie??

    Na testowym miał 10, ale słyszałem od kogoś, że tu w na naszych serwerach jakoś więcej, a nawet że nie da się go pokonać..
    Proszę by ktoś ktoś już pokonał golema i może potwierdzić ile ma poziomów i jaka za to jest nagroda dał info.

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od 5go wzwyż są takie same, ile nie wiadomo mają serca do pokonania: 60k z marmuru 90k ze zboża 120k z wody
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Ja jestem bliski pokonania 10-tego, więc dam dziś znać. Zostało mi ostatnie serce i 28k jego mocy więc rzut beretem prawie

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    od 5go wzwyż są takie same, ile nie wiadomo mają serca do pokonania: 60k z marmuru 90k ze zboża 120k z wody








    .................................................. .............................................A może jednak ktoś pokonał golemy i zna odpowiedź na pytanie ?

  5. #5
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Lipa pokonałem 10 Golema i pojawił się 11, leje na to nie robię dalej, to w końcu ile tych Golemów jest nie wie ktoś?
    ps. Gratuluję BB informacji szczegółowych o evencie (takie: rób, a na własnej skórze się przekonasz jak jest naprawdę "żal" panowie)
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 12.10.2013 o 20:33

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar nyrtub
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Dokładnie popieram kolege wyżej taki event za lipne 50 dyń , co to ma być ? Towaru straciłem na rekordy wszytko puste i tylko 50 dyń ?! Też mi zabawa Pfff

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Czego wy chcecie ludzie?

    To, że golemów jest więcej niż dziesięć, już na forum informowano. Nawet ja sama o tym pisałam, specjalnie dla tych, którym się nie chce sprawdzić na testowym. Po drugie, kto wam każe niszczyć te golemy? Do serwerowego limitu liczy się tylko pierwszy golem.

    Niszczenie każdego kolejnego golema to wasza decyzja. Albo uznajecie, że się to opłaca za 50 dyń i robicie, albo że się nie opłaca, i nie robicie. Zresztą Angelkaxd wyliczyła, że koszt 1 dyni w takich zawodach to około 12 monet (przy przed-eventowych cenach surowców). Czyli nie aż tak drogo.

    Nie rozumiem, gdzie znowu macie problem. To jest chyba pierwszy event, gdzie ilość surowca premium możliwego do zdobycia jest praktycznie nieograniczona. Oczywiście nie dla każdego. Wystarczyło ogarnąć system golemów, kiedy był na testowym, i przez ten czas zbierać marmur, zboże i wodę. Oto cała filozofia. Wszystko było podane na tacy. Jeśli nie przez bb, to przez innych graczy, którzy przetestowali.
    Ostatnio edytowane przez Katrin3 ; 12.10.2013 o 21:22

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Katrin3 Zobacz posta
    Czego wy chcecie ludzie?

    To, że golemów jest więcej niż dziesięć, już na forum informowano. Nawet ja sama o tym pisałam, specjalnie dla tych, którym się nie chce sprawdzić na testowym. Po drugie, kto wam każe niszczyć te golemy? Do serwerowego limitu liczy się tylko pierwszy golem.

    Niszczenie każdego kolejnego golema to wasza decyzja. Albo uznajecie, że się to opłaca za 50 dyń i robicie, albo że się nie opłaca, i nie robicie. Zresztą Angelkaxd wyliczyła, że koszt 1 dyni w takich zawodach to około 12 monet (przy przed-eventowych cenach surowców). Czyli nie aż tak drogo.

    Nie rozumiem, gdzie znowu macie problem. To jest chyba pierwszy event, gdzie ilość surowca premium możliwego do zdobycia jest praktycznie nieograniczona. Oczywiście nie dla każdego. Wystarczyło ogarnąć system golemów, kiedy był na testowym, i przez ten czas zbierać marmur, zboże i wodę. Oto cała filozofia. Wszystko było podane na tacy. Jeśli nie przez bb, to przez innych graczy, którzy przetestowali.
    zgadzam sie w 100% zabilem juz 12szt i mam jezszcze po okolo 1mln surek na dalsze pleasure to kill..wiem wlasnie z testowego i z forum..od miesiaca sie przygotowaywalem i nie marudze
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    zgadzam sie w 100% zabilem juz 12szt i mam jezszcze po okolo 1mln surek na dalsze pleasure to kill..wiem wlasnie z testowego i z forum..od miesiaca sie przygotowaywalem i nie marudze
    Czytając wasze posty Katrin3 i Duszysko40,

    to myślę, że nawet jakby ten golem wychodził z ekranu i walił graczy w ry*a, to też by się znalazło na tym forum parę zadowolonych i nie marudzących graczy, którzy o wszystkim już wcześniej wiedzieli i są przygotowani....

  10. #10
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To samo co w temacie że 4k monet za geologa to dużo (rezolutna bzdura tak na marginesie), wystarczyło wejść na testowy (do 5go nic i tak się miało nie zmienić) i wszystko stało się jasne, a le z tym, że ja mniej tłuke, a więcej handluje":P
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.