Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Przyspieszanie za klejnoty w kolejce magzynu

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra

    Przyspieszanie za klejnoty w kolejce magzynu

    Dla tych co może nie wiedzą:
    nie ma potwierdzenia przy kliknięciu na to "przyspieszenie" za klejnoty jak klikniesz to po klejnotach. Dodatkowo jak coś skasujesz z kolejki magazynu z dołu to po paru sekundach suwak wraca na początek i oczywiście przyspieszenie za klejnoty jest dokładnie w tym samym miejscu co krzyżyk do skasowania

    Patnie : Dlaczego nie zostało to jeszcze poprawione, czy w ogóle ktoś się tym zajmuje ?!

    Tyle już było konserwacji, była nawet ankieta i nic. Tak samo koszary czy kolejka budowania.
    Wtopiłem trzy dni temu 30 klejnotów w kolejce magazynu. Niby nie dużo ale to mega w....jące. Szczególnie jak sobie "przyspieszyłem" pokarm dla ryb około 5 minut.

    Aha oczywiście support mi odpisał, że ma to w ... , ale jest mu przykro i mnie pozdrawia
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: bzdura.jpg, 
wyświetleń: 236, 
rozmiar: 22.4 KB, 
ID: 1639.  
    Ostatnio edytowane przez The_Hihi ; 07.10.2013 o 16:15

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    juz kilka razy mi sie zdazylo tak stracic klejki przy kasowaniu kolejki ... oczywiscie nie zrobia przesuwania ani potwierdzenia wykorzystania klejkow bo chyba za duzo ludzi na tym lapia i im (czyt. BB) sie nie oplaca :\

    co do twojego pytania ,to nikt sie tym nie zajmuje bo problem jest od roku ponad i jak widac nic sie nie zmienia
    pozdr

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    247 i więcej klejek za puszki i EŻ się nie raz wtopiło, o to im chodzi, ale postawienie budynku na wyższy lvl ma pytanie, może jednak to tylko niedociągnięcie.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nieuwaga kosztuje - także mnie

  5. #5
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nigdy nie kasować pierwszej linii od góry w kolejce koszar i magazynu.
    Są widoczne 4 linie więc kasować tylko 2, 3, 4, wtedy nawet jak przeskoczy to przyspieszenia za klejnoty nie znajdzie się pod kursorem.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Nieuwaga kosztuje - także mnie
    Nieuwaga? W moim wypadku to wina tego, że kolejka magazynu skacze to góry i dokładnie w momencie klikania na "x" przeskoczyło.
    Ogólnie przecież kichnąć można i to kliknąć, coś przylaguje, ktoś zagada różnie się zdarza. Według mnie to nie jest fair ;/ Gdybym kliknął przyspieszenie, a potem jeszcze za "Tak" to nie byłoby problemu i rzeczywiście nieuwaga.

    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Nigdy nie kasować pierwszej linii od góry w kolejce koszar i magazynu.
    Są widoczne 4 linie więc kasować tylko 2, 3, 4, wtedy nawet jak przeskoczy to przyspieszenia za klejnoty nie znajdzie się pod kursorem.
    Tak ale jak ma się do skasowania sporo na raz, a rzadko się to robi to się zapomina o tym, chyba że tylko ja tak mam. Przede wszystkim nie ma potwierdzenia. Gra według mnie nie powinna na tym polegać, że trzeba takie kruczki znać bo inaczej się będzie miało popsutą przyjemność z gry.

    I co tu dużo mówić wkurzony jestem takimi zagrywkami. Wygląda jakby chcieli wyciągać klejnoty od nas.
    Fajno gdyby ktoś z BB się zainteresował. Zamiast wprowadzać np. przedmioty kolekcjonerskie i te zadania mogliby poprawić w końcu ten magazyn i koszary, znacznie mniej wysiłku z ich strony, a nasze zadowolenie podejrzewam że większe byłoby niż ww. kolekcji.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiele rzeczy jest bez potwierdzenia, a w zasadzie wszystkie, tylko przy ulepszaniu jest pytanie o potwierdzenie.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Wiele rzeczy jest bez potwierdzenia, a w zasadzie wszystkie, tylko przy ulepszaniu jest pytanie o potwierdzenie.
    bzdura,
    A nawet by tak było
    (choć nie jest bo np. ulepszanie budowli, wyburzanie, anulowanie przygody i jej nierozpoczęcie, usuwanie znajomych, wysłanie i odesłanie generała, wysłanie geologa czy odkrywcy itd, ba nawet w sklepie nie tylko trzeba wybrać np budynek, specjalistę czy przygodę, ale jeszcze trzeba nacisnąć przycisk kup)
    to co ma tak pozostać według Ciebie i jest ok jeśli nie to czemu miał służyć twój komentarz, gratuluje -,-

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moja rada jak coś kasujesz to najlepiej kasuj 3 rzeczy odczekaj chwilkę i znów 3 kolejny pozycje tak nie trafisz na pułepkę BB
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.