Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Frakcje - klany

  1. #1
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia

    Frakcje - klany

    a co gdyby wymyślić jeszcze więcej jednostek wojskowych i wybierać jaki się rozwija albo żeby np wybierać rozw3ój w strone arhitektury albo wydobycia albo gdyby można było wybierać rodzaje surowców jakie się ma na wyspie

    nbajprościej to byłoby jednak podzieliś świat TSO na frakcje niejako ********, azjaci, wikingow i europejczycy i indianie i murzyni - i żeby mozna było grać kim się chce albo żeby pola na wyspie nalerzały do innych fracji - każxda daje jakieś plusy i jest wyjątkowa i ma swoje jefdnostki - w taki sposób można rozwijać wojsko kilka lat - no i materiały np klejnoty u murzynów a złoto u azjatów a węgiel w europie...


    temat chyba zbyt obszerny na ankietę ale może ktoś się wypowi...



    pozdro................. 8-)
    +A+M+D+G+

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "murzyni" ... Z góry twoje fantazje skazane są na niepowodzenie. Jeżeli wiem o co Ci chodzi to usieliby zmienić cały silnik gry.

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ta gra...
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Sorry ale nawet nie chce mi się wytykać błędów bo naliczyłem się ich 13.... To rekord jak na 1 wątek.

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pomysl nawet ciekawy
    Jakby wybor dali dopiero od 50 lvla i wtedy dodali 2 wyspe, nowe budynki i jednostki dla odpowiedniej frakcji to mozna by odblokowac 50+
    Przynajmniej wioski h lvli nie wygladalyby prawie identycznie^^

  6. #6
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    nie "murzyni" tylko afroamerykanie
    ( ) ( ) 16.03.2012 START --> 28.03.2012-16.06.2012 Good Of Angels[Good] --> 16.06.2012-19.09.2012 LegionOfSettlersTeam[LOST] --> 20.09.2012-31.05.2013 KrwawaArmiaCiemności[KAC] --> 02.06.2013-forever? a be ce( . ) ( . )[TUT0R] ( ) ( )
    Zapraszam do zapoznania się z gildią.

  7. #7
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Trochę by to urozmaiciło grę, ale tylko wtedy gdyby był tryb PvP. Ale: trzeba by narysować nowe obrazki dla wojskowych i jakieś nazwy im wymyślić, a żeby było fair to parametry odpowiadających sobie jednostek różnych frakcji musiały by być identyczne. Bilansowanie od nowa wszystkiego było by dość trudne.
    Takie kombinacje na kilka lat później to ja inaczej widzę. Te jednostki i budynki co teraz je widać to jakieś średniowiecze co najwyżej, po 50 lvl-u można by zrobić przeskok do kolejnej epoki, nowe jednostki nowe budynki i przygody itd itp. Tak czy inaczej ja też przekombinowałem.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taaa.... a na koniec epoka współczesna i bomba atomowa. Wchodzimy na przygodę np. Zakazane generałem Tawerniakiem z wojskiem 1 R, odpalamy atomówę i wszystko idzie w p***. Przygoda zakończona sukcesem.

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Do odpalenia atomówki to trzeba by ze 200 żołnierzy sił specjalnych: HP 1, atakujących w pierwszej kolejności.
    Ale chyba musi zostać jak jest, podobne innowacje to całkowicie nowa, inna gra.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.