Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się takie rozwiązanie>??

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK !!!

    56 52.83%
  • NIE !!!

    50 47.17%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Przedmioty Kolekcjonerskie a Nagroda za odszukanie.

  1. #1
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj

    Przedmioty Kolekcjonerskie a Nagroda za odszukanie.

    A ja bym prosił o adekwatną nagrodę za odszukanie wszystkich przedmiotów na wyspie, bo nic za to nie dostajemy !!! a pokazuje się okno " Nagrody" , więc myślę że Gwiezdne Monety dawane od ilości zebranych przedmiotów było by super, skoro za zadanie gildyjne wykonywanie wspólnie dostajemy Monety Gildyjne to Gwiezdne Monety w pojedynku "solo" z szukaniem było by ok.

    za odnalezienie do 11 przedmiotów kolekcjonerskich dostaniemy 7 gwiezdnych monet.
    za odnalezienie 12-18 przedmiotów kolekcjonerskich dostaniemy 9 gwiezdnych monet.
    za odnalezienie 19 i więcej przedmiotów kolekcjonerskich dostaniemy 11 gwiezdnych monet.

    Co wy na to?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    11 sc dostajemy zamiast 1.1k exp to za duza nagroda za znalezienie kilku fantow. jakas nagroda powinna byc za komplet ale nie sc.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Przeciez masz nagrode...
    Im wiecej kolekcji zbiezesz ty szybciej i wiecej premii we wladyce zrobisz

  4. #4
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Totalnie bez sensu, dobij do 50ki i za przygody będziesz dostawać SC zamiast PD, a nagrodą za zadanie z kolekcji jest możliwość zrobienia sobie niby kosza egzo i lepszego zaciągu (skunksa).
    Po prostu pazerność......
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  5. #5
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zadanie w księdze jest w celu informacyjnym, pomysł jak dla mnie bez sensu.
    Sygnatura wycięta przez administrację.

  6. #6
    Lipek
    A ja bym prosił o adekwatną nagrodę za odszukanie wszystkich przedmiotów na wyspie, bo nic za to nie dostajemy !!!
    Jak nic nie dostajesz? A to co uzbierasz? A ja nie chciałbym SC tylko kupon rabatowy do "Żabki" na 50 Riel'ów (Kambodżańska waluta) i ptysia z kapustą kiszoną.

  7. #7
    GrzechuGrek
    Pomysł Beznadziejy!

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tyż kce ptysiaaaaaaaa............
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    absolutely not!
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Logika powalajaca. Do niedawna w ogole nie bylo buffow x3. Dali nadgodziny. Teraz skunksy, czyli praktycznie darmowe nadgodziny. I ludzie chca dostawac nagrody za mozliwosc ich praktycznie darmowego zrobienia. Sprytne - nagrody za odebranie nagrody

    Teraz czekac, az ktos zacznie marudzic, ze dropa to trzeba zaakceptowac, potem jeszcze do magazynu wrzucic... i wlasciwie jakas dodatkowa nagroda by sie przydala za to cale klikanie.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.