Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Nosił wilk razy kilka .....

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia

    Nosił wilk razy kilka .....

    Zauważyłem dzisiaj ciekawostkę:
    http://forum.thesettlersonline.pl/me...9-EX_Zakrecony
    Zwróćcie uwagę na przedrostek EX oraz info pod spodem: Banned.

    Jakoś tak przypomniało mi się przysłowie:
    "Nosił wilk razy kilka.... ponieśli i wilka.
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  2. #2
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    widać zrezygnował, bym sie tak nie napalał tym
    Zreszta akurat to był jedyny z modów który starał sie udzielać, więc tym większa szkoda.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trudno ocenić czy zrezygnował czy wyrzucony. Wszyscy Ex_ modzi mają "Banned". Po prostu BB zablokowało im konta, żeby nikomu z nich nie przyszło do głowy latać po serwerach z tymi przedrostkami.

    I trzeba przyznać, że faktycznie jedyny z forum co pisał coś od siebie. Taki Zorro to stale klepie formułkę "dodaj ankietę". Co do czatu to nigdy nie poznałem więc nie mnie oceniać.

    No i jeszcze jedna ciekawostka: http://forum.thesettlersonline.pl/showgroups.php Nie ma też Elki i El1

    Edit: To jakieś wietrzenie moderatorów? Na NZ już 4 modów nie ma w krótkim czasie -> Ihraa, Ironhide, Elka, El to może Zorro i Diablicę też zabiorą <prosi>
    Ostatnio edytowane przez MrocznyKosiarz ; 02.10.2013 o 23:55

  4. #4
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Założyłem dziś ankietę jak to po 12tej zauważyłem, czy ten EX, to awans, degradacja, czy zmiana nazwy z MOD na jakiś EXkomunity czy coś w tym stylu, ankieta została usunięta, a Zakrecony dalej na forum się podpisywał "proszę dodać ankietę do tematu Mod Zakrecony" grafika z dzisiaj
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Patrząc na datę dołączenia to tak jak kolega thordis bym obstawiał że odszedł dobrowolnie. Jak ktoś wylatuje to jednak widać wcześniej jak coś przeskrobie - pozdro dla EX_Laila za wydarzenie Końca Świata i czata

  6. #6
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Akurat Zakręcony , był jednym z niewielu modów dla których miałem szacunek. I raczej będzie go brakowało na forum.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    ja to bym Solirena zbanowała, myśli, że jest bogiem na serwie i może wszystko.

    Edit: nie ma solirena, a to szkoda
    Edit 2: właśnie ostatnio mod Teon dziwnie zacząl przed banowaniem najpierw upominać na szepcie, czyżby supprot zajął się pseudo bogami ?

    a co do anael66 co napisałeś, to może po prostu wszystkie posty zakręconego po zbanowaniu zmieniają sie na Ex zakrecony hmm?
    Ostatnio edytowane przez Angelkaxd ; 04.10.2013 o 12:22

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Angelika
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyKosiarz Zobacz posta
    Taki Zorro to stale klepie formułkę "dodaj ankietę".
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    a Zakrecony dalej na forum się podpisywał "proszę dodać ankietę do tematu Mod Zakrecony"
    O to chodziło Anaelowi

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar JackInTheBox
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez Zakręconego, Elki i Ela (srsly?!), Ihrenki i Astariego zostaliśmy właściwie pozostawieni na pastwę przedziwnych, przedziwnych pokręceńców :X
    (•_•)

    ( •_•)>⌐■-■

    (⌐■_■)

  10. #10
    GrzechuGrek
    Ja jestem za tym, aby Diablicę zabrali

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.