Zobacz wyniki ankiety: Fajny pomysł? -->Walka o zamek

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 56.00%
  • Nie

    10 40.00%
  • Nie wiem

    1 4.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Walka o zamek

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Walka o zamek

    Co tydzień dochodzi do walki o zamek. Biją się o niego gildie, które zarejestrują się i wpłacą pewną sumę (czegoś). Walka polegała by na tym, że była by pewna nowa przygoda "Walka o zamek". Zamek wygrywa gildia, która najszybciej ukończy przygodę. Nagroda: zamek, który produkuje 5k klejnotów dla gildi, specjalne wyróżnienie nicków wszystkich członków wygranej gildii (do czasu utraty zamku). Co o tym myślicie?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekawe, ale zmieniłbym tylko jedną rzecz. 5k klejów odpada.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za mało szczegółów wg mnie, koncepcja może i dobra, ale wiadomo ze gildia w której sa ludzie z pop. większa jak 7k i kilkoma weteranami to taka przygodę rozbija w kilka chwil, a inne gildie z mniej zaawansowanymi graczami nie maja startu, i nie chodzi mi o wielkość gildii tylko tyko poziom rozwoju, potrzebny by byl jaki współczynnik alby to bylo w miarę uczciwe

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysl dobry ale 5k kleju nie przejdzie :P lapiej 5k monet gildii do podzialu dla graczy co brali udzial w tej przygodzie czy tam walce ;] najlepiej to by bylo tak ze jest oddzielny jakis system. Przygoda jest do wyboru jakas gildia dolacza i nastepna tez wala sie miedzy soba ci co wygraja zgarniaja zamek i tyle ;] walka min na 10 graczy z kazdej strony.



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To jest tylko zarys mojego pomysłu :P Wielkość nagrody można zmienić, a system walki między gildiami to już nie wiem jakby było najlepiej technicznie :P To jest pomysł wielowarstwowy i bardziej złożony niż dotychczasowe updaty. Trzeba by najpierw wprowadzić skarbiec gildyjny i cały system walk itd
    Ostatnio edytowane przez Silkroad ; 27.09.2013 o 12:42

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No a dlaczego gildie mają być faworyzowane ? Co z tymi, co grają bez gildii ?

  7. #7
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a co miało by byc? to ich wybór że są bez gildii. Zawsze możesz coś dla tych bez gildii też wymyśleć, może BB wprowadzi to w pakiecie;p
    Pomysł nie jest zły, BB musiało by jednak jakieś rankingi wprowadzić i metody oceniania sił gildii, a z tym juz mogło by być rożnie.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 27.09.2013 o 18:03
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #8
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie rozumiem jednego, po co mają wprowadzać jakikolwiek system wyrównywania szans ? Przecież to chodzi o pokaz siły danej gildii. Jeżeli będzie jakaś dominowała i inne nie będą w stanie jej dorównać czy też pokonać to będą zmuszone do łączenia się, przyśpieszenia rozwoju i podjęcia równorzędnej walki. Na tym polega rywalizacja, która daje cel w grze i satysfakcję z bycia najlepszym.

    Oczywiście pomysł bardzo mi się podoba, tylko zmieniłbym nagrodę.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.