Zobacz wyniki ankiety: Czy powinni dodać miejsce na wyspie jak zrobili to pod golema?

Głosujących
126. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak i to szybko...

    101 80.16%
  • A po co starcza mi...

    19 15.08%
  • Nie mam zdania...

    3 2.38%
  • I tak jest za dużo miejsca...

    3 2.38%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Więcej miejsca na wyspie- da się?????? Przeczytaj, oceń i wyraź swoją opinię.

  1. #1
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Więcej miejsca na wyspie- da się?????? Przeczytaj, oceń i wyraź swoją opinię.

    Na poniższym obrazku widać jak BB nadpisuje wyspę, aby dodać więcej miejsca pod golema, czemu nie dodadzą nam więcej miejsca na wyspie, czemu tylko 9ciu generałów ląduje na wyspie reszta w gwieździe, skoro tak łatwo było dodać miejsce pod golema, jak ktoś już ma kwatermistrza, niech się wypowie czy on ląduje, czy wpada do gwiazdy???

    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 21.09.2013 o 17:14
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest więcej miejsca ale kosztem wody, która co prawda jest bezużyteczna, ale idac tym tokiem myślenia można napisać: wywalcie wode i skały bo sa niepotrzebne

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niektóre jeziorka i rzeczki można by buło wywalić tak jak i skały
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Kwatermistrze ( 2 szt.) lądują na wyspie:

    .
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.07.2017 o 17:50 Powód: usunięcie linka z grafiką na prośbę użytkownika

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o.O a jak kwatermistrz wyląduje, reszta się mieści, czy do gwiazdy leci??
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Moim zdaniem miejsca jest dość, gdyby szło przerobić jedną rzecz: usuwać drzewa jeśli się chce - bo czasem to jest paranoja która nie umożliwia ustawianie budynków jak się chce. Tak naprawdę same s4 wystarczy na drwali, po co przeszkadzające wszędzie do okoła drzewa przez które nie idzie budować?

    Kolejną sprawą są niedoróbki mapy przykład: s7:


    mogę ustawić budynek który w 1/4 będzie na wodzie Zaś w sąsiadującym s8 znajdziemy miejsce gdzie spokojnie byśmy ułożyli budynek - ale nie możemy:



    - takich miejsc jest całkiem sporo. Jeśli zsumujemy to z bezsensownymi drzewami (w sensie np s9 pojedyńcze witki wiszą i przeszkadzają w ustawianiu budynków) to tracimy całkiem sporo miejsca. Jeśli BB by to poprawiło niestety i tak byśmy marudzili bo większość z nas by miała całe wyspy do przebudowy )
    Ostatnio edytowane przez Loco88 ; 21.09.2013 o 21:59

  7. #7
    Acoma
    Wyspa 9x9 z sektorami pustynnymi i wtedy sensu nabiera szybka nawigacja numerami.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Karczowanie drzew na początek
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Część ląduje na wyspie. Reszta do gwiazdy. Tak jak to wygląda w przypadku zwykłych generałów.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na mapce może lądować 11-stu (w kolejności przybycia):

    Możecie sprawdzić na testowym

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.