Zobacz wyniki ankiety: Hot or not?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Hot (jestem za)

    33 97.06%
  • Not (jestem przeciw)

    1 2.94%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Grupowanie przedmiotów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia

    Grupowanie przedmiotów

    Mam wrażenie, że taki temat był więc tylko odświeżam, jakby BB chciało przeczytać forum i zrobić coś pożytecznego.
    Skoro wprowadzili nam, że można słać konkretną ilość koszy irmy, to miło by było jakby można było grupować przedmioty, czyli "wkładać do siebie" paczki koszy, doładowań złóż i innych takich, bo przy większej ilości robi nam się syf w gwieździe. BB pewnie pomyśli, że to drobiazg, ale gracze wiedzą jak do potrafi denerwować. Można też to zastosować do przygód, pojawiłaby się wtedy gdzieś na znaczku cyferka z ilością.
    Dla formalności ankieta

  2. #2
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    hot

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł bo na wyzszych lvlach ma się tego az za duzo ;p

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chciałbym Was podłamywać..ale nie ma szans na takie rozwiązanie. Kiedy dostrzeżecie polityke BB. Celem są nowi gracze i niskolewelowcy. Oni według ich mniemania przynoszą największy dochód i na nich skupiają sie spece z BB. Wy macie zacząć grać..zostawić kasę....i przestać grać - zrobic miejsce na serwerze. Gdyby nowi gracze wiedzieli co ich potem czeka wielu z nich nie zaczęło by grac...a tak to zostaja tylko najwytrwalsi Osoba z wysokim lvl ma sie znudzić gra. Dlatego jest syf w gwiezdzie..dlatego sa raporty z bufów do wykasowania...dlatego trzeba ręcznie nastawiac 2k rekrutow, dodac mapy od grubasow z gwiacdy do władyki itd. Przykłady moznaby mnozyć.
    Macie sie znudzic grą a jak juz ktorys jest twardzielem i akceptuje to, ze połowe czasu przeznaczonego na gre przeznacza sie na durne klikanie to trudno. Moze potem wydłuzą czas zamkniecia wyskakujaceo okienka, ze - "tresc tej korespondencji została juz dodana ...."?
    Pozyjemy- zobaczymy
    Pozdrawiam
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Zdecydowanie ZA

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Najbardziej oczekiwany podstawowy update jaki powinie być w tej grze.
    Zdecydowanie TAK!

  7. #7
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    Nie chciałbym Was podłamywać..ale nie ma szans na takie rozwiązanie. Kiedy dostrzeżecie polityke BB. Celem są nowi gracze i niskolewelowcy. Oni według ich mniemania przynoszą największy dochód i na nich skupiają sie spece z BB. Wy macie zacząć grać..zostawić kasę....i przestać grać - zrobic miejsce na serwerze. Gdyby nowi gracze wiedzieli co ich potem czeka wielu z nich nie zaczęło by grac...a tak to zostaja tylko najwytrwalsi Osoba z wysokim lvl ma sie znudzić gra. Dlatego jest syf w gwiezdzie..dlatego sa raporty z bufów do wykasowania...dlatego trzeba ręcznie nastawiac 2k rekrutow, dodac mapy od grubasow z gwiacdy do władyki itd. Przykłady moznaby mnozyć.
    Macie sie znudzic grą a jak juz ktorys jest twardzielem i akceptuje to, ze połowe czasu przeznaczonego na gre przeznacza sie na durne klikanie to trudno. Moze potem wydłuzą czas zamkniecia wyskakujaceo okienka, ze - "tresc tej korespondencji została juz dodana ...."?
    Czyli jak nietrudno się domyśleć, prędzej TSO padnie niż wprowadzą PvP? Hmm...

    Co do pomysłu(choć nie nazwałbym tego "pomysłem" bo to wiadome jest od dawna, że powinno być) to jestem ZA

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    Czyli jak nietrudno się domyśleć, prędzej TSO padnie niż wprowadzą PvP? Hmm...
    PvP wejdzie ostatnim rzutem na mate. Jak juz obroty spadną, większosć sobie odpusci to wtedy BB na zasadzie "co nam wisi" doda walki liczac na powrót jakiejś tam części graczy i zdojeniu jeszcze troche kasy na powiedzmy mocniejszego gienka czy cos w tym stylu
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  9. #9
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mój temat o Schowku
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja może troszeczkę zmienię temat ale też o koszach jeśli zmienili że możemy wysyłać 1 albo 25 koszy to aby była możliwość w tym okienku wysłania np. 274 koszy nie jestem grafikiem dlatego nie zrobię żadnego obrazka ale chyba wiecie co mam na myśli. Aby było np. okienko z możliwością wpisania ilości koszy []/532 a za nim ilość koszy ile ich posiadamy... Ale znając życie to nie przejdzie jak tamo jak akcja z koszarami i magazynem prowiantu, wiadomościami w bufów, dodawania wszystkiego co przyniesie odkrywca z gwiazdy do władyki...
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.