Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Konto premium - gra zaczyna się diametralnie zmieniać?

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez chegevara0872 Zobacz posta
    W treść całego wątku nie wnikam,każdy ma prawo do własnej opinii,ale w 100% zgadzam się z tezą zawartą w tytule tematu...szczególnie,zmianę tą widać w szalonych cenach za miejsce w przygodzie...dlaczego,bo niby każdy ma premium.Nie,nie każdy ma i nie będzie miał...nie widzę w tym pomocy dla niskich poziomów,ale dla wysokich i owszem.

    to rób przygody i też sprzedawaj po wyższej cenie

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Maroncjusz Zobacz posta
    to rób przygody i też sprzedawaj po wyższej cenie
    Czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi innych graczy,ja nie widzę w tym (moim cytacie) prośby o"dobre rady"-zatem zachowaj tą błyskotliwość dla siebie...

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    będę się starał

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tego typu tematy chyba widuje w każdej grze przegądarkowej. Zawsze zastanawia mnie po co o tym gadać, żalić się, rozpisywać się czy to się w ogóle opłaca, co to zmienia itp. Nie pasuję = nie graj! 99% gier tego typu jest nastawiona na zarabianie, bo po co ktoś będzie robił coś żeby się na tym się nie wzbogacić?

    Biznes is biznes. Wy we własnym biznesie byście chcieli wychodzić na 0? Jak można z tego coś zyskać to się bierze. Apetyt rośnie itd.
    Mając własny pomysł na biznes internetowy "zdzieram" (może za mocno powiedziane, ale niech będzie) z ludzi ile się tylko da. Takie prawa rynku. Jeden wydaję na alkohol czy papierosy, inny na gry, a jeszcze inni na coś innego Nie obchodzi mnie szczerze mówiąc że jakiś małej grupie osób to nie pasuje, bo i tak na nich nic się nie zarobi. A zmiany na korzyść (strzelam) 10% społeczności gry jest po prostu czysto biznesowo nieopłacalna.
    Ogólnie temat rzeka, na wszystkich forach moim zdaniem bezsensowne gadanie które nie przynosi nic dobrego, ani złego


    P.S Osobiście nie wydałem ani grosza na ta grę.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ta ale mozna spokojnie za granit czy monety kupic albo cos inego zawsze jest wybor a jak sie nie podoba to nie kupuj proste chesz grasz nie to dziekuje a takie marudzenie to co zmieni!??

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Jest jedna podstawowa rzecz która tu odbiera argumenty osobom narzekającym: premium można kupić na handlu, nie wydając ani złotówki realnej kasy.

    To dość rzadko spotykane w grach online rozwiązanie, wiec warto to docenić.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Tego typu tematy chyba widuje w każdej grze przegądarkowej. Zawsze zastanawia mnie po co o tym gadać, żalić się, rozpisywać się czy to się w ogóle opłaca, co to zmienia itp. Nie pasuję = nie graj! 99% gier tego typu jest nastawiona na zarabianie, bo po co ktoś będzie robił coś żeby się na tym się nie wzbogacić?

    Biznes is biznes. Wy we własnym biznesie byście chcieli wychodzić na 0? (...)
    Oj Fatamorgana, łapiesz za klawiaturę, zanim przeczytasz ze zrozumieniem wszystko. Pisałem wyraźnie, tutaj w grę wchodzi polityka firmy, a nie to, że chcą wyciągać kasę. Ktoś wyżej dobrze napisał, że chętnie by kupił premium, jakby jednym kliknięciem wrzucił do koszar np. 100 rekrutów, 200 koszy. O to mi dokładnie chodziło, robić ułatwienia w grze, na co ludzi są równie chętni, niż przewagę za kasę. Niedługo zrobią nową zakładkę u kupca pt. Level:
    10 lvl - 10000 klejnotów
    20 lvl - 20000 klejnotów (...)
    kup i masz, tak to teraz działa. Więc nie pisz głupot o biznesie, bo tematem jest to, że poszli na łatwiznę i dali ludziom przewagę, zamiast konkretnie obmyślić plan biznesowy i strategię działania, na czym by równie dobrze wyszli - jeśli nie lepiej.

    A co do Twojego tekstu "Nie pasuje = nie graj" to ja znowu widzę to często jako płytkie riposty w tych samych miejscach co Ty. Zacząłem grać dawno temu, kiedy było inaczej, mam teraz od tak po latach porzucić konto? Takie to proste Twoim zdaniem? Ja osobiście wsadziłem sporo kasy w tą grę i nie podoba mi się droga jaką idzie UBI, i to za naszą kasę.

    Do osób piszących: "jaka przewaga, tu nie ma rankingu"... Nawet wyimaginowana rywalizacja to jedna z rzeczy, która trzyma w tej grze wiele osób. Was widzę to się nie tyczy, więc szanuję, należycie do grona osób, którym nie przeszkadza, że druga osoba ma 2x więcej PD jeśli sami też nie kupicie, mi przeszkadza Bo mogłem grać wydając np. 10zł miesięcznie, aby być na równi, teraz będę musiał trochę więcej (tak palnąłem kwotę, bo zaraz ktoś liczyć zacznie )
    Ostatnio edytowane przez Daimos_ ; 02.09.2013 o 00:51

  8. #28
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tu nie chodzi o przewagę, tylko właśnie o zmniejszenie przepaści między zaczynającymi a 50kami, jak mają w planach PvP, to chcą jak najwięcej rozbudowanych 50ek, aby nie żeby 10% graczy ruszyło na nowości z PVP, ale 70-80%, a jak mają to zrobić, jak co poniektórzy nie wydając ani grosza na grę po 1,5r mają 41- 45lvl i nie mają sił i czasu aby iść dalej. Gracze tacy zakupują premium za surowce w grze, owe Premium wciąga po pewnym czasie- tylko patrzysz na swojego dropa, 1500 granitu, a na premium by było 2250, TO właśnie będzie bodziec do wydania realnej gotówki przez ludzi którzy nie wydają na grę nic, bo po pewnym czasie nie będzie się chciało takim graczom zbierać kilka dni (może i tygodni) na 7-30 dniowe premium X monet (czy innych surowców), które mogli by wydać na ... wszystko inne.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Tu sie z Daimosem zgodze . Eksta exp przy premium w ogole mi sie nie podoba niezaleznie czy ma zmniejszac przepasc levelowa czy nie bo znam takich ludzi co w tydzien po cztery lv wbijali . Sama pamietam jak tak gralam jak dla mnie to byla frajda . Az strach pomyslec co bedzie przy pvp o ile w ogole bedzie czyt. bez klejnotow nie wychodz ^^

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.