Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 95

Wątek: Konserwacja 29.08.2013 - długie łuki

  1. #51
    DEMIGODBLACK
    tak na co konserwy jak i tak jest to samo

    mało tego normalnie zenada dluga konserwacja zero poprawek premium przepadlo a ludzie chcą grac ze niewspomne o tych co kase umoczyli i klejki kupowali moim zdaniem ktoś musi was zlapac za gardlo za taka niekompetencje normalnie totalna zenada i co pewne osoby uwazaja się za programisyow czy modow potazka moim zdaniem bo bana to szybko dajecie za wypowiedz ale cos zmienić to miesiącace mijaja a i tak jest lipa dobra bo szkoda mi już mojego czasu na wytykanie wam bledow zresztą niebiore za to pieniędzy haha no ale wezcie się do kupy zbierzcie i pokazcie ze jesteście warci każdej zlotowki która to tu co niektórzy gracze zostawiaja
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 06.09.2013 o 14:33 Powód: połączenie postów

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez DEMIGODBLACK Zobacz posta
    mało tego normalnie zenada dluga konserwacja zero poprawek premium przepadlo a ludzie chcą grac ze niewspomne o tych co kase umoczyli i klejki kupowali moim zdaniem ktoś musi was zlapac za gardlo za taka niekompetencje normalnie totalna zenada i co pewne osoby uwazaja się za programisyow czy modow potazka moim zdaniem bo bana to szybko dajecie za wypowiedz ale cos zmienić to miesiącace mijaja a i tak jest lipa dobra bo szkoda mi już mojego czasu na wytykanie wam bledow zresztą niebiore za to pieniędzy haha no ale wezcie się do kupy zbierzcie i pokazcie ze jesteście warci każdej zlotowki która to tu co niektórzy gracze zostawiaja
    Jejku! Ciężko się czyta tak długie posty bez znaków interpunkcyjnych...

  3. #53
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  4. #54
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Informacja z testowego jak był BB_xaar w dzien konserwacji :BB_xaar: problem z Dlugimi lukami jest juz przekazany dalej, jednak nie wiem kiedy dokladnie zostanie naprawiony.
    Poradniki Generał 200,WETERAN oraz Major

    NOWOŚCI Z Testowego

    Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, dziś jest darem...

  5. #55
    Babelek
    Czyli badziewie i gniot, jak to ich Anno online

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Problem z długimi łuki trwa już od tygodnia, była konserwacja i co? Ano nic, nadal to samo, w najmniej oczekiwanym momencie wyskakuje okienko "wykonane zadania". Problem z długimi łukami był przekazany w zeszłym tygodniu i nic się nie zmieniło. Jak widzę po raz n-ty ten sam komunikat to zaczyna mnie mdlić. Panowie informatycy, obudźcie się wreszcie i zróbcie coś z tym.

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Drodzy Gracze,
    część z Was nie może ukończyć zadania o nazwie "Długie łuki".
    Po próbie ukończenia zadanie powraca do Księgi zadań.
    Ostateczna poprawka, która naprawi to utrudnienie dla wszystkich graczy,
    zostanie wgrana wraz z najbliższą konserwacją w czwartek.
    Jeszcze dziś uruchomimy specjalny skrypt, który poprawi to zadanie dla wielu graczy.
    Skrypt zostanie uruchomiony około 16:30 (czasu polskiego) oraz w nocy.
    Życzę miłej gry,
    BB_xaar.

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie ten skrypt zadziałał.
    Jak ręką odjął

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nadal wyskakuje mi to cholerne zadanie. Dzisiejsza konserwacja miała to zadanie naprawić. Dlaczego tak się nie stało i kiedy jest przewidywane rozwiązanie tego irytującego problemu?

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja powiem tak, ta naprawa była wręcz "mistrzowska". Aż do tego czasu nie miałem problemu z tym zadaniem, nie wyświetlało mi się. Jednakże odkąd we czwartek postanowili to naprawić, zadanie to pojawia mi się ciągle
    Bjutiful

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.